Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 116

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Doamna Cristiana, cu un pic de bunavointa din partea bancilor, ar putea sa-i transmita prin fax in Germania formularele, iar ea sa le retransmita semnate, urmand sa le semneze in original la intoarcerea in tara... zic cu un pic de bunavointa, caci e vorba de banci foste de stat, si care s-ar putea sa aiba o mentalitate pe masura. Cursul de schimb creste de la o zi la alta, poate va reveni, poate nu.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

pepsi, incearca cu linkul acesta: http://www.antena1.ro/s/webcast/live_f.php

Ramona si Razvan
Jurnalul lui Razvan

SALVATI O INIMIOARA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

ramona, merci mult, imi dau jos ceva program ce-mi lipseste, sper sa nu pierd emisiunea, daca am socotit bine e 19 la voi, nu?

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Oana ce frumos se dezvolta Sonia. Ma bucur asa mult. Pe voi cam pana cand o sa va tina acolo? Pupici la fetita zambareata si la mamica ei.

Doamne ajuta!

Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Nu am prins observatorul de la inceput, ci de la si 7'. Au fost cumva?

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

Nu am vazut nici o stire despre Sonia la observatorul de la 19. Am pierdut eu ceva? :(

Ramona si Razvan
Jurnalul lui Razvan

SALVATI O INIMIOARA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Cred ca nu au fost nici astazi, poate maine.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Nu a fost astazi , si eu am urmarit.

Multa sanatate!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

Am omis emisiunea, poate gasesc pe net desi mi-am bagat degetele pe site-ul antenei 1 si nik. Vreau sa vad fetele frumoase!!!!!!!!

Ma bucur nespus pentru progresele Soniei, e o luptatoare, am vazut si pozele, minunate!!!!!!!!!!pt mica luptatoare si pt mamica ei!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

'Neata, fetelor!
In primul rand, vreau sa spun cat ma bucura progresele Soniutei. E extraordinara.
In al doilea rand, vreau sa confirm faptul ca mi-au intrat 100 GBP in cont pentru Soso. E o depunere facuta acum doua zile.
In al treilea rand, Oana, abia astept sa le dai vestea mare fetelor. Pe mine ma mancau degetele, insa am zis ca e mai bine saq le spui tu.
In al patrulea rand, of....va spun ca sunt super ocupata cu sora mea, sotul si fetita ei, si ca ies in fiecare zi de dimineata pana seara cu ei si cu mandrele mele, asa ca abia seara pot verifica forumul si contul.
Va transmit milioane de pupici, iar Sosonicai si Oanei, tot ce e mai frumos si mai bun pe lumea asta.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput