FIV in Ungaria 18

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

FELICITARI ANDICULE!!! Ce mare si frumos e Filip si ce mult a cescut intre pozele de la spital si cele de acasa! Ma bucur din suflet pt. voi!



PUSSI 17+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna ziua,

Ma bag si eu in seama......nu urmaresc sa fac FIV, dar nu stiu de ce ma atrage intotdeauna acest subiect. Sunteti fantastice toate. Va doresc sa reusiti toate FIVul, sa reusiti sa fiti mamici......ceea ce-mi doresc si eu.


ANDICU felicitari pentru comoara, e frumos foc!

PUSSI am luat-o razna? Bantui pe aici..........pupici si tie si micutelor!








POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

andicufelicitari!!!
Am vazut si pozele, sunteti super toti trei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula33 spune:

ANDICU felicitari pentru ingeras, sa fie sanatos si va umple inimile de fericire!
pup puiul mic ,frumos si dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

salutare!
andicu felicitari! sa va traiasca bebeul
stie cineva sa-mi spuna daca rezultatul de la nivelul de progesteron 5 este bun ? (in a 20 a zi) va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pussi iti dai seama ca daca ajungeam in TM nu ratam ocazia..doar ca drumul e foarte nasol si am luat'o pe Targu Jiu,Deva(Mika nu ma certa dar am treccut noaptea pe la 3 si nu puteam sa'ti trezesc printesa din somn la ora aia ) asa acu ma intelegi?va pupp pe toate 3
Zoriii ma bucur ca toate sunt bunee..si cel mai mult ma bucur sa te vaz din nou optimistate puppp
cami imi pare rau de ceea ce ai patit.dar cu asteptatul asta e..si noi am asteptat de multe ori..doar ca dorinta de a avea un bebe a fost mult mai puternica decat o banala asteptare chiar si de 4 ore..in plus dc si'a cerut scuze tot timpul si noi l'am inteles..imi pare sincer rau ca esti dezamagita si ca renunti sa mai mergi la el..oricum ca dc e foarte bun si nu isi bate joc de ceea ce face..apropo de cei de aici din tara..dar ma rog e alegerea ta..te pup si multa baftaa!!
andicuuu oauuuu sa'ti traisca frumusetea..moamaaa abia astept sa'l vaz in directma lasi sa'l plimb pe faleza?
Pis mama sincer io banuiesc de ce nu apari tu..dar asculta tu la baba de olteanca..daca stai asa nu rezolvi nimik..vinoo aciii..noi te iubim..mai ales io
danangie,magdutza,cornelia,corina
Chiara,tuculucu tin pumnii

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Chiara: multa,multa bafta maine! Iti tin pumnii si sper din suflet sa vii cu vestea cea mare!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

liana, nusy, si multumesc de pumnii stransi. da, maine e ziua cea mare! am niste emotii cat casa, dar sper sa vin cu vesti bune si sa cresc moralul tuturor. imediat ce aflu rezultatul, va scriu. doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

stie cineva daca Lindynette se gasesc si in Romania?
camisv nu stiu daca te va linisti cu ceva, dar si noi am asteptat cel putin doua ore pana am intrat la eco, de cate ori am fost. Eu zic sa nu pui la suflet, cred ca ai nevoie de optimism si multa rabdare ca sa-ti realizezi visul. Intr-adevar dr Zadori are foarte multe paciente si cu siguranta, pe majoritatea le programeaza la ora 8. Ce ti-a spus? Cati foliculi ai? Lasa supararea si povesteste-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

TUCULUCU SI CHIARA tinem pumnii
DOAMNE AJUTA SA FITI

Mergi la inceput