Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 96

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Draga Laura,

De ziua ta iti doresc ca Bunul Dumnezeu si Fecioara Maria sa o faca bine pe Diana cat de repede posibil, iar voua, parintilor, multa rabdare !
Sunt absolut sigura ca totul va fi bine !
Va imbratisez cu drag,
Magda

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

La multi ani, Laura ! Iti doresc sa-ti vezi cat mai repede fetita si sotul sanatosi !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns genia spune:

la multi ani, laura!
sa dea dumnezeu ca puiul tau sa se faca bine cit mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

La Multi Ani,Laura...Dumnezeu sa-ti daruiasca ani multi si luminosi alaturi de Dienuta ta si de sotiorul tau...Fie ca Dumnezeu sa-ti dea cel mai frumos dar...sanatatea scumpei tale fiice!!!
Cu drag,Zouzou

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page
www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

DRAGA LAURA
DE ZIUA TA ATI TRANSMITEM PE ACEASTA CALE UN GAND SENIN SI CATEVA SOAPTE TRIMISE DIN ZARI INDEPARTATE,SA-TI SPUNA LA URECHE.
CLIPE CURATE DE IUBIRE ,FERICIRE SI SPERANTE

FIE CA FLORILE SANATII SA VA INUNDE VIATA SI MINUNEA MULT ASTEPTATA SA SE IMPLINEASCA

DRAGA DIANA NE RUGAM LA DUMNEZEU SA SE INTAMPLE O MINUNE SI SA POTI ALERGA DIN NOU, SA VII SA TE JOCI CU FETITA MEA CARE E SI EA INNEBUNITA DUPA BLUE

MULTUMESC fetelor pt ca ne tzinetzi la curent

am inteles ca atzi facut un anunt, daca cineva poate sa mi-l trimita si mie o sa-l pun si eu la biserica in quebec, parintele sta cu mine in bloc

Anca o sa-tzi dau un pm cand pun coletul, sper sa ajung in wk la posta




Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

La Multi Ani draga Laura, si sa va bucurati ca inainte de accident cat mai curand. Sintem alaturi de tine

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetelor, am fost azi la Laura, initial voiam sa merg maine dar am trecut astazi sa-i duc felicitarile de la voi si pachetul de la mamamariana... Diana era in scaunel, si s-au uitat amandoua la fiecare card, apoi la carti (Dienuta a zambit ca de obicei)... fetelor sunteti extraordinare, Laura va multumeste din nou si va pupa..

Din pacate nu am putut sta mult, doar o ora, intre timp a mai venit cineva.. am inteles ca Dianei i-au facut radiografie sa vada cum arata operatia, si se pare ca da semne de vindecare... dar procesul este lent iar umratoare radiografie probabil ca va fi in cateva saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

joi 21 iunie, o sa pun si eu un plic cu banuti pt laura, pe adresa ei.. sper sa ajunga si poate cineva sa ma anunte cand ajunge, chiar daca nu e e imediat, dar sa am o idee ca a ajuns.

La multi ani Laura
multa sanatate micuta Diana


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

La multi ani, Laura! Iti doresc multa sanatate si putere si NORMALITATE!
Ne rugam pentru Diana, o invingatoare deja si o minune de copil. Suntem cu gandul la voi si asteptam vesti.

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

La multi Ani Laura si sanatate multa micutei Diana!
De-a Domnu cel Sfant sa se faca bine!!!

Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!

Mergi la inceput