Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

http://community.webshots.com/album/559778092PFXiQb

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

Probabil ca webshots , e cel mai popular, oricum eu inca mai pierd pozele, nu stiu de ce niciodata nu pot s ale pun din prima.E adevarat ca Matthew e inalt , mi-au spus de cind am avut controlul d e5 ani, dar si noi sintem inalti, adevarul este ca anul acesta le Disney a fost prima oara cind , datorita inaltimii s-a dat si el pe roller coaster, binenteles ptr. virsta lui.m ABUCUR CA SE SIMTE BINE CEL MIC, nICOLETA, STIU CUM ESTE CIND COPILUL E BOLNAVIOR, IAR LA CINE MERGI ARE O ALTA PARERE, oricum continua cu ceaiurile pina mergi la Buc.Weed-end-ul acesta , adica simbata mergem la plaja, putin mai departe de unde stam , ne-am propus sa facem si gratar, am vrea sa stam toata ziua, toti iubim apa.In rest ca la sfirsit de saptamina, curatenie, mincare, iar diseara am vrea sa iesim prin parc .Sinzi-ana, ce bucurie s afii in tara, abia asteptam s amergem si noi, dar am planificat totul ptr. anul viitor, sincer abia asteptam .Inchei aici si va doresc un weed-end placut, fara ploi, si sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

E ok webshots. Am si eu cont pe webshots dar nu am pierdut inca nimic din pozele de acolo.
Eu cand am aflat ca se inchide yahoo photos, mi-am salvat pozele personale si mi-am facut cont pe google pe picassa (mi-am facut si adresa de mail pe gmail) si le-am mutat acolo. Sunt foarte usor de incarcat si editat. Dar nu poti sa le transferi de pe yahoo automat si poti sa pui doar 1024 M de poze.
Iar cand am intrat sa mai imi vad pozele de pe yahoo, care au ramas acolo, si m-a avertizat ca se inchide contul si ca se pot transfera automat la unul din cele 4 site-uri am ales flickr. Acum sunt acolo pozele mele de pe yahoo. Am inteles dar nu stiu daca bine, ca poti sa le tii acolo doar 3 luni?
Bine ar fi sa alegem ceva sa se transfere automat, nu sa stam sa ni le salvam si sa le incarcam dupa.


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

daca sunteti deacord cu webshots as putea incerca sa le transfer undeva pe un cont cum ar fi cele ce trabnsfera free si dupaia sa le pun singura pe albume pe webshots.. stiu ca e ceva de munca si e munca de orb.. dar o pot face cand am insomni si migrene cum am acuma...

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nu, Nicole, mai bine facem asta fiecare, tu doar sa creezi contul si sa ne dai pass. E munca de sisif ce vrei tu sa faci!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

- Id-ul de la yahoo mail este: copilasiii_din_2002
- acelas ID este si la yahoo photos: copilasii_din_2002 link spre albume de pe yahoo photos este: http://new.photos.yahoo.com/copiii_din_2002/
- acelas ID este si la webshots: copilasiii_din_2002 link-ul spre albumele de pe www.webshots.com este:http://community.webshots.com/user/copiii_din_2002

Parola este aceeas la toate conturile... aceeas parola care ati folosit si pana acuma cand intrati pe yahoo photos... cine doreste parola sa imi scrie un PM.

Acuma creez la toata lumea albume photo si urmeaza sa va puneti singuri ce poze doriti in albume... ar fi frumos sa fie pozele in ordine cronologica, si sa aiba un titlu... vedeti albului lui Gabbriela de pe webshots la ce m-am gandit eu...

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Multumim mult Gabbriela, ne transferam noi pozele, si webshots-ul e ok, mi se pare si usor de manevrat! Putem pune si filmulete, e bine bine! Ti-am vazut iar pozele, ce scump era Julian cand l-ai nascut, iar ne apuca nostalgiile cand vedem cum evolueaza si cat de repede trece timpul. Eu acum cu Gabi savurez altfel fiecare moment, inclusiv crizele de plans sau colicii pentru ca sunt specifice varstei cu care nu ma mai intalnesc! Nu mai spun: "abia astept sa creasca mare sa am cu cine ma intelege" pentru ca perioada asta de bebelush e fantastica!
Sambata frumoasa la toti! Ma retrag la treburi!
Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Elena asa mi de dor de un bb mic de nu ai idee.. dar din cauza problemelor am abandonat ideea si ne gandim doar la cum sa ii facem lui Julian copilaria mai frumoasa si cum sa ii oferitm o sansa sa aiba un viitor mai bun.
Dar si eu daca as mai avea un bb nu as mai zice abea astet ziua sa creasca.
pupic pt pitci tai ca tare scumpi sunt, am vazut toate filmuletele cu ei si cateva poze.
si pe restu, sorry ca nu am timp de stat la povesti... dar am vrut sa va spun ca aveti cu toate copii minunati, si am vazut toate pozele de la link-urile puse de voi pe subiectul asta.. doar ca nu am timp sa si sc dupa ce ma uit la poze si va citesc.. sorry

quote:
Originally posted by HelleneC

Multumim mult Gabbriela, ne transferam noi pozele, si webshots-ul e ok, mi se pare si usor de manevrat! Putem pune si filmulete, e bine bine! Ti-am vazut iar pozele, ce scump era Julian cand l-ai nascut, iar ne apuca nostalgiile cand vedem cum evolueaza si cat de repede trece timpul. Eu acum cu Gabi savurez altfel fiecare moment, inclusiv crizele de plans sau colicii pentru ca sunt specifice varstei cu care nu ma mai intalnesc! Nu mai spun: "abia astept sa creasca mare sa am cu cine ma intelege" pentru ca perioada asta de bebelush e fantastica!
Sambata frumoasa la toti! Ma retrag la treburi!
Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Mi-am facut si eu transferul pozelor pe webshots. Am adaugat si cateva poze noi!
Asta e linkul meuSper sa va placa!
Nicole, am vazut si pozele de la lacul Casitas. Frumoase si frumos peisajul! Frumusel si micul pescar!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Nu stiu cand voi avea timp sa imi mut si eu pozele...
Am avut un week-end frumusel, dar a cam batut vantul. Am iesit totusi la plimbare putin, am fost prin 2 locuri de joaca, am fost si la teatrul de papusi ("Alba ca Zapada si cei 7 pitici"), cu sanatatea stam binisor, mai tuseste dar nu foarte tare, am reusit si eu sa ii dau cate jumatate de litru de ceai de cimbrisor sambata si duminica, acum i-am mai lasat inca pe atat... Sper sa il ajute. Asta plus sucurile de fructe pe care le-a baut, siropul de muguri de pin... Of, sa treaca odata si vanturile astea, sa putem sa facem si noi putina plaja... si sa iesim la aer curat.
Nicoleta

Mergi la inceput