Instructor innot copii, bazin Dinamo?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

quote:
Originally posted by Caprioara

Katty,

Vezi sa ia sotu si numere de telefon de la antrenori daca poate, nu numai sa-i observe, cum facui eu ieri cu doamna profesoara Bunaciu, ca acu imi pare rau ca nu am cerut un nr. de tel , desi nu pot stii daca-mi si dadea nr..



Ma bag si eu in vorba: Carmen Bunaciu este o antrenoare excelenta. Eu o stiu de la bazinul 23 august. Fratele meu a facut antrenamente cu ea.
Daca aveti ocazia sa va dati copii la ea, eu o recomand cu caldura.


Kya

---------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Caprioara, uite si aici detalii si nr de telefon de la instructor de inot de pe Dinamo - vezi postarile mele:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101739&whichpage=9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Multumesc pentru informatii Lucia si Kya .

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Caprioara, sotul meu nu a mai fost in ziua aceea la Dinamo, ca "n-a avut unde sa parcheze"! Era si cald de mureai! Asa ca nu am info noi sa-ti dau! Cu scuzele de rigoare!
Asa ca, pentru moment, foloseste informatiile fetelor!
Noi deocamdata o lasam balta ca nu gasim solutii sa-l ducem! Poate din septembrie dupa ce incepe gradinita si va sta acasa!
Pupici!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

ce varste au copii vostrii? de la ce varsta ii primeste la inot la dinamo?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Marina, al meu are 5 ani si jumatate, insa a fost si anul trecut la Lia Manoliu (cand avea 4 ani si jumatate). Cred ca ii primeste de la 4 ani...


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

caprioara, la Lia MNanoliu ai fost multumita? Poti sa imi dai ceva detalii despre program / pret / instructor? As vrea sa il dau si eu pe baietelul meu. are 4 ani. oare mi-l primeste?

b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Pitzinuca, de primit il primeste.
A fost ok, doar ca a fost mai scump de 1.200.000 lei vechi, parca a fost 2 mil. Era insa un instructor de la un club privat pe care mi-l recomandase o colega (imi scapa numele si al clubului si al instructorului - am acasa notat daca vrei sa le stii), de aceea era mai scump. Si avea program si dimineata si seara (la 18:00), daca vroiai.
Fiind prima oara, am preferat sa merg la el, avand garantia ca se pricepe la copii si nu mi-l sperie. Si a fost singurul de care am putut afla o parere de la altcineva...
Eu te sfatuiesc sa mergi acolo si sa vezi, ca anul asta nu stiu cum mai este si poate si acolo gasesti cu 1.200.000 lei.

pup you,

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

multzu!

b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Carina are 4 ani si 10 luni in august, dar am sunat la Lia Manoliu si mi-au spus ca nu primesc sub 5 ani. Am si eu cateva intrebari pentru ca nu stiu nimic despre Dinamo. Bazinele sunt acoperite? Am citit ce a postat Lucia Mirela si am inteles ca baietelul ei a plans si nu a vrut sa ramana spunand ca e apa adanca. Adica ei nu intra treptat de la apa mica la mai mare? Coboara direct in apa adanca? Am mai vazut ca sunt doua zile/saptamana intr-un interval orar, dar Miki si Lucia au vorbit despre instructori diferiti. Sunt mai multe grupe de copii in aceeasi zi si acelasi interval orar, cu instructori diferiti?
Cam atat deocamdata.
Multumesc.
nadina

Mergi la inceput