Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

De fapt, cred ca cel mai bine este ca parintii sa se gandeasca, sa evalueze posibilitatile, sa se decida daca merg mai departe in demersurile acestea. Daca da, cel mai bine e sa preia contactul direct.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

DOINA, nu stiu cat de bine pot eu judeca noutatile de la tine, dar cred ca sunt vesti foarte bune, din cate am citit! Am sa-i trimit PM lui CHRIS, ca sa redirectioneze rezultatul tau catre Oana, eu nu am adresa de e-mail.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by chris27

Irinel,am permisiunea lui Kay,sa-ti dau nr ei de tel.Mi-a spus ca e de acord sa ti-l dau,acum cateva zile cand am vorbit cu ea...Sper sa raspunda...nu stiu ce sa zic...Ultima data a zis ca nu are credit...Mai stiul ca a lasat aici,azi-noapte parca o adresa de mail...Nu imi vin alte idei.Iti trimit acum nr,pe PM

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati Sonia





chris, te rog confirma-mi pe pm nr de telefon al lui kay. daca este nr prepay de orange (cartela reincarcabila) de pe pagina soniei as dori sa-i incarc niste euroi. sigur ii prind bine, probabil vorbeste mult la telefon.

multumesc

Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Doina chiar ca sunt vesti bune. Parerea mea e sa-i dai un sms lui Kay pe mobilul de pe pagina sau chiar sa incerci s-o suni sau scriei pe adresa de email de pe pagina Soniei raspunsul de la clinica, poate verifica in noaptea asta. Doamne ajuta!

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am notat adresa si in cel mai scurt timp voi trimite cateterismul (angiografy) prin DHL.
Sonia e mai bine, i-au schimbat antibioticul si nu a mai facut febra, nu are probleme neuro si nu s-a mai uitat stramb. acum are cord 133(120-160), saturatii 90 (90-100), respiratii 72 (50-70). deci e bine !!! intre paranteze sunt parametrii ideali.
am zis ca ma culc, dar mai sunt catev minute pana la masa si mai rau ma ametesc daca adorm, asa ca am intrat pe net sa citesc ce ati mai scris. doacamdata e bine, sper sa tina... vedem maine. am masurat-o si are 52 cm, adica a crescut 5 cm in 40 zile ! si greutate are 2580. a facut falcute si pulpite... arata si ea mai dolofana, adica nu ii mai sta pielea cutata ca n-are grasime... asa e la prematuri/dismaturi...

acum ascult la player Queen-It`s a miracle... absolut intamplator.
ma mai uit pe pagina ei si promit ca maine sa compun un text si maine seara vi-l trimit !

va pupam cu drag, eu si Sosonica !

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO02RZBR0000060007006182!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Da doamne sa fie bine...
Doina,
esti minunata...,multumim din suflet ca te implici
Dianarus,
buna idee cu incarcatul cartelei...,da-mi si mie un PM,cu detalii ca nu stiu cum sa-i trimit...,te rog...
Irinel,
multumim ca ne esti alaturi...,sa dea domnul sa fie bine
Roxanaz,
uite ca pe asta nu o stiam...,multumim ca ne-ai informat...

Sinteti minunate ,toate...,cu mic ,cu mare...,fete care se implica pentru ca s-au lovit de astfel de probleme...,fete care aduc un gind bun si o incurajare,Oanei,,fete care citesc din umbra...dind cite jde' de refresh uri zilnic...,cautind vesti noi...,fete care mi-au trimis PM,intrebind cum pot sa ajute...,va multumim din suflet...,pentru orice...



www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am pus si documentul de la boston care contine justificarea sumei de banio care trebuie platita. cititi atent, ca sa pot obtine viza tb sa virez INTREAGA SUMA inainte...

pup

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO02RZBR0000060007006182!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by kay


acum ascult la player Queen-It`s a miracle... absolut intamplator.





...nimic nu este imtimplator...,pina si cei de la Queen sint alaturi de tine si te incurajeaza...Puuuuupam tare fetele frumoasele...,puuupam bucutze si falcutze de Sosonica,frumusica...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Citesc de ieri aceasta pagina...si sincer...nu voiam sa intru pt ca...cuvintele...nu mi le gasesc, am noduri peste tot, si plang de cate ori citesc cate un mesaj.
Pe de-o parte sunt indignata si suparata pe medici...unii dintre ei, pe de alta parte sunt fericita de cate ori citesc vesti imbucuratoare despre Sosonica.
Am ramas muta cata mobilizare si cata lume sare in ajutor. Bravo! Sincer...Bravo!
Contul de pe pagina este ok? se pot depune deja bani in el?

Kay...fii puternica pt minunea ta si Dumnezeu sigur nu te va parasi!

Va poop! Sunteti minunate pt tot ce faceti pt KAy si micutza Sosonica!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Dordia,
contul acela de pe pagina nu este bun...,in max 3 zile il vom avea pe cel bun...,te anuntam noi cind este ok...
Multumim din suflet pentru orice...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput