ce sa fac?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speed spune:

matze? MATZE? de unde d-zeu sa mai am si matze?? da tu ai kile in plus sau nu? spune repede fara sa te gindesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

da. normal ca am. tu ce crezi? eu stiu cum se simte mrauuuuuu- mrrrrhhhhaaauuuuuuuuu, trec absolut prin tot ce trece ea (cu matzele adica).
da tu ai (kile)? sac, ca n-ai. ca nici semnatura nu ai!
(sa fac si un topic repede despre asta, va rog nu dati cu rosii!).

p.s teodora,nu stiu cine esti, dar ma alatur si eu grupului de suport - te rugam sa nu pleci! eu sunt capricorn, stiu cum te simti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

daca ai kile in plus e de jale,n-ai voie sa comentezi.ca io ca scorpion va stiu pe voi astea cu pesti si raci si unicorni cum va ascundeti in spatele kilelor si monitoarelor...am mai vrut sa zic ceva da nu-mi mai pot deschide ochii de grasime.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

dar am matze. si caini (care tot in sinea lor se cred matze; e drept ca si matzele se simt cateoata caini... ). asa ca ia o de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

quote:
Originally posted by fortelady
asa ca ia o de la mine.

--------------------------
"blonda, 1,75, 90C, nu vand nimic, doar ma laud..."



asa deci...am sa te urmaresc si am sa-ti ard cite o steluta doar la fiecare subiect postat de tine!!! ca stiu ca asta o sa te doara pina in adincul sufletelor matzelor tale!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

daca te oboseai sa citesti ce am scris, vedeai ca am MOTANI nu matze.
deci, iti dau ignore. si ma duc sa ma culc, ca am muncit 11 ore azi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

chiar daca am citit ca ai motani nu-mi pasa fiindca mie imi place sa vorbesc despre matze...
si cu asta iti doresc si eu noapte buna/vise placute/si evident purecii matzelor sa te sarute !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

cred ca am nimerit la sectia de "pisichiatrie" a lui PATCH ADAMS
mitzele shi motanii sunt la sesiunea de risoterapie.
multzam chiar nu am mai ris asa de mult.
hai cine mai are mitze ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Io am, si inca patru... doua mari si doua mici (toate frumoase foc)...pe alea mici mi le-a adus sotu' saptamana trecuta...inca incerc sa ma dumiresc ce si cum. Eh ce sa-i faci, sa fie ele sanatoase si noi pe langa ele . Noroc ca avem casa cu curte... altfel nu stiu cum ne-am descurca ...noi cu ele si ele cu noi





"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Mai, nu se poate...sunt pe jos de ras, se uita colegii la mine ca la urs, mai ales ca ieri am lipsit din motive de sanatate...iar azi ii primesc hlizindu-ma...In fine, o sa adaug la motiv de lipsa "mentala" si stau aici pe forum sa va citesc si sa ma distrez, ce pisicii, pardon motanii nostri?!

A...era sa uit, Teodora, gura mea de dioxid de carbon, nu pleeeeeeeecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Mergi la inceput