Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 87

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Vin si eu cu vesti dupa vizita de azi la Dienuta, se simte binisor, personal medical spune ca sunt imbunatatiri si asta se vede in primul pe aparatele care ii masoara semnele vitale.. nivelul de oxigen mai scade datorita secretiilor ce se mai duc la plamani, dar asistentele reusesc sa elimine secretiile imediat si valoarea revine la normal.. Dienuta era vesela, i-a zambit lui mami, a vorbit si cu mine despre "Chitz-Chitz" iar la sfarsit mi-a daruit un zambet larg cand i-am facut bezele de la usa.. copilul asta trebuie sa invinga, nu se poate altfel..

In rest, am reusit sa mai vorbim si altele in afara de problemele Laurei, asta ii face bine, mai iese din vartejul de probleme care o inconjoara.. macar pentru o f. scurta perioada.. De dimineata fusese un preot si ii citise Dianei, i-a lasat si cateva iconite.
Editez: este vorba de preotul Lapuste, un preot tare apreciat aici la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Pana acum am primit in contul paypal 220 CAD de la:
Oana_B
mQQm
goanga23
anonim




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:



Lia Maria multumesc!
Inca nu am primit adresa, iti scriu cand o primesc.

Multa Sanatate, ne rugam in continuare.

Cristina
http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Maine voi merge si eu la banca si voi depune cativa banuti in cont, ca apoi sa ii trimit cuiva, prin paypal. Cred ca erau vreo 2 adrese cu cateva pagini in urma, sper sa le mai gasesc.

Daca vreti, ma ofer sa creez/ hostez o pagina web unde sa poata fi gasite toate detaliile si informatiile despre Diana, uneori ajuta.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Diana, fetita scumpa, nu te-am uitat si ma rog la Bunul DD sa te ajute sa te faci bine!
O zi buna fetita frumoasa si sanatate din suflet iti doresc!

Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Diana iubita mica lupta draga noastra.

Pentru Bucuresti daca vreti pot strange eu banii asa cum am promis.Asta o putem face in ideea sa-i trimitem impreuna pt a fi mai mic comisionul.
Cine doreste date le pot da pe PM.
Dar nu stiu (scuze pt asta) regulile forumului .
Daca poate orcine sa stranga ? Ce trebuie sa faci?Si cel mai important daca este necesar sa strangem si pe Bucuresti , sau putem trimite la adresele si in conturile deja anuntate?
Eu ajut cu draga inima, dar hai sa vedem daca e necesar, daca e mai simplu asa sau incurcam mai mult?

Ne rugam pentru voi trei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Cosmina, ti-am trimis si PM, ar fi excelent daca ai putea strange banii in Ro.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Vikinga, uite un link cu un forum al romanilor din Canada, pe mine m-au ajutat pentru Dan.Imi pare asa de rau caci sunt cu pregatirile de plecare caci scriam eu pe forumul acest ccazul Micutei Diana!Poate va este de folos!!!Ma rog mereu pentru Diana sa se faca bine!!!OFFFFFFFF !

www.romanianstoronto.ca


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Anca si Lia vor scrie pe forumurile canadiene, sunt mai in masura. Mai ales ca ele vizitind-o pe Diana pot scrie toate detaliile. Eu am primit astazi 50€ de la Speed, suma strinsa a ajuns la 218€., ce ar insemna cam 314 dolari canadieni. Grupul nostru al europencelor s-a mai marit cu Taty si Chinico.Danke fetelorVikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

AncaMaria, ti-am scris un pm. Vreau si eu sa trimit niste banuti pentru Laura.

Eu nu reusesc sa citesc in fiecare zi, azi dimineata am citit tot ce s-a scris din urma de citeva zile. Dar gindul meu e in permanenta la Laura si la Diana. M-am bucurat tare mult cind am citit ca Andrei a fost in vizita la Diana, conteaza foarte mult pentru Diana dar si pentru Andrei.

Cine se mai duce la Laura va rog sa-i spune-ti ca sunt cu gindul la ea, chiar daca nu reusesc sa scriu prea des.

Mergi la inceput