Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 115

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

pupam si noi dandusica !!! ce faceti voi? eu ma plicti cand nu sunt cu ea... ce ma enerveaza ca ma dau aia afara la 20.00... da cum saracii au bun-simt si eu profit de asta, ma mai prinde si 10 noaptea p'acolo... eu, copiii si asistentele ! si normal, Suzi !!!

puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup !!!

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ok, pentru mine nu e chiar o problema, doar ca mi-ar parea rau sa nu ajunga banii, atata tot.

Sanatate multa si va asteptam cu drag inapoi!

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Felicitari, Sosonica, pt progrese! Esti precoce, bravooo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Doamne Oana ce ma bucur de progresele Soniei.
Alex nu facea la varsta ei nimic din ce descrii tu.
e foarte precoce scumpica de ea.
se va face bine mica luptatoare si apoi ne inviti pe toate la zilele ei de nastere.
Sonia are o multime de "matusi" si tu o multime de prietene.
Suntem alaturi de voi atat cat e nevoie.

Te pup mult si aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Draga Oana, nu am scris de multa vreme, ma bucur enorm pentru progresele pe care le face scumpa de Sonia, asa cum m-am bucurat pentru decizia ta de a face interventia in Germania. Sunt sigura ca Sonia va fi bine, iar cel mai important lucru este faptul ca tu ti-ai recapatat speranta si increderea in viitorul ei. Suntem cu toate alaturi de voi! Nu cred ca vei astepta pana de Craciun ca printesa ta sa faca trei kilograme, ai sa vezi ca de la un moment dat o sa creasca ca din apa! Stiu asta, fiindca si David s-a nascut cu 2,000 kg, si ne-am chinuit aproape o luna sa ajunga la 2,300 ca sa putem iesi din spital...

Vreau sa intreb fetele care au mai depus bani daca se poate depune direct valuta in contul de la BRD, sau e mai bine cu lei. In acelasi timp, poate ca nu e chiar locul potrivit sa spun asta, puteti da cu roshii, dar cred ca daca cineva din tara este imputernicit pe conturi, ar fi bine sa transforme leii in euro, cursul de schimb creste de la o zi la alta.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Cristiana, eu am transferat valuta din contul personal in contul specificat. Se poate.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Kay, ma bucur mult pt progresele Soniutei, imi e asa de drag cand citesc ca ii merge bine!Abia asteptam sa va intoarceti acasa si asa cum zicea cineva mai sus, papusica si-a castigat o multime de matusici.Am depus si noi niste banuti, luna viitoare mai punem altii.Multi pupicei pt Sonia de la Andrei!

Lavinia, mamica de Radu Andrei
http://picasaweb.google.com/Radu.Dobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

Kay,
ma bucur mult sa aud ca Soso e mai bine, si ca face toate lucrurile pe care ar trebui sa le faca un bebelus!!

Voi pune si eu azi niste bani la BRD, din partea mea si a sotului meu, care va ureaza numai zile frumoase si zambete de acum inainte.

si multa putere la amandoua

Monica 19+

Life's a beach
pisoi in lucru
www.flickr.com/photos/monicu/sets/" target="_blank"> noi doi si-o cununie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

M-a rugat Oana sa va anunt ca reportajul despre ele la Antena 1 va intra azi, 17 august, la Observatorul de la ora 19. Cel putin asa i-a fost transmis, prin SMS, de la realizatorul emisiunii. Emisiunea se poate urmari si prin internet, pe site-ul http://www.antena1.ro/s/webcast/live_f.php. Se selecteaza Observator19, apoi, in partea de jos a paginii, ziua. Se poate , de asemenea vedea si in reluare, prin acelasi procedeu. Nu stiu insa daca se poate copia doar reportajul. Daca stie cineva va rog sa imi spuneti si mie cum se procedeaza pentru copiere. Multumesc anticipat!

Referitor la extrasurile de conturi imi pare rau sa va comunic ca singura persoana care are acces la ele este Oana. Asa ca, din pacate, nu se pot afisa decat cand va reveni in tara. O sa verific daca este posibil transferul lei-euro, doar cu acceptul ei telefonic.

Cristiana

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

nu reusesc sa intru pe linkul dat! dar am intrat pe situl antenei 1, voi mai incerca, daca cineva gaseste sa-mi spuna si mie va rog!

pup inimioara!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput