Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (18)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

mai incerc odata aici

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)Poze Adita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Aliona, geniale exprimarile!

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

asa, asa ,ziceti-i fetelor nu o lasati.

Burtiera nu am purtat si nu am auzit pareri pro despre. Se zice ca daca porti burtiera muschii sunt intr-adevar comprimati sa stea frumos dar nu lucreaza ei si asa, cand vei renunta la burtiera muschii vor fi la fel de flasci. Asta e ceea ce am auzit deci nu pot garanta ca asa e. Am raspuns acum ca sa nu te superi dar de obicei nu raspund cand doar am auzit ceva.

Album face cine pune prima poza...cand faceti upload si va ganditi sa puneti in album e acolo...create new album si bagati un nume sugestiv..si gata albumul.

io m-am intrebat de muuuulte ori unde a disparut Iunita; a avut o perioada in care a scris mult si des si acum a disparut.

...mai citesc si mai raspund ca vad ca ati luat avant





roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Roxanici pupa mama fata noastra draga - ce frumos ai spus dspre mine - m-am topit toata si mi-am dat seama ca ai dreptate. Si cu chefirul tot ashe

Aparat cu aburi sunt nu doar la Zepter - au si Braun si Tefal - eu acum studiez - cum se alege, ce trebuie sa aiba ce nu trebuia sa aibace e bine si ce rau si va spun alegerea mea.

Fetelor am uitat sa ma laud - azi merg la sala mi-am cumparat echipament sportiv ( echipament mult spus - pantaloni si maiou )

Fuuuuug plinge mita mea

Botezul bebelusei
luna I

Aliona, mami de Ilincuta (6 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

DANI7ASI, imi pare rau sa aud ca te simti rau. ai grija de tine si iti urez insanatosire grabnica. esti sub tratament, ai mai avut probleme cu rinichii sau te-a luat pe nepregatite?

ELENA2006, nu se vede pozica.

RADCARMEN, scump tare vladut.

KARLA32, bine ai revenit. incepusem sa ne facem griji.

ma bucur ca sunteti de acord sa punem poze si cu noi, mamicile dint dotare. si eu cred ca e mai frumos cu bb in brate.

roxanici, ce zici? te ocupi tu de infiintarea unui album?

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by alionushca

Fetelor am uitat sa ma laud - azi merg la sala mi-am cumparat echipament sportiv ( echipament mult spus - pantaloni si maiou )

... ma laud si io... merg maine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

quote:
Originally posted by Elena.2006

mai incerc odata aici

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)Poze Adita



Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

despre povestea Sosonicai...nu stiu daca asta a ranit pe cineva...io am adus aici povestea ei si nu e chiar placuta. Rog pe cine e sensibil si nu poate citi despre povesti triste SA NU CITEASCA.

ustensile de diversificat copilul. Mi-e groaza, deja am umplut casa de acareturi ptr copchil si inca nu am terminat. Cand s-o umple de jucarii pot sa imi fac pat suspendat cred.

Scaun de mancat...astept sa creasca raresu si sa stea bine in cur.
Blender io mi-am exprimat ideea odata cu piureul la blender deci nu ma repet; cu toate astea cred ca o sa imi iau unu
si ptr gatit vroiam si io o olicica mica Zepter da cand am vazut pretul am zis pas. Acu ma gandesc la un "steamer"= aparat de gatit cu abur. Cred ca imi face bine la constiinta sa stiu ca ii gatesc asa lu Rares, ca de-adevaratelea nu voi sti niciodata daca fac mai bine ca fac asa sau as putea sa ii gatesc si normal.


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliana spune:

iuliana, nu pleca si eu am facut ca tine, o lunga perioada de timp nu am mai scris pt ca si eu puneam unele intrebari si nu mi raspundea nimeni.
ajunsesem sa cred ca sunt o intrusa, ca fetele se cunosteau deja si eu nu aveam ce cauta.
dar mi a trecut. nici acum nu prea primesc eu prea multe raspunsuri, dar acum nu mai renunt, continui si poate in timp o sa simt ca fac si eu parte din grup.


Ana mamiica de Rayan (13.03.2007)
http://family.webshots.com/photo/2656999240101784320XhbWkJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

si acu....ca de fapt asta vroiam sa zic de cand am intrat...

RARES ARE 4 luuuuniiiiiiiii
multumim de urari celor ce ne-au urat si celor care nu ne-au urat..noi ne bucuram oricum.

Vroiam sa va spun ca fiecare 23 a lunii e cea mai mare bucurie ptr mine. NU's de ce da ma bucur de parca....habar n-am, is in culmea fericirii, raresu e mai mare, nu mai e bebe, o sa fie fun de-acu, o sa inceapa sa faca chestii, sa mearga sa ne conversam. numa la asta imi sta gandul pe fiecare 23 a lunii. Is nebuna, nu? caldura mare monser

fac io album daca nu a facut nimeni pana acu

si io as merge la tae bo..ca mergeam inainte....da io n-am cu cine lasa pe raresu nici 10 minute :(. Tata lui vine pe la 8 si tae bo incepe de la 8

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput