Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 92

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Laura iti doresc toata puterea si sanatatea din lume si sper din suflet ca minunea se va intampla si ca Diana va fi iar sanatoasa. Ne rugam pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Dumnezeu sa va ajute si sa va dea sanatate! Suntem cu sufletul si cu rugaciunile alaturi de voi in fiecare clipa.

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Am vazut si eu pozele... nu mai am cuvinte....
Laura nu pot decat sa-ti doresc ca intr-o zi privind in urma sa-ti poti spune a fost o lupta grea dar am castigat-o. Multa tarie si sanatate din partea familiei mele sa poti fi alaturi de Diana si Andrei.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Of, mititica, fara cuvinte, mi s-a rupt inima, nu mai ai chef de nimic la astfel de lucruri ...Diana, multa, multa sanatate, multa, Laura multa putere !! Dumnezeu sa va ajute si sa ajute la toti copilasii !!

Sa facem ceva pentru Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Laura-La multzi ani!Si incearca sa fii vesela azi si sper sa ai vesti bune si o zi faina alaturi de luptatoarea mica-Diana!
Multa sanatate si putere si suntem alaturi de voi cu rugaciuni!

Denisa 37 si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, LAURA!

Sa-ti de-a Dumnezeu putere multa, sanatate si sa ti se implineasca cel mai frumos vis pe care i-l ai acum si sa o vezi pe micutza Diana din nou, zburdind in jurul vostru!

Diana, sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biencut spune:

LA MULTI ANI LAURA!
MULTA SANATATE LA PUIUL MIC SI SA VA AJUTE BUNUL DUMNEZEU SA TRECETI CU BINE PESTE ACEASTA GREA INCERCARE A VIETII.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_marutei spune:

LA MULTI ANI LAURA!

Iti doresc din suflet multa sanatate si putere, sa poti lupta alaturi de Diana, iubita voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

La multi ani, Laura!
Si multa putere si sa dea DD ca Diana sa se faca bine cat mai curand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Laura,

Iti doresc sa-ti implineasca Dumnezeu cea mai arzatoare dorinta, de a-ti vedea fetita din nou pe picioarele ei, razand, iti doresc sanatate si putere sa o poti ajuta, si pe ea si pe tatal ei!

Sunt cu sufletul alaturi de voi.

Mergi la inceput