Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Fetele din Europa au strins 533€ ca 765 CAD. Astazi am primit de la Zuzunaki 10€, Aschiuta 15€ si Mikiriki 30€. Din 36 mai au de trimis 11 fete.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

quote:
Originally posted by AncaMaria

Astazi am primit pe contul paypal de la:
uta_ciun
Rall
blackpanterro
lucia_cs (statutul era "uncleared" dar mai astept cateva zile)

In total: 280 CAD + 100 USD (uncleared).

De asemenea, am primit cecuri de la:
mamamariana
denisam
anonym

Total: 310 CAD

Astazi am fost la Laura si am vrut sa-i dau cecurile, dar nu am apucat ca era ocupata, mai avea pe altcineva .. asa am amanta pentru data viitoare..

In schimb i-am dat cadoul de la mamamariana (s-a bucurat mult Diana cand a vazut cartile, era chiar in scaun si a putut sa le vada bine, a zambit) si cardurile de la aida_o si alta fata Daniela din Calgary, Laura s-a bucurat ca a primit si ea felicitari, va pupa si va multumeste din suflet, este foarte impresionata de tot ce faceti pentru ea si familia ei.

Anca & Bianca (19 iulie 2004)



Anca am trimis si eu un cec pe adresa ta, l-am pus la posta miercuri dimineata. Probabil ca il vei primi fie azi, fie luni (mai sigur). Transmite-i Laurei toata dragostea si suportul nostru!
Iar tie, o mare imbratisare pentru ceea ce faci, cum te implici!
Cu drag, Simona I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

verific contul si anunt.


Multumim mult si pupici.

Hai ca s-a spart gheata si la noi.

Lupta Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

vikinga, si fetelor din Europa, extraordinara mobilizare

cosmina, am citit printre randuri... ai deschis un cont? Daca da, poti sa-mi dai datele sa le pun pe prima pagina? Am vazut la fel si la alte subiecte de aici.

Am mai primit bani de la
arianna
dulcineea


in contul paypal s-au strans peste 660 CAD!!





[ url="http://www.piczo.com/Forsweetdiana?"]Rugati-va pentru DIANA[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cosmina, am depus si eu azi niste bani in contul tau, ti-am trimis PM cu datele pentru confirmare.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mara2004 spune:

Vikinga, trimite-mi si mie te rog un PM cu adresa ta si nr de cont la care se fac donatii pentru Diana.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

AncaMaria, azi am pus la posta plicul cu cecul pentru Laura.
Ti-am scris si pm.
Te rog sa-mi spui cind il primesti.
Iti multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

AncaMaria si eu ti-am trimis un cec pentru Laura miercuri. Cand il primesti te rog, confirma-mi si mie.

Numai bine,
Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Nu am deschis un cont special.Este contul meu personal.oricine vrea sa depuna primeste datele pe PM.
Deja cateva fete inimoase m-au anuntat ca au trimis.Le pup pe toate si le multumesc.
Am sa sa verific zilnic contul si am sa fac listuta clara cu toti donatorii si toti banutii.
La final , am vb cu sora Laurei, si vom gasi o modalitate de a trimite banii fara prea multe comisioane.
Sora mea a plecat azi si va trimite banii primiti de la sabina si cl direct Laurei.

Multumim mult tuturor celor cu suflet mare .

Lupta Diana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

AncaMaria si eu am pus plic la posta miercuri Jun/20/ nu stiu cit face pina la voi dar te rog sa-mi confirmi cind ajunge.

Multumesc!

Mergi la inceput