Mamici Noiembrie-Decembrie 2007(47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

uitasem sa schimb semnatura...
pufu.... ce mai faceti..?

Stefania20 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Buna dimineata...am dormit mai mult azi, pana la 9
Roxx...situatia e la fel si la mine..sotul se duce la plaja, eu stau acasa, mi se pare mult prea cald pentru mine si pentru BB. Tu la ce medic mergi? O sa nasti in Mangalia, ca am auzit ca e super dotata sectia de maternitate de acolo?
Cam liniste pe aici, cred ca multe fete sunt la munte

Pupici
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna Stefania :)
Acuma ma pregatesc de mers la plaja, ca nu am fost anul asta si mi tare dor :) Ne-am dotat cu crema si tot ce trebuie si acuma impachetam pe aici :)


------------------------
Flory 23+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

buna dimineata,doamnelor am intrat sa vcad ce vca mai fac burticile,se pare ca sunteti in forma si eu sunt ok dar picioarele ma omoara,mi se unfla groaznic pana seara,ieri am calatorit vreo 5 ore cu masina asa ca deja incepusera sa mi se unfle,dupa care am fost la mall sa vedem un film,deci iar pe scaun,asa ca m-am hotarat sa mai imi cumpar ceva de incaltat ca de la 38-39 am ajuns la 40 si astia seara ma strang,problema e ca nu pot sa stau doar in casa cu picioarele pe sus,voi o patiti!? Cititesm undeva de un unguent ptr picioare unflate ,ptr gravidute stiti cumva cum se numeste,ati folosit careva,sau ce alte metode folositi?!

22+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

am uitat sa imi schimb perioada de sarcina,am mai inaintat un pic!!!!

23+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Erika, si pe mine ma dor rau picioarele, si ma ustura talpile, si mai ales calcaiele. Dar inca nu se umfla tare, le simt umflate mai ales in zona gleznelor. Il pun pe sot sa imi faca masaj in fiecare seara, ca de creme nu stiu ce avem voie sa folosim.
Pufu, distractie placuta la plaja! La voi poate e putin mai bine, la noi sunt deja 33 de grade la ora asta, asa ca nu ma incumet nici macar sa ies din casa, dar sa mai stau si la soare...

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Acum ne-am trezit si noi si savuram o cafeluta
Adalia la multi ani si sa sarcina usoara in continuare.
Ce planuri aveti azi?


anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

creem,e frumos din partea sotului sa iti faca masaj si al eu imi face asa cum stie el,dar sincer ma batea gandul sa merg maine la un masaj bunnnn,ca parca toate ma dor;iar despre crema ptr picioare unflate stiu ca am vazut in revista Mami,dar nu o mai am la mine asa ca am sa ma uit dupa ea azi ,ca sunt disperata,plus ca acel nr al revistei mi sa parut foarte intersant,toata revista era doar ptr gravidute cele 9 luni de zile,ghidul parca se numea,in fine daca il gasesc va spun si voua cum se numeste crema!!!!

23+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

quote:
Originally posted by creem

Buna dimineata...am dormit mai mult azi, pana la 9
Roxx...situatia e la fel si la mine..sotul se duce la plaja, eu stau acasa, mi se pare mult prea cald pentru mine si pentru BB. Tu la ce medic mergi? O sa nasti in Mangalia, ca am auzit ca e super dotata sectia de maternitate de acolo?
Cam liniste pe aici, cred ca multe fete sunt la munte

Pupici
23+




voi naste la mangalia cu dr. zaher.
de ceva timp opereaza si asista la nasteri si aici. si is super fericita.



vine Luca Teodor
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Neata !!!!!!!

Azi am fost mai matinala ... desi nu am prea dormit azi-noapte.

Bantui si eu pe-aici ... plictiseala si caldura mare, moncher !!!

Petronela

Mergi la inceput