Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nu ai PM activat.. dar nu asta e problema.. trebuie sa scapi de moderare sa poti sa trimiti PM.
Sa iti activezi PM mergi in meniul din stnaga apesi mesaje private dupaia la optiuni in dreapta sus si acolo activezi si dupaia save sau trimite.
Dar mai trebuie sa mai sc mesaje in forum sa poti si trimite PM , momentan numai sa primesti poti "daca iti vei activa PM".

PS: are cineva idee daca a primit Laura acasa ceva plic de la mine?


quote:
Originally posted by SEASOUL




Cosmina_72,am incercat sa iti dau PM insa spune ca nu accepti mesaje(probabil nu am facut eu ceva bine)Help fetele,as vrea sa o ajut si eu pe micuta Diana careia ii doresc multa sanatate si cu siguranta Doamne-Doamne o sa aiba grija de ea!!

Cosmina,eu habar nu am ce trebuie sa fac (oare am PM activat??) dar scrie-mi te rog cele necesare pe adresa:seasoul83@yahoo.com

Multumesc frumos!!O zi buna



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

nu ai PM activat.. dar nu asta e problema.. trebuie sa scapi de moderare sa poti sa trimiti PM.
Sa iti activezi PM mergi in meniul din stnaga apesi mesaje private dupaia la optiuni in dreapta sus si acolo activezi si dupaia save sau trimite.
Dar mai trebuie sa mai sc mesaje in forum sa poti si trimite PM , momentan numai sa primesti poti "daca iti vei activa PM".

PS: are cineva idee daca a primit Laura acasa ceva plic de la mine?


quote:
Originally posted by SEASOUL




Cosmina_72,am incercat sa iti dau PM insa spune ca nu accepti mesaje(probabil nu am facut eu ceva bine)Help fetele,as vrea sa o ajut si eu pe micuta Diana careia ii doresc multa sanatate si cu siguranta Doamne-Doamne o sa aiba grija de ea!!

Cosmina,eu habar nu am ce trebuie sa fac (oare am PM activat??) dar scrie-mi te rog cele necesare pe adresa:seasoul83@yahoo.com

Multumesc frumos!!O zi buna



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato




,multumesc frumos,cred ca l-am activat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am primit inca 20€ de la Mara 2004 si 10€ de la Christel.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Primit cec de la
pitilache
feriguta




www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Buna

confirm Kovacs Andrea 50 RON.

Multumim mult.

Lupta Diana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Cosmina, multumesc pentru confirmare.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

AncaMaria - am trimis cecul pe adresa ta - asa cum m-ai sfatuit. Ti-am dat si un PM cu o intrebare. Multumesc frumos!
Multa sanatate si numai bine va doresc!

Lorelai
Gabisor in parc,
A inflorit iasomia, Hibiscus and Lantana Camara from Alcudia, Petunias and Pelargonium from Alcudia,
Alcudia in pink and white, Colours from Alcudia, Alte albume foto
"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:


Buna ziua tuturor... ce urmeaza este emailul pe care l-am trimis de citeva minute la adresa email data pt. contul paypall... Daca cineva poate sa revina cu info cred ca am putea ajuta si mai mult... daca amanuntele pe care le cer sint pe acest site imi cer scuze pentru a nu fi reusit sa citesc, treceti-mi cu vederea.
Multumesc,
Simona

Buna, sint in Montreal, incerc sa adun ceva bani in plus fata de cit as putea da eu din propriul buzunar dar sint coada de matura cind e vorba de plati pe net si pay pall. Prima intrebare pe care mi-o pun toti cei carora le vorbesc despre Diana si tragedia prin care trec ei este: si cum le dam bani? Acum, eu pot si sa spun sa-mi dea mie cash si pun eu pe cecul meu, dar cred ca ar fi mult mai bine daca as sti sa le spun uite, intrati pe net, asta-i contul, dati-i drumul cu visa. Sau pay pall. Poti sa-mi spui cit mai repede?
Eu n-am vazut pozele Dianei pina acum, marturisesc ca le-am evitat cu buna stiinta, sint rascolita, ma uit la fiu-meu si nu am cuvinte sa spun cit de tare doare durerea Dianei...
Te rog sa-mi scrii cit poti de repede. Daca sint amanunte pe undeva pe net despre cum se mai pot dona bani, te rog sa-mi forwardezi linkul.
Multumesc, Simona

PS. Oare s-ar putea traduce site-ul Dianei in engleza? Stiu ca pozele vorbesc de la sine dar.... Incerc ca am mai multe idei despre cum am putea sa o ajutam. Oare mi-ar permite Laura sa forwardez la prieteni si prietenii prietenilor linkul catre site-ul Dianei? Sint sigura ca am reusi sa stringem ceva mai multi bani asa... Ma gindesc ca daca as trimite linkul si un numar de cont sau, in fine, ce trebuie pentru ca oricine vrea sa doneze fara sa mai treaca prin intermediul meu ar fi de folos...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Fetelor, Simona are dreptate. Voi stiti ca daca le dai cai de acces cat mai usoare si care sa nu ridice suspiciuni, oamenii ajuta, depun bani. Haideti sa facem un site pentru Dienuta. Lucia, draga de ea, s-a oferit sa ajute. Ea a facut site-uri pt multi copii de aici si se pricepe. Haideti sa o intrebam de ce are nevoie si sa se apuce de site. Laura sunt sigura ca e de acord, ca ce am facut noi pana acum cam asta e, ajutam. Si punem acolo contul de paypal al Ancai si sa intrebam si adminii daca ne dau alt cont pentru depuneri directe, ca totul sa fie f transparent. daca imi aduc aminte bine, Mirela a zis ca se va da ceva, o steluta ceva, si pt depunerile care se fac pt Dienuta, deci e actiune oficiala DC. Haideti sa-i dam drumul, ca trece timpul.

Mirela, ne ajuti cu un cont si demararea de actiune oficiala DC, please?
Lucia, ne ajuti cu site-ul please?!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

3 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetelor, Laura va deschide un cont zilele astea special pentru toti banii primiti pentru Diana, ca altfel ei au cont dar vor sa faca unul numai pntru copil.. imediat ce o sa il faca, va vom da datele.

Site pentru Diana exista (il am la semnatura).. dar daca se mai fac imbunatatiri si se traduce si in engleza eu zic ca este si mai bine..

Va pup si multumesc inca odata ca va implicati.



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput