Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Confirm primi banuti intrati in cont

Bardan Mihaela 40,00 RON

Multumim

Lupta Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Vikinga, ti-am trimis deja un PM, vreau si eu adresa ta, sa trimit si eu un pliculet pentru Diana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Impreuna cu Mara2004 si Christel suntem 38. O sa trimit banii undeva pe 4-5 iulie, deci cam in 10 zile. Banii in plic trebuie sa ajunga in 2 zile daca-s trimisi din germania si cam 4-5zile din afara. Prin banca undeva la 2-3-4 zile, depinde de banca.Deci ar trebui sa fie timp in 10 zile chiar si pt alte fete noi ce doresc sa trimita.Ma gindesc ca Laura are nevoie de bani acum, pt atitea nevoi noi speciale pe care Diana le are. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Am mai primit un cec vineri... si am actualizat totalul de pe pagina 1. Toate cecurile le-am trimis Laurei astazi la spital prin LiaMaria. De asemenea, toti banii stransi la biserica au fost dati Laurei astazi.

Imediat ce imi intra banii de pe paypal in cont, deci cam in 5-7 zile lucratoare, ii voi da Laurei..



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

AncaMaria - te rog frumos trimite-mi si mie pe adresa mea de e-mail: lorelaim@gmail.com, urmatoarele date ca sa pot face o depunere pt Diana:
Numele pe care este deschis contul
Numele bancii unde este deschis contul si localitatea
currency: presupun ca CAD
Numar de cont:............
SWIFT CODE:..........
Multumusec frumos!
Multa sanatate si numai bine va doresc!


Lorelai
Hibiscus and Lantana Camara from Alcudia,Petunias and Pelargonium from Alcudia,
Alcudia in pink and white, Colours from Alcudia, Alte albume foto
"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

In dimineata asta au mai intrat in cont:
Alina Morostes 20 RON- multumim
Nicoleta Ciobanu 100 RON- multumim (contactnicole)


Incep sa adun si eu grupul de fete inimoase din RO (dupa modelul lui vik).
In prezent suntem 5 , dar ne facem noi maricei din mititei.

Lupta Diana



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Cosmina, am trimis si eu azi din OTP Bank Dej 50 RON. N-am apucat sa ajung la banca asa ca l-am rugat pe sotul meu sa dea o fuga pana acolo ca el e mai aproape cu jobul.


Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

In ce provincie locuieste Laura?

Curaj familiei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Fetele,
Laura a intrat in posesia celor 4 cec-uri ($410) pe care Anca mi le-a dat ieri (plus felicitarile si abtipildurile pentru Diana) si pentru care va multumeste din tot sufletul. De asemenea, i-am inminat Laurei si un plic cu aproximativ $600 plus un cec de $200 ce mi-au fost date de la biserica. Spun aproximativ pentru ca nu i-am innumarat. Cum mi-au fost dati, asa i-am dat Laurei.
Un alt plic cu aproximativ $800 (atit mi-a spus Parintele la telefon si nu am intrebat-o pe Laura direct) tot de la biserica a fost dat Laurei personal de catre Parintele Lapuste ieri dimineata.
Vestile despre fete le voi scrie la celalalt subiect.

Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Azi nu am nouatati. Am primit un plic recomandat si cum nu eram acasa il ridic miine. O sa vedem de la cine e.O sa incerc in seara asta in masura in care ma lasa copii mai ales bb mic, sa fac o lista cu numele celor care au trimis, sumele date si si un total.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput