Regimul Scarsdale-7 kg/2 sapt CAP. 4

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Deci am dat-o in bara cu laptele.Deci nu merge nici lapte degresat sa inteleg.lasa ca o sa fie bine astazi.

MD:2 feliute de pepene galben
D:salata de fructe
C:piept la gratar si salata asortata

si morcovi intre mese,multa apa



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Salutari si de la mine
Azi am mancat:
MD: jumatate de grapefruit
P: salata de fructe
La cina inca ma mai gandesc ce carne sa imi fac la gratar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Liniste mare pe aici...

Pt cina imi fac carne de vita la gratar si cu salata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Buna dimineata fetele !

Ce faceti ? Cum a fost a doua zi de regim ? V-ati cantarit ???? Daca da...dati raportul ca abea astept sa va aud !

Lavi...pupa papusa care ne-a salutat ieri !

Iuliana , nu iti face probleme...ORICUM tu trebuie sa o iei mai usor.
Gusta...cum merge ???

Mihaela....iamiii...mie imi place carnea de vita la gratar.... DE MOORRR!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Eu am iesit din cursa.Mii de scuze si bafta la toate fetele in continuare.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Brianamica mie nu prea imi place carnea de vita la gratar, dar daca trebuie sa tin regim mananc orice

Am 64,8, deci am dat jos 1,5 kg
Nu ma asteptam sa dau jos asa mult pt ca eu tin regim de vreo 4 luni si de abia am dat jos 5kg in timpul asta.

Brianamica tu te-ai mentinut mult timp la greutatatea pe care o ai dupa pe care ai avut-o la terminarea celor 2 saptamani de dieta?
In concediu, daca nu ai mereu grija la ce mananci se pune mult la loc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

Gusta de ce ne parasesti???Iti pare grea cura??? Hai mai incearca....pe bune ca ar fi pacat

Eu una o sa merg mai departe din simplu motiv ca azi dimineata cand m-am pus pe cantar arata cu.....cu.....2,5 kg mai putin

e formidabil, de necrezut , incredibil FETELEEEEEEEEEEEE CANTARUL MEU ARATA MAI PUTIN URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Deci am toate motivele sa merg mai departe chiar daca azi de ex aavem invitati la masa si ei vor manca gustosul ceaun facut de sotul meu iar eu o dau cu peste si salata

Briana iti multumesc din suflet pt reteta asta. Sper sa am curajul sa o duc pana la capat (motive imi da din plin) mai ales ca nu mor nici de foame si imi place ce mananc.

va pup si hai sa nu renuntam fetele ca se merita

PS:Briana ti si tu cura acu cu noi? Spune-mi putin ccum e cu pestele azi. Pusi si de la mine si fetele mele dragi
Sa-ti traiasca si tie cucuietele, tot doua hm?!

paaaaaaaaaaaaaaaaa , ma duc sa-mi asist sotul la facut focul pt ceaun



Lavinia, mami de doua "cocoline": Hanna (16.04.2004) si Thea (22.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_h_25 spune:

de maine vreau si eu sa ma apuc. Am 1.68 si 65 de kg. Pentru inceput vreau sa slabesc cam 5 kg. Cam greu cu dulciurile, nu stiu cum o sa ma descurc , si greu cu rontaitul toata ziulica . Vreau sa-mi gasesc vointa necesara de a reusi.
Asa ca please HEEEEEEEELLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

Mihaela aceleasi intrebaari as fi avut si eu. Inceput de sept merem in concediu si chiar ma gandeam cum trebe sa ma comport cu mancarea?

E super dieta nu?!

Merita Briana toate si toti din lume



Lavinia, mami de doua "cocoline": Hanna (16.04.2004) si Thea (22.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Buna fetele,

deci am trecut si ziua de ieri cu bine.As fi vrut sa va spun si eu cat am slabit si daca am slabit dar se pare ca cantarul meu nu mai merge si asa ca va voi spune cand o sa-mi cumpar altul.

MD:am baut doar apa,eram prea somnoroasa sa mananc ceva,cred ca nu este nici o problema,sper
D:ton cu salata si 2 feliute de pepene galben
C:gratar de pui si salata.

morcovi intre mese si apa multaaaa.

Am o intrebare:noaptea daca ma ia foamea spre exemplu pot sa mananc juma de morcov?Afecteaza cu ceva dieta?



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput