Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 91

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Laura multa putere, este greu si dureros sa-ti vezi copilul imobilizat.
Mi-au dat lacrimile vazand un pui de om care in ciuda tuturor aparatelor alea inca mai stie sa zambeasca.
Diana si tie multa forta si sanatate sa treci peste problemele astea.
Ne vom ruga in continuare ca totul sa revina la normal, sa poti sa alergi si sa te joci din nou

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chan spune:

Multa putere si credinta Laurei, Dianei si lui Andrei.
Daca ati reusit sa ajungeti pana in acest moment sunt convinsa ca totul va fi bine. Sunteti niste luptatori!
Ma gandesc mereu la voi si sper, din tot sufletul, ca Dumnezeu sa va ajute!

Fetelor, cele care strangeti fondurile pentru Diana, nu se poate sa postati undeva pe prima pagina datele unde putem dona? Informatiile sunt pe aproape 60 de pagini si este foarte greu sa le accesam. Am citit aproape tot ce s-a scris dar nu mai tin minte in ce pagina am intalnit unde anume se fac donatii din Romania.
Am incercat si la umanitare dar acolo sunt date doar numele persoanelor respective. Cum le putem contacta? Sau unde sa trimitem banii, exista un cont deschis? Eu sunt noua pe forum si nu prea ma descurc. Daca ma puteti ajuta ... va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Doamne ce copil superb! Ce crud e destinul! Speram ca Dumnezeu sa faca o minune.





Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetelor, va rog eu mult sa postati intrebari despre donatii numai la Umanitare:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102534

Puteti trimite PM persoanelor care se ocupa de strans fonduri. DIn pacate nu putem face publice pe site datele acestor persoane (adresa, telefon, email etc).

Brandusa ne poate ajuta cu deschisul unui cont in Ro pentru Diana si apoi putem pune numarului contului la Umanitare. (Brandusa, cosmina_72, va rog sa-mi scrieti ce ati hotarat)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Diana mica si scumpa esti o LUPTATOARE si sunt sigura ca totul va fi bine!

Laura, te rog sa fi tare ca Dienutza este o curajoasa, in zambetul ei, vad ce chef de viata are mititica draga de ea...

MULTA SANATATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

laura, mult curaj si putere sa fii alaturi de printesa ta. e o minune de copil. si, putin in avans, la multi ani de ziua ta si cat mai multa sanatate copilului tau, stiu ca asta ar fi cel mai minunat cadou.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Am vazut si eu pozele, foarte dureroase..., mi se rupe sufletul sa o vad pe mititica in aparatele alea. Ne rugam Doamne pentru Diana pentru a scapa din chinurile prin care trece.

Da Vikinga, iubirea pentru copii ne uneste si ne-am adunat aici cu totii sa facem tot ce putem noi pentru Diana si familia ei.

Va imbratisam si suntem mereu alaturi de voi in rugaciuni.



Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

laura,, fii tare, micuta diana

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Laura,mi s-a facut pielea de gaina uitandu-ma la poze!Iti doresc muuulta putere,ca sa-i dai si Dianei,sa puteti sa treceti peste nenorocirea asta!


"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

La Multi Ani, Laura!
Sa zambesti astazi de ziua ta, pentru ca o ai pe dulcea Diana langa tine! E o minune de copil!
Iti doresc sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa fii fericita!



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
----------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana(11 decembrie 2002)

Mergi la inceput