"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (7)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

sabina, iti mai zic si aci felicitari si bun venit lu bb Gheo:)

speed, am citit si io despre Maddie, astia spuneau ca de la diana incoace n-a mai fost asa un elan masiv de solidaritate. ca cica reprezentau idealul poporului: familie de medici, catolici, 3 copii. Sa vezi acu ce caraghiosi vor aparea papa si primul ministru britanic care se pupara cu prezumata criminala daca se dovedeste ca intradevar ma-sa e vinovata! asa cevaaaa

Lilutza, aparu in Le monde un interviu cu Moore, raspunde el acolosha la toate acuzatiile de i se adusera, de ce a prezentat idilic celelalte sisteme, de ce s-a dus in cuba, de ce n-a prezentat si punctul de vedere al 'acuzatilor'. La asta din urma zisa ca 'el e echilibrul', cica auzim in fiecare seara la stiri punctul de vedere oficial despre sanatate, irak, arme si ca vine si el odata la 3 ani si zice : "uite si alta versiune a faptelor" si ii sare toata lumea in cap. Nu pot sa pun linku acilea ca nu ma lasa, daca vrei ti-l pun colosha unde scrisesi de film.

pegasis da' tu venisi numai ca sa-l anunti pe bb Gheo? mai zi-ne si tu cate ceva, din cate imi amintesc io promisesi si poze de la Turca'bre , unde sunt?

ce e fratilor la sunny beach ala de povestiti voi, estu salbatic? si cine mai investeste azi in casi, nu auzirati ca vine "bula imobiliara" peste noi?

hai ca mai viu io ca incepu weekendu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

sunny beach egal nisipurile de aur?

www.novinite.com/view_news.php?id=84166" target="_blank">crima organizata? OMG! (rad si eu de "acronimita" americanilor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by doruletz
Nu pot sa pun linku acilea ca nu ma lasa, daca vrei ti-l pun colosha unde scrisesi de film.



Dada...chiar is interesata de ce zice omu'!!! :-)
speed, din ce intelesei io in cazul Madeleinei e ca mama, fiind inculpata formal, are dreptul la tacere (sa nu faca declaratii autoritatilor)! Am inteles ca acum ar fi fost interogata, pentru ca au fost gasite alte urme de singe in masina familiei (tatal urma sa fie interogat astazi)...oricum, ciudat cazul!!! (Lisabona era impinzita cu anunturi despre disparitia fetitei!)
arborici, din cite vazui io pe prospecte Sunny Beach nu-i totuna cu Golden Sands :-)
lorelaim, sanatate micutei!!...si io tot cu "siroaiele" ma lupt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

salutare!!! si felicitari Sabina, sa-ti traiasca fecioru'! deci se numeste Gheorghe? sa fie sanatos si sa creasca mare si voinic!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

doruletz,se pare ca vaticanul a reactionat primul,inlaturind orice referire la cazul madeleinei de pe site-ul lor oficial!
cit despre bula imobiliara,lucrurile incep sa se buleasca incet dar sigur si pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

io ma-ncapatzanez sa ma trezesc dis de dimineatza ca o adevarata ciocarlie - tot mai bine decat o bufnitza, nu? :-)
da' io is ceva amestec intre bufnitza si ciocarlie, oi fi privighetoare ca uneori ma culc dimineatza iar alteori ma trezesc cu noaptea-n cap, ca azi de pilda. ca am un bufnitzoi care umbla prin cratiti pe la oara patru dimineatza si ma trezii si-mi pusei de-o cafea. mintenasi ma duc sa ma culc, s-o felicit numa' pe sabinel
bine ai venit, Gheo!sabinel, refacere rapida! sertaru-i pregatit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

am venit acasa!!
Gheo e un finut, mananca si doarme.
Mananca cam des, adevarat,deci is rupta de somn.
Mamzel Sofia e in extaz.A zis ca e "ca un print"

va pup si multumesc mult de felicitari!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

pe tv4 ii Dana Dragomir cu www.youtube.com/watch?v=JOjoaBtxfC0" target="_blank">Mio min Mio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Sabina, bun revenit, cu printu'!! ...si odihna maxima, atunci cind poti!! :-)
Facui si io nopti albe weekendu' asta; am capul plin de muci si nu pot respira la orizontala...deloc. Abia azi am inceput sa ma mai desfund, dupa dozele de soc de nurofen!!
Si fiindca tot am citit de Dana Dragomir (n-am mai auzit de ea pin-acu') ca fu' la Visby, mi-am amintit de mihaela, care trebe' sa fi ajuns si care se pregateste miine de ziua Silviei!! La Multi Ani!!
doru', merci de interviu' cu Moore...e interesant ce zice el acolo, da' tot ma-ndoiesc ca el e echilibrul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

lilanda,pentru linistea orizontala a noptilor tale ia-ti karvol! tai o capsula si o presari pe perna,asta a dat rezultate fenomenale la micuta mea... si pe linga ea ,eu n-am mai respirat atit de liber ca si in noptile cu karvol...
sabina,bun venit acasa !


io incep miine lucrul....doamne ajuta-ma!!

Mergi la inceput