Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 73

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Doina multumim mult pentru vestile despre Sonia este super ca ai reusit sa iei contact cu ele!!!
fetelor, eu cred ca voi intlegeti ceva gresit . cine are actele lor? mayaione, chris27, a_deju....? trimite-ti-le frumos la adresa data de admin, impreuna cu un scan al buletinului vostru si cu o declaratie ca va asumati raspunderea pentru caz. cand intra Oana ne da un accept pe mail, semneaza si gata. se da aprobarea ptr subiect si noi urgentam aprobarea. ok?

Roxana

edit: hai ca azi scriu in tandem cu Marina....



Exista ceva acte si diagnostice puse in albumul de poze al Oanei: http://community.webshots.com/user/kay_al
Nu pot fi folosite?


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Doina, multumim mult pentru vestile despre fete.
Ma bucur ca au ajuns bine,si ca Sonia a fost ok pe toata durata calatoriei.
Acum, ce sa zic? Astept cu nerabdare sa aflu cand va fi operatia. Sunt convinsa ca nemtii stiu ce fac, si am mare incredere in ei.
Sper sa ii gaseasca si Oanei o camera, ca, saracuta de ea, are nevoie de multa odihna.


Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

doina, multumim din suflet pt vestile bune! deci au ajuns bine, de acum totul depinde de medicii germani si de DD. micuta Sonia a dovedit de multe ori ca este o adevarata luptatoare! Doamne ajuta!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Doamne Ajuta sa fie totul bine. Abia astept vesti bune. Am reusit sa depun si eu 100 ron in contul de la Raiffeisen.

Cei de la Prima nu mi-au raspuns la mailul prin care ii rugam sa imi trimita reportajul. Nu cred ca voi avea succes dar mai scriu astazi (sper sa am timp) inca un mail.

Pup luptatoarele

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)



Poze

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia - De la inima ta pentru inima ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

quote:
Originally posted by florina

Am actele de pe site, am copie CI fotografiata, pot sa scriu declaratia in 5 minute la calculator. E ok sau trebuie scrisa de mana?
Am confirmarea lui Kay ca va arata extrasele de cont cand vine, am vb cu ea despre acest lucru si stiu ca si ea vrea ca totul sa fie cat mai transparent si mai corect posibil.
Daca nu se ofera altcineva mai apropiat intr-o ora trimit actele la adresa indicata.
Caut un model de declaratie... sper sa gasesc sau sa fie buna cea care imi vine in minte...
Florina



Florina, perfect, do it!!! scrie pe computer, de mana, cum doresti.
succes!!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Doina multumim pentru vesti. Asteptam altele sau un numar de telefon unde o putem suna si noi.
A propos, de ce nu isi activeaza roamingul???

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Gata. Le-am dat mail. Sper sa fie ok ce-am scris si sa fie posibila mutarea subiectului la "umanitare" pentru a putea strange in continuare bani pentru Sonia.
Doina, daca mai vorbesti cu Oana roag-o sa ne transmita daca poate si informatii legate de strangerea de fonduri (cati bani s-au strans, de cat mai are nevoie Sonia). Am citit ce a scris florin la "umanitare" si m-am ingrozit, nu-mi vine sa cred ca au existat cazuri si incercari de escrocare chiar aici, pe forum, printre membrii comunitatii noastre.
Asa ca inteleg de ce este necesara mutarea subiectului si sper ca Oana sa nu se supere ca am preluat initiativa.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Si daca Oana nu are acces la net zilele astea cum facem ? A reusit cineva sa dea de mama ei ?

O idee : la site trebuie si o rubrica NEWS unde sa apara ultimele stiri. Si eventual un chenar cu situatia conturilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Noutatile o sa apara pe blog. Chiar daca Oana nu va reusi sa se logheze, o sa trec eu toate mesajele de la ea acolo.
Florina felicitari pentru initiativa!


www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Maine dimineata depun si eu la BRD 300 EUR! Doamne ajuta sa auzim doar vesti bune de acum incolo!
Lupta SONIA!!!!

cristina cu Rares
rares
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor pentru sonia

Mergi la inceput