Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Buna fetelor!
M-am uitat pe listutza cu mamici de 2002 si-am vazut atatea nume cunoscute de m-a lovit melancolia :D Va salut pe toate si trebuie sa recunosc ca m-am uitat, in fuga si la pozele cu copilutii vostri. Oau, n-am mai vazut copii atat de frumosi la un loc! Clar 2002 a fost un an bun!:)
Numai bine si multa sanatate la toata lumea!



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
---------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Servus, Lara.
Crig, ti-am vazut pozele (o parte) cu dulcica ta, da-i un pup din partea mea).
Noi azi am ajuns la homeopat, avem o schema de tratamnt ca sa scapam de sinuzita... Abia astept sa vina pauza de masa si sa ma duc sa le iau, asa voi fi mai linistita si sper sa fie bine, sambata sau vineri plecam la Praid, apoi in august la mare, se pare ca il putem tine acasa pe Stefan in vacanta... Sa vedeti ce baiant sanatos voi avea eu in septembrie! Of, de s-ar termina problemele astea...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

salutare fetele,
am lipsit un pik pt ca am avut o instruire la Tulcea...

Nicoleta sanatate micutului...
si noi tre sa ajungem sapt asta la Bucuresti la homeopat...
Lara, bine ai venit!

va pupacim pe toate



www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Bine ai venit Lara!
Asa Nicoleta, fa printul sanatos. Gandeste pozitiv!
Karina, Lucia Noi am renuntat anul acesta la inot. Ne-a spus un antrenor de la Lia Manoliu ca 5 ani nu este varsta potrivita pentru inot, ci doar pentru a se obisnui cu apa, pentru a-i pieri teama de apa. Dar sunt prea mici pentru a-si coordona miscarile mainilor, picioarelor si respiratia in acelasi timp. Tot asa nu ne-a recomandat tenis, spunandu-ne ca la aceasta varsta ii distruge incheietura mainii, ambele sporturi fiind recomandate dupa 7 ani.
Katty cum v-ati distrat la Predeal?
Noi am avut un weekend plin. Inca de vineri seara eu am fost si l-am inscris pe Rares la un curs de vara, de engleza la Shakspeare School. Va incepe pe 18 iulie.
Apoi sambata am fost la preselectie pentru acceptarea la Clubul Contrapunct - un club de muzica si dans. Si a fost acceptat. A avut proba de cantare libera, apoi cantecel impus cu negativ, proba de ritm si proba de dans. Cu exceptia probei de dans unde era total nauc, la celelate s-a descurcat foarte bine.
Asa ca avem o multime de activitati pe vara.
Incerc sa-i ocup timpul intr-un fel pentru ca daca nu are nimic de facut se plictiseste, devine agitat si apoi apatic. Pe de alta parte vreau sa socializeze mai mult, sa prinda incredere in el(e foarte stresat ca el nu stie sa deseneze si sa scrie frumos si copii il sicaneaza pe tema asta), sa fie mai dezinvolt, mai sigur pe el.
Va pup, o zi buna!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe Emanuel!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia, multe si super activitati aveti in vara asta!!! Suna tare bine!!!!
Da, si eu stiu ca inotul la varste asa mici nu il fac practic pt tehnic, ci pt a se obisnui cu apa, invata sa pluteasca, sa isi tina respiratia, sa isi coordoneze mai bine miscarile!!!
Dar mi se pare important si un sport perfect pt orice varsta...


Nicoleta, sunt sigura ca la toamna va fi super sanatos cu o imunitate foarte buna!!!!
Cand in august veniti la mare?


Lara, bine ai venit!!!!





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sinzi, nu stiu sigur cand ajungem la mare, dar dam un semnal inainte, poate ne intalnim, ce zici?
Cornelia, ce de activitati pe vara! Super!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Servus,
Miercuri avem serbare la gradi, dupa care intram in vacanta...(Pina cind e vacanta?), dupa aceea il asteptam pe tati sa vina acasa, adica peste o luna, dar nu mai e atit.La serbare nu e cu costumatie - sceneta, asa ca miine trebuie sa cumparam o rochita...albastra, asa vrea Luana.
Va pup.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va salut si eu!
Bine v-am gasit! Am revenit si noi din weekend iar azi la serviciu am avut muuult de lucru si nu am fost pe net!
Va pun aici cateva poze de la Predeal, unde a fost super! Chiar un weekend de relaxare am avut:
http://picasaweb.google.com/catalina.balaban/PredealIun2007
Cornelia, ce de-a activitati aveti! Super v-ati planificat vacanta!
Crig72, am vazut pozele cu Mariuca si David! Sunt simpatici foc! Ce frumos ca sunteti la mare tot timpul!! Au avut curaj piticii sa se bage in apa, nu era rece?
Nicoleta, succes cu tratamentul homeopat ptr. sinuzita!
Liana, si noi intram in vacanta vineri dupa serbare! Eu stiu ca vacanta este pana pe 15 septembrie (vineri), dar eu cred ca va incepe gradinita pe 18 septembrie.
Buna, Lara!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Katty apa este chiar calda.Cat despre pitici sa stii ca ei ar fi intrat si in ea rece.Norocul meu ca era calda si am stat fara griji.
Lara Ioana e dulcica foc!
Succes la serbarile de sfarsit de an scolar!!
pupici


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Si noi nici macar nu luam vacanta decat pe 1 august. Are o multimwe de treaba cu gradinita dimineata si activitatile dupa amiaza.
Joi mergem si la o petrecere la prietena lui Georgia, iar vineri avem si noi serbarea. Abea asteapta sa treaca serbarea pentru ca zilnic se repeta pentru serbare, deja stie poeziile tuturor copiilor. si nu mai vrea sa le spuna pe ale sale ci pe ale celorlalti.
Katty, frumoase poze, iar lui Andrei chiar ii place sa pozeze...
Crig Simpatici foc puii aceia mici. vai ce dor imi e de mare!
Sanzi Absolut de acord ca ii trebuie si un sport, la orice varsta, dar as vrea unul potrivit si care sa-i faca si placere. Iar ca sa-i faca placere, trebuie sa reuseasca sa faca ceva. Rares atunci cand nu reuseste, se demoralizeaza si uraste activitatea cu pricina. Imi amintesc ca si eu eram la fel cand eram copil. Daca luam o nota proasta la acea materie nu mai invatam deloc Ma gandeam la karate, voi ce ziceti?...
Pupici tuturor,

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe Emanuel!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput