Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cosmina, multumesc pentru confirmare.
Multa sanatate Dianei!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Lista am mutat-o pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetelor am actualizat si eu suma de pe prima pagina si am inclus lista membrilor de la care am primit donatii pana acum. Tuturor multe !





www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saje spune:

Anca, Laura tocmai mi-a dat prin telefon o lista cu tot ce-a primit pina acum, inclusiv pe adresa ei. O sa ti-o trimit pe email astazi ca sa faci update la prima pagina.

Fetelor, Despre Copii, sunteti extraordinari, Laura si Andrei sunt de-a dreptul coplesiti si va multumesc din tot sufletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Fetele trebuie sa fac o corectare:
Suma data de Parintele Lapuste Laurei a fost de $400, nu $800 cum gresit am inteles eu. Imi cer mii de scuze. Mea culpa!

Lia

Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Daca nu exista un cont unde sa pot face o depunere pt Diana, va rog frumos scrieti-mi si mie pe e-mail (lorelaim@gmail.com) numele si adresa exacta a Laurei si voi trimite direct acolo cecul.
Multumesc frumos!
Multa sanatate si numai bine va doresc!

Lorelai
Hibiscus and Lantana Camara from Alcudia,Petunias and Pelargonium from Alcudia,
Alcudia in pink and white, Colours from Alcudia, Alte albume foto
"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Vikinga,am pus azi dimineata plicul, asa ca zilele astea ajunge la tine, sa-mi dai de stire te rog cand ajunge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am primit astazi de la Taty 20€, Pitecantrop 50€ si Carmi 25€.E posibil sa mai ajunga astazi ceva cu posta de dupa amiaza si deasemeni in cont. O sa va anunt.Lista reactualizata o sa o pun pe prima pagina.Pitenactrop ti-am trimis si un email, PM nu e, sper ca l-ai primitChristel sigur ca o sa te anunt, pe fiecare anunt si aici si in privat.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitecantrop spune:

Vikinga,
Multumesc pentru confirmare.
O zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:




Cosmina_72,am incercat sa iti dau PM insa spune ca nu accepti mesaje(probabil nu am facut eu ceva bine)Help fetele,as vrea sa o ajut si eu pe micuta Diana careia ii doresc multa sanatate si cu siguranta Doamne-Doamne o sa aiba grija de ea!!

Cosmina,eu habar nu am ce trebuie sa fac (oare am PM activat??) dar scrie-mi te rog cele necesare pe adresa:seasoul83@yahoo.com

Multumesc frumos!!O zi buna

Mergi la inceput