Durerea unei pierderi de sarcina (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

danangie tb sa vin in Ro si am sa consult un dr. caci ... daca dau aici peste altul care ma poate face sa ma preocup de mama focului daca tot nu am preocupari.... oricum nu mai am nici o incredere in ei...
la toate fetele si forta!
azi m-am simtit f. bine sper sa nu ma deochi...
aparte caldul care oricum e inevitabil...

STEFANIA17Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine


foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Teo treci in pat imediatca vazui ca nu fusesi cuminteia vezi?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Uite ca visul meu s-a adeverit..... Ne-au furat motocicleta. Nici nu-mi vine sa cred. Si cand am pierdut sarcina visam ca sangeram enorm.......si rezultatul il stiti. Acum si visul asta. S-a adeverit...








POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

offff mai danutza imi pare sicer rau..noua ne'au furat'o din curte intr;o noapte si ne mai si priveau..ca io cu grasu eram in pat in dormitor si eu aveam usa la dormitor ce dadea in curte..si avea un geam mareeeee..astia sunt oamenii..am zis pas..si am mers inainteee..te pupp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

'neata
mirelus imi pare rau ca au venit uratzii .vine o noua luna plina de sanse.-ici sa nu fi suparici.
eu sunt Z28 , dar nu am facut azi test cum spuneam.aseara am ajuns tarziu in Bucuresti si nu am mai avut de unde sa cumpar test.nu pot spune nici ca simt ca sunt , nici ca simt ca vin uratzii.nu simt nimic, sunt cam nesimtitasotul spune ca sunt tari si umflati.
o sa citesc si eu din urma sa vad ce ati mai facut.pana atunci cate un pentru fiecare.


Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Mirela multumesc frumos ca m-ai trecut pe listuta.
Imi pare rau ca ti-au venit uratzii. Urmeaza o noua luna de incercari si sper din suflet ca de data asta sa fie cu noroc.

Mcrissa asteptam doua liniute. Ai facut testul? Tin pumnii stransi.

Fetelor va pup pe toate si va doresc sa aveti o saptamana buna.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

am primul simptom care ma face sa cred ca sunt insarcinata.daca cobor scarile topaind ma dor sanii de mor, de ma tin cu mainilie de ei.si parca si inima imi spune ca e un bebe.dar mi-e atat de frica sa sper si sa nu fiu dezamagaita ca de obicei.

Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Dragele mele prietene,va multumesc mult pentru incurajari! Merg mai departe ca nu ma incotro!
Mcrissa daca inima iti spune ca este bebe atunci asa este.Astazi trebuie neaparat sa faci un test.Hai,curaj,te asteptam cu II liniute!

danangie imi pare rau ca v-au furat motocicleta.Spera sa-l prindeti pe hot!

Fetelor, va pe fiecare in parte si va doresc sa aveti o saptamana cat mai buna!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mirelus nu te lasa deloc! Luna asta vine sigur bebe

Liana am vazut ca n-ai zis nik Tare-mi esti draga, esti o fata de milioane, care ne face mereu sa zambim (ba chiar sa radem) si stiu ca meriti tot ce-i mai bun! Sigur vin bebeii pe cale naturala, cand va intoarceti din vacanta

Mcrissa zapacito nu mai cobori scarile tzopaind, ca-l zdruncini pe bebe Nu faci un testishor azi? Te roooog! Abia astept sa mai citesc o veste buna aici!

14+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mirela-draga imi pare rau ca ti-au venit uratii,off cunosc aceasta dezamagire...ce pot sa iti spun...o iei de la capat luna ce vine,eu iti tin in continuare pumniii si sper sa vina cat mai repede ziua in care ne spui ca ai vazut cele doua liniute!Nu fii trista,incearca sa speri in continuare ca va fii bine!Multumim frumos pentru noul capitol!
Slimatei-ma rog sa fie totul bine,te rog sa stai in pat sa nu faci efort deloc,ai sa vezi ca va fii bine totul si iti vei tine copilasul sanatos in brate!O sa fie bine,fii optimsta,suntem alaturi de tine!
C.myry-te astep sa ne spui care sunt rezultatele de azi ca am inteles ca faci BHCG.te imbratisez cu drag!
IreneCam-ce mai faci?ai sa vezi ca si noua ni se va implini acest vis minunat!Sa stii ca si eu m-am gandit la asta si daca acum imi spune la doctor ca totul e ok(desi am eu asa o presimtire ca ceva nu este in regula)il trimit si eu pe sot la analize sa vedem...si eu m-am apucat chiar sambata sa ii spun la sot sa fumeze mai putin si i-am spus sa nu mai manance prostii!Acum chiar ca am inceput sa ii terorizam si pe soti
Liana30-mereu zambesc citind mesajele tale,cata optimism ai!Dar de tine ce ne mai zici?
L5845-am vazut ca nu ai mai scris,sper ca esti bine si ca te-ai distrat acest sfarsit de saptamana!sper din suflet sa ai un bebik mic acolo in burtika,atat de mult m-as bucura!
LauraIoana-astept poze cu burtika!Cum te simti?Ce face puisorul?
Cristina26-cred ca esti in al noulea cer....felicitari pt fetita minunata!asteptam poze!
Danangie-nici eu nu mai inteleg ce este cu semnele de ovulatie,nu le mai inteleg de nici o culoare!Dupa ce descrii tu inseamna ca ai ovulat ,sper ca ai facut treaba buna!Iti tin pumnii!Off acum am citit,imi pare atat de rau ca v-au furat motocicleta,ce oameni...off imi pare rau!
Idaira-mi-ai lipsit,m-am bucurat sa vad ca ai scris!Sper din suflet sa ramai gravi cat mai repede!eu din pacate am avut doua luni teste de ovulatie pozitive dar din pacate...nu s-a prins nimik!Nu stiu daca ai citit m-am programat pe 11 la control sa ma conving eu daca e totul in regula sau nu ca deja m-au luat tot felul de ganduri cum ca ceva nu ar fii in regula!
Mcrissa-eu ti-am spus ca simt ca esti deja gravi,ce frumooosss,astept sa ne confirmi dimineata cand faci testul!
Sorcerres-te cred ca iti era dor de plaja,sper ca te.ai simtit bine!ce sfat super i-ai dat Daneiangie..Tu ce mai faci?
Crysty74-
Irda-ma bucur ca ne mai scrii!
Cristina-ana-ce faci draga?de cate ori vad ca nu scrii ma gandesc ca nasti...sper sa apuci sa ne anunti inainte sa facem galeria ca ai vazut Flavia a avut nastere usoara de la galeria noastra!
Flavia-imi este asa de dor de tine,dar inteleg ca esti acum fff ocupata cu doi copilasi scumpi!te imbratisez cu mult drag!
Alinuscka-bine ar fi sa apara cat mai multe teste pozitive!
Alyx-am citit ca a fost sotul la doctor.cum a fost,ce i-a spus?sper ca e totul bine!
Teo2rina-nu trebuie sa te scuzi ca nu apuci sa scrii la fiecare in parte,noi te intelegem ca esti gravidutza si nu te simti bine,stiu cum este in primele luni,te rog sa stai in pat si totul o sa fie bine ai sa vezi!
Mav-ce mai faci?
Chantal-tare mult imi doresc sa te ajut putin dar nu pot face asta daca nu scrii,daca nu stiu cum esti...sper sa revii.te pup dulce
Va pup pe toate fetele,eu miercuri merg la doctor si tare am o presimtire ca nu vin cu vesti bune...Doamne ajuta sa fie totul bine!





Mergi la inceput