Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Rugati-va pentru DIANA

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 156
AncaMaria
AncaMaria

923 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AncaMaria un Mesaj Privat
Voiam sa va zic sa nu puneti scrisori recomandate pe adresa Laurei, ca nu poate merge la posta sa le ridice.

Fetele carora deja le-am dat adresa mea ieri, puteti sa-mi trimiteti mie cecurile..

Astazi voi incerca sa deschid un cont pentru cine poate numai prin taransfer bancar. Laura va deschide si ea un cont pentru Diana, dar asta nu imediat, nu are timp de asta acum... imediat ce l-a deschis o sa va comunic si puteti pune banii direct acolo.

Multumim din suflet, aveti niste suflete mari

Anca & Bianca (19 iulie 2004)
Mergi la inceput
LiaMaria
LiaMaria

271 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui LiaMaria  Trimite mesaj yahoo luiLiaMaria Adauga semn de carte la raspuns Trimite LiaMaria un Mesaj Privat
Fetele,
Ma puteti contacta si pe mine daca vreti adresa Laurei.
Azi, dupa servici, voi merge sa vizitez fetele si va voi da vesti maine dimineata.

Lia
Mergi la inceput

vikinga

5558 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivikinga Adauga semn de carte la raspuns Trimite vikinga un Mesaj Privat
Fetele din Canada, mi-as permite o sugestie. Ar fi foarte bine sa faceti cunoscuta povestea familiei Laurei si mai ales a micutei Diana si pe forumul romanilor din Canada. imi amintesc ca in cazul Sabinei si nu numai, au fost extraordinari de unitari. Mai ales acum cind e vorba de o fetita chiar de acolo, unde pot verifica printr-un simplu tel la spital, deci problema increderii fiind rezolvata, sigur o sa raspunda pozitiv. Un rezumat bine scris, scurt si cuprinzator, cu date concrete, poate fotografii daca Laura e de acord. Ar fi ideal.
La mine o sa trimita Copiloi, Helbi si Giani. Daca mai sunt fete din germania care vor sa evite costurile de transfer/ transport, sa ma anunte.

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

valentinag

6964 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivalentinag Adauga semn de carte la raspuns Trimite valentinag un Mesaj Privat
Daca strange cineva bani si in Romania sa-mi spuneti si mie va rog!Cu transferul bancar in alta tara nu's daca ma descurc!
Sau cum au fost si sunt atatea cazuri umanitare aici pe Dc,nu-l putem face si pe acesta?Sa strangem banuti oraganizat?

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput
CRISMIR
CRISMIR

3546 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui CRISMIR  Trimite mesaj yahoo luiCRISMIR Adauga semn de carte la raspuns Trimite CRISMIR un Mesaj Privat
Fetelor,va rog frumos scrieti-mi si mie adresa Laurei de acasa.
pt fetele din Canada:DANA,ANCA..si toate cele care va implicati,foarte frumos,felicitari!

Sanatate si numai bine pt micuta Diana!

Eu vroiam sa va mai intreb ceva,cum e starea Dianei acum,adica e paralizata de la gat in jos,poate misca ceva?...si ce spun doctorii exact,ce sanse sunt sa-si revina complet,sau ce trebuie facut?...va multumesc!

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Mergi la inceput
aida_o
aida_o

2163 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui aida_o Adauga semn de carte la raspuns Trimite aida_o un Mesaj Privat
As vrea si eu un PM cu adresa si numele Laurei, va rog frumos.
Mergi la inceput
ionica
ionica

2523 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui ionica Adauga semn de carte la raspuns Trimite ionica un Mesaj Privat
Laura_B, Ma rog la Dumnezeu sa va dea putere la toti trei sa luptati si sa puteti fi din nou o familie fericita.

Vikinga, da-mi si mie de stire unde sa trimit niste banuti,eu sunt in Dusserdolf.

"Kindness in words creates confidence. Kindness in thinking creates profoundness. Kindness in giving creates love."

Mergi la inceput

Marunzika

1302 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMarunzika Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marunzika un Mesaj Privat
Diana puiut ma rog si eu pt tine.
vikinga vreau si eu sa ma alatur voua cu trimisul.

25+ &17,5kg in +

Foto Burtika
Wunderbaby
Mergi la inceput
LiaMaria
LiaMaria

271 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui LiaMaria  Trimite mesaj yahoo luiLiaMaria Adauga semn de carte la raspuns Trimite LiaMaria un Mesaj Privat
Aida, ti-am trimis un PM cu adresa Laurei.

Lia
Mergi la inceput
sofronica
sofronica

117 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sofronica un Mesaj Privat
Buna fetelor,
As vrea si eu numele si adresa Laurei.
pentru Diana, Andrei si Laura.

Cami
Mergi la inceput
Pag. din 156 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com