Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 73

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Voiam sa va zic sa nu puneti scrisori recomandate pe adresa Laurei, ca nu poate merge la posta sa le ridice.

Fetele carora deja le-am dat adresa mea ieri, puteti sa-mi trimiteti mie cecurile..

Astazi voi incerca sa deschid un cont pentru cine poate numai prin taransfer bancar. Laura va deschide si ea un cont pentru Diana, dar asta nu imediat, nu are timp de asta acum... imediat ce l-a deschis o sa va comunic si puteti pune banii direct acolo.

Multumim din suflet, aveti niste suflete mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Fetele,
Ma puteti contacta si pe mine daca vreti adresa Laurei.
Azi, dupa servici, voi merge sa vizitez fetele si va voi da vesti maine dimineata.

Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Fetele din Canada, mi-as permite o sugestie. Ar fi foarte bine sa faceti cunoscuta povestea familiei Laurei si mai ales a micutei Diana si pe forumul romanilor din Canada. imi amintesc ca in cazul Sabinei si nu numai, au fost extraordinari de unitari. Mai ales acum cind e vorba de o fetita chiar de acolo, unde pot verifica printr-un simplu tel la spital, deci problema increderii fiind rezolvata, sigur o sa raspunda pozitiv. Un rezumat bine scris, scurt si cuprinzator, cu date concrete, poate fotografii daca Laura e de acord. Ar fi ideal.La mine o sa trimita Copiloi, Helbi si Giani. Daca mai sunt fete din germania care vor sa evite costurile de transfer/ transport, sa ma anunte.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Daca strange cineva bani si in Romania sa-mi spuneti si mie va rog!Cu transferul bancar in alta tara nu's daca ma descurc!
Sau cum au fost si sunt atatea cazuri umanitare aici pe Dc,nu-l putem face si pe acesta?Sa strangem banuti oraganizat?

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor,va rog frumos scrieti-mi si mie adresa Laurei de acasa.
pt fetele din Canada:DANA,ANCA..si toate cele care va implicati,foarte frumos,felicitari!


Sanatate si numai bine pt micuta Diana!

Eu vroiam sa va mai intreb ceva,cum e starea Dianei acum,adica e paralizata de la gat in jos,poate misca ceva?...si ce spun doctorii exact,ce sanse sunt sa-si revina complet,sau ce trebuie facut?...va multumesc!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

As vrea si eu un PM cu adresa si numele Laurei, va rog frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Laura_B, Ma rog la Dumnezeu sa va dea putere la toti trei sa luptati si sa puteti fi din nou o familie fericita.

Vikinga, da-mi si mie de stire unde sa trimit niste banuti,eu sunt in Dusserdolf.

"Kindness in words creates confidence. Kindness in thinking creates profoundness. Kindness in giving creates love."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Diana puiut ma rog si eu pt tine.
vikinga vreau si eu sa ma alatur voua cu trimisul.

25+ &17,5kg in +

Foto Burtika
www.wunschkinder.net/forum/ssticker/sstick/19/09/2007/45/11/255/255/0.png" target="_blank">Wunderbaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Aida, ti-am trimis un PM cu adresa Laurei.

Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofronica spune:

Buna fetelor,
As vrea si eu numele si adresa Laurei.
pentru Diana, Andrei si Laura.

Cami

Mergi la inceput