Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Elena, si eu imi doresc tare mult sa ne cunoastem!!!! (iti trimit un pm cu nr meu de tel...eu voi ajunge in Suceava in jur de 15-16 iulie (daca totul merge cum am planuit!!!)


Tamyra, si eu am ramas fara glas!!!! Bucataria e un hobby??? Dar cu 2 copii asa frumosi cred si eu ca ai inspiratie!!!!


Gabb, sper sa se rezolve cu nasucul infundat a lui Julian!!! Sanatate multa si tie!!! Ce s-a rezolvat si cu baietelul agresiv???


Katty, vrem sa plecam pe 12 iulie (joia viitoare)...de abia astept!!! Si David la fel...sper sa mearga toate bine!!!!
Ma bucur ca v-ati reintregit!!! Sa stii ca voi ajunge sigur si prin Bucuresti si poate ne vedem in Cismigiu!!!! Cred ca in jur de 26-28 iulie am sa ajung!!!

Ma gandeam ca poate reusim sa facem o reuniune a copiilor de 2002 in Bucuresti candva, nu ar fi frumos???



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sa vedem luni ce vor spune parintii dupa ce au sedinta cu cei de specialitate...
noi ne simntim mai bine, putintel putintel...
astazi avem zi de lenevit.. la soare la bazin... doamne cat iubesc eu caldura asta fara umiditate .

in ro cum va descurcati fetelor cu asa temperaturi mari, cum e in casa.. unde e mai insuportabil in casa sau afara?


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Sinzi, mi-ar face mare placere sa ne vedem in perioada cand vii in Bucuresti. Si ideea cealalta e super, nu stiu cat de realizabila, avand in vedere ca suntem impartite in toate directiile!
Iar l-am dus pe Andrei la mama, asa va fi toata vacanta, weekendurile acasa, saptamana la mama.
Nicole, uite ca ne-am adaptat, acum cand sunt 26 de grade in casa ne e frig, la fel si afara, la 33 de grade e ok. Mai greu e cu copilul! Trebuie sa stau cu gura pe el sa bea apa, ca uita!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Buna fetelor,
Vad ca e rost de intalniri pe aici.... Sanzi, daca vii in Bucuresti si va fi weekend, venim si noi in Cismigiu. Iti trimit nr. meu de telefon pe PM si poate facem o mini intalnire a copiilor 2002.
Imi pare rau pentru copilasii bolnaviori si pentru Nicole.
Multa sanatate si o saptamana grozava!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

citesc printre randuri...daca e rost de intalnire cu mamici si pitici de 2002, venim si noi...sa-mi trimiteti pm cu ziua si locatia, sa vedem daca putem ajunge

nr meu de tel 0729 12 45 96


www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Tamyra, LA MULTI ANI pentru puii tai si FELICITARI pentru torturi!!!!
Am vazut ca vorbiti de intalniri... Mai, in Bucuresti e cald, nu mai bine ne vedem la munte?
Eu sunt mai bine, mi-au trecut durerile, maine merg insa la ORL sa vad ce si cum. Stefan a fost asa si asa, adica i se tot infunda cate o nara, ba mai tuseste... Reusesc sa il aduc pe calea cea buna cu remediile homeopatice. Sper sa avem ceva rezultate pana in toamna, ca daca intram asa la gradi nu e de bine. Imi lipseste timpul petrecut cu el, mi se pare ca daca ar sta cu mine si-ar reveni mai repede... Of, probleme care sper sa se termine, pana nu ma termina ele.
As fi vrut aseara sa il masor pe Stefan, mi se pare ca s-a mai inaltat in ultima luna. Dar am ajuns din deplasari pe la 23.00 si... uf, nu mai era cazul.
A venit la noi sora mea de 11 ani, sper sa se inteleaga bine cu Stefan, de la 13.00, daca el nu va adormi... pana pe la 5 cand ajungem noi acasa. Asa pot nici sa o obosesc pe bona (care nu vrea sa stea 8 ore), dar si sa il tin pe pusti acasa.
Va doresc o saptamana calda, nu fierbinte.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

O saptamana cat mai placuta va urez si eu!
Ar fi frumos sa punem de-o intalneala, sa vedem noi ca intr-un din urmatoarele weekenduri planuim o iesire la Predeal cu gasca mare, petreceri etc. sa vedem ce weekend alegem.
Nicoleta, ma bucur ca sunteti mai bine!
Noi l-am mai masurat pe Andrei, acum vre-o saptamana, doua, avea 120 cm si cam 21kg.
Mari, Cornelia, , ar fi frumos sa ne vedem cu toate!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Oau! Katty, ce inalt este! Al meu nu e in niciun caz asa de inalt. Dar la voi si tati e inalt... :) Felicitari.
Cat despre greutate, Stefan are cam 18 kg. Dupa cum mi se pare mie... Azi nu mai scapa, il cantaresc dupa ce il tund, ca are o claie... :)) Si sa nu traga mult la cantar.
Cica a mai tusit putin azi, abia astept sa ma duc sa il mai doftoricesc. Homeopatic.
Katty, asa m-as bucura sa il pot tine si eu pe Stefan la aer curat, in curte, cate ziua de mare!! Dar nu prea am unde, doar la socri, insa nu vrea sa auda Stefan... Nu zic, as sta si eu cu el, insa de unde atata concediu?
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nici al meu nu sta foarte mult afara! Mama sta la bloc, sora mea s-a mutat de curand tot la bloc! Noaptea doarme la mama, apoi in fiecare dimineata merg amandoi la sora mea, unde impreuna cu Ana ies afara toata dimineata, vin in casa, mananca si dorm, ies iarasi seara pana pe la 9 si ceva, dupa care vin acasa, iar mama si cu Andrei pleaca la mama. Cam complicat, dar a fost singura modalitate ca mama sa stea si cu Ana si cu Andrei.
Era bine cand Lili (sora mea) statea la vila in Baneasa, ca puteau sa si doarma acolo, dar ei s-au mutat in Buc si nu mai au decat 3 camere!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Katty, chiar ca este inalt!!!!
David are tot cam 18kg si cred ca 110cm (atat avea acum vreo 2-3 luni dar nu cred ca a mai crescut)...
La tocul usii bunicii sotului meu, sunt inscriptii cu masuratorile lui si ale celor 2 verisoare de la 1 an jumate pana la 25 de ani (ultima masuratoare). I-am facut si lui David (de la 10 luni) tot in tocul usii inscriptii...si merge exact pe acelasi tipar ca al lui tati...hihi...
Daca vor vinde ap vreodata am sa iau tocurile usii cu mine


Referitor la intalinire...

Ce spuneti de 27 iulie - vineri - seara (dupa-amiaza) in Cismigiu???




It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput