Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Un pupic si din partea mea!
Cristina_C, sanatate multa lui Robert, poate acum e mai bine!
Cristina22, of, of, noi ne-am confruntat anul asta cu multe dimineti de astea. Acum s-au mai rarit! Oricum noi peste o sapatamana intram in vacanta si Andrei al meu abia asteapta!
Lucia, si noi vrem sa-l ducem pe Andrei tot la Dinamo la bazin, noi stam langa bazinul Floreasca, dar nu ne ducem acolo ca aud de tot felul de probleme. Stii vre-un nume de instructor de inot pe acolo?
Nicoleta, super-faine pozele tale. Mi-a placut mult de tot cum ii statea lui Stefan imbracat in Fat-Frumos, si pozele din Austria sunt superbe!
Se simte adiere de weekend! Voi ce v-ati hotarat sa faceti?
Noi maine plecam la Predeal, 2 zile, abia astept ca n-am mai iesit de ceva vreme din Bucuresti!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Nicoleta frumos printul ! Si-a gasit vreo printesa ?

Katty, din pacate n-am mai gasit CD-ul cu Thomas . Sper ca tu sa ai mai mult noroc.

Bogdan a fost ieri la a 3-a lectie de inot si nu prea a vrut sa intre in apa. Marti are ultima lectie... O sa incercam sa-l mai ducem noi dupa aceea.

Cit priveste disciplina, tati l-a poreclit mai nou "nu vreau". Are un plins de impresionare, da din picior si da capul pe spate. Atunci e trimis sa stea pe pat in dormitor, ceea ce nu-i place de loc. Tipa "vreau jo", "vreau jos", de cred ca i-a capiat pe vecini.
Pina la urma isi aduce aminte si-si cere scuze si promite ca nu mai face altadata, dar peste putin timp o ia de la capat... Asta e, asteptam poate mai creste, pina atunci incercam sa-l educam.

Va doresc sanatate si un weekend cu soare




Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Katty, iar am scris cam in acelasi timp


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:



Nu-i mai inteleg pe doctorii de aici... am fost azi cu Robert, pediatrul s-a uitat in gat, a zis ca-i bine, si cu asta basta. Robert acum e sanatos tun, e adevarat L-am intrebat de unde putem sti ca nu mai are streptococ daca nu-i face exudat si a zis ca nu-i nevoie de exudat, ca sigur nu mai are daca a luat antibiotic si ca probabil n-a avut scarlatina (mai ales ca n-a avut eruptie), ci doar o infectie cu streptococ. M-a derutat complet. Dar, in buna traditie, nu ma linistesc si-o sa merg luni la medicul de familie sa cer totusi un exudat. Vreau sa fiu sigura ca iese negativ.

Toate cele bune voua si copilasilor!


poza Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ma bucur ca v-au placut pozele, eu m-am simtit foarte bine la serbare. Si tati, dar si Stefan, care insa spre final cam casca...
Katty, noi in week-end il serbam pe tati, la tara, la terenul nostru. Sper sa ne iasa, vor fi cam multi.
Karina, cand s-au impartit numerele (ca sa ii grupeze cate 2), il strigau fetele prin clasa, ca sa le fie partener. Insa el nu are ganduri de-astea deloc. Si l-a luat cea mai incisiva, Daria, prietena lui de cand erau mici.
Cristina ciudati medicii astia, cand crezi ca ii gasesti pe cei mai potriviti, pac, surpriza!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La multi ani sotului tau, Nicoleta! Sa fie sanatos, sa fiti fericiti impreuna! Petrecere frumoasa, invitati cat mai multi si cadouri pe masura!!
!

Karina, nu-i nimic, multumesc mult, cred ca ajungem si noi mai tarziu in Cora! Sper sa gasim, daca nu se consoleaza cu Luxor2, pe care i l-am adus ieri!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamyra spune:

Buna seara!
N-am mai fost de mult timp pe la voi...
Vin si va rog poate stiti un link cu ceva idei de costumatii pentru serbare: Robert e #355;ân#355;ar iar Daria picatura de ploaie.Va rooog ...
Pentru serbarea de Craciun ,unde era imparat si anotimpul iarna, m-am inspirat depe sit-ul celor de la carnaval fiesta.EU l-am cusut (hainele de imparat)iar Robert a fost atat de mandru de ele ca si acu se mai imbraca in ele(sunt si poze)
Serbarea e joi iar eu am intrat in criza....de timp.
Va multumesc si sper din tot sufletul sa ma ajutati cu ceva idei.
Nicoleta mandru Fat-Frumos mai ai !
Cristina C si eu am patit-o cu Daria:alaltaieri seara mi-a facut febra 38, ieri dimineata febra....,si gata , nu mai are nimic.....ieri toata ziua si azi nimik.
Va pup si va doresc numai bine!
Tamyra mamy de gemeni :ROBERT ARMIN si DARIA REBECA

http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/photo/294928804418483866/1
http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/photo/294928804418459129/0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamyra spune:

quote:
Originally posted by tamyra

Buna seara!
N-am mai fost de mult timp pe la voi...
Vin si va rog poate stiti un link cu ceva idei de costumatii pentru serbare: Robert e tantar iar Daria picatura de ploaie.Va rooog ...
Pentru serbarea de Craciun ,unde era imparat si anotimpul iarna, m-am inspirat depe sit-ul celor de la carnaval fiesta.EU l-am cusut (hainele de imparat)iar Robert a fost atat de mandru de ele ca si acu se mai imbraca in ele(sunt si poze)
Serbarea e joi iar eu am intrat in criza....de timp.
Va multumesc si sper din tot sufletul sa ma ajutati cu ceva idei.
Nicoleta mandru Fat-Frumos mai ai !
Cristina C si eu am patit-o cu Daria:alaltaieri seara mi-a facut febra 38, ieri dimineata febra....,si gata , nu mai are nimic.....ieri toata ziua si azi nimik.
Va pup si va doresc numai bine!
Tamyra mamy de gemeni :ROBERT ARMIN si DARIA REBECA

http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/photo/294928804418483866/1
http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/photo/294928804418459129/0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Katty, din pacate nu stiu nimic in plus fata de ce am scris legat de bazinul de pe Dinamo, dar o sa mai vb cu prietena mea si o sa o mai intreb detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hello!
scuze ca am lipsit dar am un program incarcat si n-am mai reusit sa va scriu deloc.
sanatate la toti si multumesc de pozele frumoase pe care ni le-ati aratat.am si eu cateva mai recente

http://good-times.webshots.com/photo/2243673080065090328disnOg de la petreceri,spectacole si plimbarile noastre zilnice
karina hehe as vrea eu sa mai am 21.l-am aniversat pe nepotul meu care a crescut sub ochii mei deci iti dai seama ca m-au apucat nostalgiile gandindu-ma ce repede au trecut anii.
azi iesim si noi la plaja dar mai tarziu ca acum e mare zapuseala.Mariuca abia asteapta dar inca nu stim cum e apa.
pupici si o zi buna!



www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput