Aradence minunate! (74)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Melania 14

[green]Alina pt faza cu Dragos.Imi pare rau de soacra ta, nu vreau sa te descurajez dar in situatia asta o poate duce mult si bine.
POZE

ASA DA-ASA NU !


[b]Stiu Carmen.Noi tare mult am insistat sa faca miscare atat cat poate, dar sa nu ramana in pat, n-am avut cu cine. Eu ma tem ca face escare de la pozitia aproape nemiscata din pat.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Cristina am uitat de voi.Dupa ce a plimbat Mel carutul Marei,tocmai de voi am uitat.Noapte buna.
Flavia...magazin?! bomboane?! inaugurare?! despre ce-i vorba??????


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, nu ne-ai spus ce produse v-a prezentat de la Amway.

Cristina m, machiaj, magazin, joia viitoare...??!! N-am inteles nimic...


Edit:Am scris in acelasi timp cu Carmen si vad ca nici ea n-a inteles nimic.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

quote:
Aaaaaaaaaa, era sa uit: Flavia, invada-ti-as magazinul ala, da n'am ce! Pai marele opening unde-i? Hai ca se apropie ziua de joi si n-am ce-i spune cucoanei, tre sa vin cu lectiile facute! Si cum tot ziceai de mine cu inghetata Adei, sa stii ca mi-au placut tare bomboanele alea cu iaurt , ai vazut ca ti le-am injumatatit .


Aha, deci tu ai mancat atatea, sa stii ca le-am numarat si te pun la plata . Mai, mai bine nu aduci nimic, ca indiferent ce aduci ingrasa si cantarul meu o va lua razna daca ne mai cantarim .
In alta ordine de idei, iti trimit pe PM id-ul si parola pt MARELE magazin , ca abia acum ma uitam si eu, da nu stiu daca sa rad sau sa plang ... pai 12 mil cel mai ieftin set de oale , pai da ce, fac mancare singure dupa cum zicea al meu sot???????? Si alte si alte preturi care pe mine mau socat. Sunt si unele acceptabile, da' ma rog ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina ,Doamne dar e prea tanara pt asa ceva.Bunica-mea e tot in situatia asta dar are 86 de ani.Oricum o dadaceste maica-mea de nu are nici o escara pe nici unde.Chiar ma gandesc cateodata ca si Mel asista la fazele cu dadacitul,nu poate sa scape maica-mea de ea ,tre' sa vada si ea tot .Culmea e ca nu i se pare gretos nimic si e tare interesant.....

mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, te-ai inscris si tu la Amway si poti comanda on-line?
Oalele sunt scumpe ca si la Zepter. Mie imi plac produsele de curatenie si cateva cosmetice.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Carmen, tanara pentru escare sau pentru ce? Pai alea le poti face si la 30 de ani daca stai imobilizat la pat.
Soacra-mea are 67 de ani.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Mai dar ce logoree aveti! Nu apc sa citesc asa repede scrieti! Flavia acum iti invadez magazinul.
Carmen, pai se poate sa imi confunzi tu copchilu? Cat despre donshoara e draguta si atat.Ochiului meu de soacra nu-i place. Preferata lui e alta. E una cu parul lung mai in dreapta care e cea mai bronzata dintre ele.Atractia e reciproca petru ca si aia o inebuneste pe maica-sa cu Tudor. Hai a vad o ghiciti?
Alina, imi pare tare rau de soacra ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina nu pt escare ci pt ca sa fie asa bolnava la pat,fara vointa si dorinta ca sa se mai ingrijeasca.
Gabi acum ma uit dupa bruneta lui Tudor apoi ma duc la culcare. Are cumva codite impeltite?


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Carmen, aha, am inteles acum. Noi tot i-am spus ca nu se moare din asta si trebuie sa aiba vointa, dar asa ceva n-am vazut, nu vrea sa coopereze, astepata sa moara(asa zice ea).

Merg s-o caut si eu pe preferata lui Tudor.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput