Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 95

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

La multi ani, Laura!

Sa dea Dumnezeu sa se faca bine minunea ta de fetita!


Buburuza noastra

io

http://tac.families.com/ezb/874526.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

La Multi Ani! Laura, multa putere si sanatate, sunt sigura ca Diana o sa se faca bine, ma rog din tot sufletul Domnului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamamariana spune:

La Multi Ani! Laura draga, sa dea Domnu ca anul acesta sa iti aduca bucuria de a-ti vedea din nou copilul pe picioare. Cred ca altceva nici nu-ti doresti...
Doamne ajuta!
Mamamariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Fetele i-am transmis Laurei urarile vostre si va multumeste din suflet.
Am fost aseara la spital si am gasit doua fete, mamica si fetita, zimbitoare, dar cam somnoroase, mai ales Diana. Puiul mic m-a recunoscut chiar daca eram mascata (in rezerva trebuie sa porti masca, halat si manusi). Mi-a zimbit dulce si cind am intrebat-o daca stie cine sunt mi-a spus ca da, ca sunt Lia. Dragele mele, va spun cu toata sinceritatea ca m-a topit. I-am dus un ursulet de plus, albastru cum ii place ei si l-a placut si botezat imediat. Numele lui este Teddy.
Dupa ce ne-am jucat un picut, Diana a fost pusa din nou pe scaunel. A stat mai bine de o ora in el si mai tot timpul a dormit. Era atit de somnoroasa. Dar a dormit bine.
In timp ce micuta dormea, Laura si cu mine am stat la povesti si cred ca i-a facut tare bine. I-am transmis mesajele voastre pentru ca ea nu are timp sa citeasca tot, si din nou, pentru a nu stiu cita ora, i-au dat lacrimile si va multumeste din tot sufletul.

Am fost contactata de o membra de pe forum care sta in Toronto si care s-a propus sa afiseze la doua biserici de acolo povestea Dianei. I-am multumit mult si o fac din nou prin intermediul acesta.

Bic a facut corectarile de rigoare si a adptat anuntul pentru a fi postat in diverse ziare. Mii de multumiri Bic din partea noastra a tuturor.

Azi va merge la spital AncaMaria si se pare ca si Sofie (sage).

Va pup pe toate si Doamne-ajuta!
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

La multi ani, mamica luptatoare. Sa fii fericita.
Ne rugam pentru voi si speram ca intr-o zi micuta Diana sa poata alerga din nou.
Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

La multi ani Laura! Sa va dea Dumnezeu minunea de care aveti nevoie ca Diana sa fie bine... Te pupam si ne gandim la tine!

Beatrice, mami de Alex pifos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Laura La Multi Ani si sa dea Domnul ca ceea ce iti doresti sa se implineasca si asta sa fie singura aniversare care sa te gaseasca asa.
Multa, multa sanatate va dorim.

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau07 spune:

La Multi Ani LAURA

Ma bucur tare mult sa aud vesti bune despre Diana. Sa dea Dumnezeu sa se faca bine si sa aveti putere sa luptati sa fiti langa ea pentru ca are nevoie de voi

Claudia , Alexandra ( 8 iunie 2004) si Sebastian (18 decembrie 2006)
--------------------------------------------
Poate ca, pentru lume, tu esti o persoana
Dar pentru anumite persoane tu esti toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

La multi ani Laura! Multa sanatate! Dupa un asa teribil accident e bine macar ca sunteti in viata si va aveti unii pe altii! Fetita voastra o sa va dea putere sa mergeti mai departe! Inca odata, multa multa sanatate!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

La Multi Ani, scumpa Laura :)
Iti doresc multa sanatate si o Diana si un Andrei asa cum au fost inainte de accident

Mergi la inceput