Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Rugati-va pentru DIANA

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 156
miti2004
miti2004

1717 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite miti2004 un Mesaj Privat
Draga Laura,

De ziua ta iti doresc ca Bunul Dumnezeu si Fecioara Maria sa o faca bine pe Diana cat de repede posibil, iar voua, parintilor, multa rabdare !
Sunt absolut sigura ca totul va fi bine !
Va imbratisez cu drag,
Magda

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
FILME_Alex
Mergi la inceput

Carmi

1992 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Carmi un Mesaj Privat
La multi ani, Laura ! Iti doresc sa-ti vezi cat mai repede fetita si sotul sanatosi !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)

Mergi la inceput
genia
genia

85 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite genia un Mesaj Privat
la multi ani, laura!
sa dea dumnezeu ca puiul tau sa se faca bine cit mai repede.
Mergi la inceput

zouzounaki

1669 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luizouzounaki Adauga semn de carte la raspuns Trimite zouzounaki un Mesaj Privat
La Multi Ani,Laura...Dumnezeu sa-ti daruiasca ani multi si luminosi alaturi de Dienuta ta si de sotiorul tau...Fie ca Dumnezeu sa-ti dea cel mai frumos dar...sanatatea scumpei tale fiice!!!
Cu drag,Zouzou

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*

my page
in asteptarea minunii
Mergi la inceput
Pucku
Pucku

1294 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pucku un Mesaj Privat
DRAGA LAURA
DE ZIUA TA ATI TRANSMITEM PE ACEASTA CALE UN GAND SENIN SI CATEVA SOAPTE TRIMISE DIN ZARI INDEPARTATE,SA-TI SPUNA LA URECHE.
CLIPE CURATE DE IUBIRE ,FERICIRE SI SPERANTE

FIE CA FLORILE SANATII SA VA INUNDE VIATA SI MINUNEA MULT ASTEPTATA SA SE IMPLINEASCA

DRAGA DIANA NE RUGAM LA DUMNEZEU SA SE INTAMPLE O MINUNE SI SA POTI ALERGA DIN NOU, SA VII SA TE JOCI CU FETITA MEA CARE E SI EA INNEBUNITA DUPA BLUE

MULTUMESC fetelor pt ca ne tzinetzi la curent

am inteles ca atzi facut un anunt, daca cineva poate sa mi-l trimita si mie o sa-l pun si eu la biserica in quebec, parintele sta cu mine in bloc

Anca o sa-tzi dau un pm cand pun coletul, sper sa ajung in wk la posta

Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput
khristin
khristin

3081 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui khristin Adauga semn de carte la raspuns Trimite khristin un Mesaj Privat
La Multi Ani draga Laura, si sa va bucurati ca inainte de accident cat mai curand. Sintem alaturi de tine

Cristina

noi si poze mai noi
Mergi la inceput
AncaMaria
AncaMaria

923 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AncaMaria un Mesaj Privat
Fetelor, am fost azi la Laura, initial voiam sa merg maine dar am trecut astazi sa-i duc felicitarile de la voi si pachetul de la mamamariana... Diana era in scaunel, si s-au uitat amandoua la fiecare card, apoi la carti (Dienuta a zambit ca de obicei)... fetelor sunteti extraordinare, Laura va multumeste din nou si va pupa..

Din pacate nu am putut sta mult, doar o ora, intre timp a mai venit cineva.. am inteles ca Dianei i-au facut radiografie sa vada cum arata operatia, si se pare ca da semne de vindecare... dar procesul este lent iar umratoare radiografie probabil ca va fi in cateva saptamani.

Anca & Bianca (19 iulie 2004)
Mergi la inceput
Gabbriela
Gabbriela

5866 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Gabbriela Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabbriela un Mesaj Privat
joi 21 iunie, o sa pun si eu un plic cu banuti pt laura, pe adresa ei.. sper sa ajunga si poate cineva sa ma anunte cand ajunge, chiar daca nu e e imediat, dar sa am o idee ca a ajuns.

La multi ani Laura
multa sanatate micuta Diana

Sanatate si numai bine

Nicole mami lui Julian

scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato
Mergi la inceput
amo2004
amo2004

698 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiamo2004 Adauga semn de carte la raspuns Trimite amo2004 un Mesaj Privat
La multi ani, Laura! Iti doresc multa sanatate si putere si NORMALITATE!
Ne rugam pentru Diana, o invingatoare deja si o minune de copil. Suntem cu gandul la voi si asteptam vesti.

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time
Mergi la inceput

giulia71

2738 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia71 un Mesaj Privat
La multi Ani Laura si sanatate multa micutei Diana!
De-a Domnu cel Sfant sa se faca bine!!!

Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!
Mergi la inceput
Pag. din 156 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com