"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (7)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

speed, merci de recomandare!! Il caut miine la faramcie; daca nu, ii dau un order online :-)) Si miine, sa ai o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nseara
sabina, bine ai revenit, cand ne arati poze cu "le petit prince"?:)

adelucci, bine macar ca la tine are bufnitoiu ce cauta prin oale chiar si la 4 dimineata, in ale mele ar putea sa caute mult si bine, doar mancarea pisicii ar fi comestibila la ora aia!

lilanda, sa inteleg ca maine stai acas, bei ceaiuri si mai scrii la blog?

speed, bafta maine, las' ca si asa ploua la voi, oricum nu mai aveai ce face in vacanta:)

bre, de mihaela stie careva ceva? ajunsera in scandinavia?

mai viu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by doruletz
lilanda, sa inteleg ca maine stai acas, bei ceaiuri si mai scrii la blog?



daaa...tot pe-acasa, da' acu' am companie, ca si pe Niels l-a lovit gripa Se uita ciinele la noi, cu o infinita intelegere :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

voila:)

http://upload3.postimage.org/5665/photo_hosting.html
http://upload3.postimage.org/5483/photo_hosting.html

bre, si pe sofia a lovit-o gripa.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

doruletz, a dracu clima asta ticaloasa,decind au inceput micutii scoala n-a mai plouat un strop...azi chiar am transpirat la serviciu!(si la propriu si la figurat ... )
sabina,sa-ti traiasca puisorul... azi a venit o colega de serviciu sa-si prezinte bebelusul in virsta de 6 saptamini (ea e in concediu de maternitate) .si serios cind ii vezi asa micuti si fragili iti vine asa un imbold sa mai produci si tu unul... si pe urma stau si ma gindesc de unde sa mai scot inca 1000 de euro pe luna pentru childcare si-mi trece...si iar ma uit la prunc si zic ca 1000 de euro nu-i chiar asa de mult...sau poate e...asa ca m-am dus sa-mi iau bilet de loto...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Sabina, bebe Gheo ii un dragalas... Sanatate Sofiei..si tine-o departe de ala mic!!
Pe-aci nici macar ca-n Irlanda nu e...ploooooa ..uuuof

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

sabina, frumos fecioras ai!
sanatate Sofiei (nu e cam devreme pentru gripa? zic si io)

daca in irlanda e soare, aici se face plaja. chiar ma gandeam ca soarele nu mi-a mai vazut partea dorsala de vreo 10 ani. saptamana asta mi-o coc. partea dorsala, dimpreuna cu cea ventrala, in gradina personala (poezie de ilie)

doruletz, da, scoicile alea se mananca. sa le pape cine-o vrea, eu ma abtin de la delicatese fructoase marine.

ce facem de solstitiu? punem de-un chat?

Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

pfiuuu, ca nu e gripa.
adica azi deja nu are febra, e mai vesela, nasul e mai bine.
era si cazu, ca e fata mare!!

poftiti la si , ca Sofia Galagia are 5 ani!!!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

La multi ani Sofia - www.babywonderland.com/images/graphics/gund20big20sister20photo20album.jpg" target="_blank">bigsister!

am vorbit cu mihaela
deocamdata nu au internet, peste doua-trei saptamani.
au fost intampinati calduros de catre colegii sotzului, au sarbatorit ziua Silviei, sunt incantati, bantuie prin oras, va transmite pupici ... mai multe va scrie ea cu sigurantza de cum isi pune netu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

La multi ani, domnisoara Sofia!

Mergi la inceput