ce sa fac?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

quote:
Originally posted by Clover

quote:
Originally posted by fortelady

deci in primul rand o si pentru autoarea mesajului si sa stiti ca si eu am o problema similara (am mai scris). am doi motani, unul gri si altul alb cu negru.
astept sfaturile si pentru mine ca-s tare ingrijorata





Pai astia se asorteaza la perfectie, ca alb cu negru da gri. Nu stiu ce faci daca iti vine in vizita blonda de la semnatura, ca iti strica paleta neutra.

Grow where you're planted.




pai da. dar problema e mai adanca decat pare la prima vedere. ala gri este de fapt gri cu galben (este blond in sinea lui, interiorizat adica, ca sa nu inteleaga toata lumea adanca lui dilema existentiala- o fi? n-o fi?) ceea ce s-ar asorta cu blonda de la semnatura, ca io-s bruna de la mama natura dar foarte blonda-n fapte si-n simtiri deci ma asortez cu el . Platonic!
sper ca s-a inteles ceva, ca-s confuza la ora asta... inca sunt la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Ma gandesc sa cer adminilor sa-mi inchida contul. M-am saturat de ceata de lacuste care ma urmareste pe tot forumul si nu e de acord cu ideile mele.
Denizel, contez pe tine ca infiintezi un grup de suport care sa ma impiedice sa fac acest gest necugetat.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

ceata sau ceatza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

Ma gandesc sa cer adminilor sa-mi inchida contul. M-am saturat de ceata de lacuste care ma urmareste pe tot forumul si nu e de acord cu ideile mele.
Denizel, contez pe tine ca infiintezi un grup de suport care sa ma impiedice sa fac acest gest necugetat.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.



si tie tot de la pisici ti se trage?!
ca vin si eu in ceata sau in ceatza!!!



Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Teodora, te rog, nu face asta! Gandeste-te si la noi, astia ramasii .

-------------------------
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !
-------------------------
Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by denizel

Teodora, te rog, nu face asta! Gandeste-te si la noi, astia ramasii .

-------------------------
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !
-------------------------
Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.


Bine, bine, mai meditez daca va las de izbeliste sau nu.
In plus, imi face si mie placere sa mi se soarba maximele si panseurile, am o mare experienta de viata si sunt dornica sa o impun si altora.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Teodorutza, te rog, nu pleca!

Ai ajutat atatea fete cand au avut probleme, si acum, cand ai cerut si tu ajutor,au sarit toate ca lacustele...total nejustificat.....



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

si cea mai rea e miau-miau, eu sunt peshte in zodiac si vrea sa ma www.cyber-cats.com/images/cards/catwithfish.jpg" target="_blank">aranjeze cu matzele ei. ba a adus-o si pe aia neagra, care-mi strica karma.



Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

ntz ntz ntz cite rautati de la astea fara poze...

na ca acu vad ca nici io n-am poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

dar matze? matze ai?
atunci, daca nu ai, nu poti intelege. si nici nu poti spune nimic.

Mergi la inceput