Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Multumesc mult Dandusa

de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Mayaione,parerea mea e ca a iesit superb!...Mutumiri voua pt munca depusa!...Dandusa,nici o veste?...Eu tot incerc sa iau legatura cu Oana,i-am lasat mesaje ...dar tot nimic...Am rugat-o sa se conecteze...sa vada pagina Soniei si sa spuna daca e de acord cu tot,daca ar vrea sa schimbam ceva...astept in continuare...Te rog,daca afli ceva inaintea mea,sau a noastra sa scrii repede...sa nu prelungesti asteptarea asta groaznica...Incertitudinea si teama asta sa nu se fi intamplat ceva rau,ma innebuneste!

Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Mayaione,
ma gindeam daca se poate sa pui si optinune in limba engleza .Eu am prieteni si peste hotare si vreau sa le cer si lor ajutorul...,sint multi si mi-ar fi greu sa le scriu separat despre ce este vorba...,plus ca de un an n-am mai vb engleza si parca am si uitat...
Si inca o sugestie...,daca poti pune link pe pagina cu discutia noastra de aici...,cu acest subiect...,ma gindesc ca asa...,le-ar fi mult mai usor sa inteleaga cit de multa nevoie are Sonia de ajutorul lor...

Multumim inca o data,pentru pagina

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Dandusa,esti mare figura...Tu nu (mai )stii engleza),eu nu stapanesc deloc compul...ce mai...dar cand esti alaturi cu sufletul...toate astea pot fii depasite!!!Eu m-am gandit la un slogan:Dati din inima,pentru inima unui suflet!...Daca va place...puteti sa adaugati la paginuta Soniei!Daca nu va place,nu-i nimic...Asa simt eu...si atat...

Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

O sa facem modificarile pana diseara, acum trebuie sa plecam cu bebe si ne intoarcem mai pe seara. Daca are timp cineva sa traduca, sa-mi trimita pe email, maya_ione@yahoo.com, daca nu, traduce sotul diseara, eu nu stapanesc f. bine. Poate avem vesti pana diseara si de la Kay.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Fetelor, inimoaselor, urmaresc de cateva saptamani cu sufletul la gura stirile despre Sonia dar ieri, la vederea fotografiilor, am izbucnit in plans. Mi-am adus aminte de David in primele lui zile, in fire si aparate, si imi spuneam ca va trebui sa lupte... Pana nu am fost mama nu am inteles cat de mult poti sa iubesti un ghemotoc de om, si cat de mult poate sa schimbe sensul vietii!

Ati facut un lucru minunat cu site-ul pe care l-ati construit, parerea mea e ca ar trebui postat un subiect si la Ajutor umanitar, nu cred ca administratorii ar cere multe documente, mai ales ca este un caz atat de notoriu deja. V-as mai recomanda sa inserati si CNP-ul Oanei, pentru transfer bancar in Romania este un element absolut necesar.

Astept cu sufletul la gura vesti bune despre Sonia.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

superb suna mesajul Chris, eu il gasesc perfect.

toata stima si dragostea mayaione, e minunat ce ati facut eu deja postez pe forumul clujencelor pagina!

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

buna. urmaresc si eu povestea, si vreau si eu sa ajut pe cat se poate... mayaione, de traducere ma ocup eu, in principiu va fi gata pana maine - asta daca nu s-a apucat altcineva deja (daca a inceput cineva, va rog anuntati-ma, sa stiu daca mai pot ajuta cu ceva...).

as avea un singur comentariu - cred ca ar trebui mentionate undeva in pagina intentiile parintilor: adica aveam nevoie de donatiile voastre pt o viitoare interventie chirurgicala in tara...la clinica.... de ce spun asta?? noi cunoastem povestea, si de aceea nu ne indoim vreo secunda de sinceritatea (si durerea) din sufletele lor.. insa sunt oameni cu posibilitati de a dona care poate ar avea anumite reticente din faptul ca nu rezulta pe nicaieri unde si in ce mod se vor folosi donatiile.... nu vreau sa supar pe nimeni, este doar o sugestie.

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.sonia.as.ro/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

bravo, mayaione!!! se poate specifica ca acel cont este in ron?

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia 10-11 luni
o sansa pentru Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

mayaione, trimis mail cu traducerea, sa ma anunti daca ai primit.

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.sonia.as.ro/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput