Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 66

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Bun venit acasa fetelor! Sanatate multa. Ma rog in continuare pentru Diana sa se faca bine! Ce veste buna ca-si poate misca putin manuta!...

Multumim fetelor care ne dau vesti despre ele si despre Andrei.

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Eu am tot intrat sa vad daca au ajuns, slava Domnului ca au ajuns cu bine!

Dana, asteptam vesti si un nr de telefon in caz ca le-au mutat din ICU..

Daca vreti sa mai trimiteti ceva Laurei, eu va pot ajuta, fie cu printatul sau cu pachetele..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

ii multumesc la D-zeu ca ati ajuns cu bine,am fost asa de incordata
Diana pui mic si scump,iti doresc numai sanatate si sa ajute DD sa te faci bine
Laura iti sant alaturi si ma rog pentru voi
va pupam
fetelor,a-ti inceput adunatul baniilor?daca da,va rog sa imi dati si mie un numar de cont


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Bine ca ati ajuns cu bine!!! Asteptam vesti si musai bune in continuare.

CORNELIA www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">13+ , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Doamne ce bine ca au ajuns cu bine! Asteptam vesti cu sufletul la gura!
In fiecare zi mergind la servici trec pe linga o biserica si inainte de a sti de Diana ma rugam pentru copii mei. Acum ,in fiecare zi o adaug in rugaciunile mele pe Dienuca mica si pe toti copilasii din lume.
Domnul sa fie cu tine, scumpa mica! Alice te pupa din toata inima!
Asteptam vesti fetelor! Si va multumim mult pentru tot ceea ce faceti!

Simona I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Asteptam vesti bune in continuare! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Fetelor, imi cer mii de scuze ca scriu asa tarziu, dar nu am apucat. Am mers la fete azi dimineata. Pe la 10 si ceva am fost la ele si m-am intors la 2 jumate. Ce sa va spun?
Diana e o frumusete de fetita, cu ochi mari si expresivi. E atat de frumoasa fetelor!!Azi a fost un pic mai trista, dupa spusele Laurei, dar nu e usor nici pt ea. A schimbat spitalul, a calatorit, acum are lume noua in jur si sunt sigura ca toate astea o afecteaza. Se uita la desene si raspundea la intrebarile Laurei.
Pe Laura am dus-o pana acasa sa faca un dus si sa aduca DVD-uri si carti si jucariile prefereate ale Dianei. Mi-a spus ca se simte mult mai bine ca a apucat sa mearga pana acasa. In timpul cat am fost noi plecate Diana s-a uitat la TV si a dormit. laura i-a cerut permisiunea Dianei sa plece , iar Diana a spus ce carti si dvd-uri sa-i aduca.
Momentan Laura nu poate fi contactata. Am vorbit mai devreme cu Andrei sa vad ce face si el. Mi-a spus ca stationeaza. Maine merg din nou la spital. Incercam s-o ajutam pe Laura sa-si ia o masina sa aiba cu ce sa se deplaseze in timpul cat doarme Diana. Pt ca Laura e singura care poate rezolva diverse lucruri.
Fetele din Vancouver as vrea sa vorbim un pic. Cine nu are numarul meu, sa-mi dea un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Suntem cu inima si gandul alaturi de voi! Sa dea Bunul Dumnezeu sa fie bine pana la urma! Doamne Ajut-o pe micuta Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Doamne, iti multumim ca asculti rugaciunile atitor mamici,copilasi, si in fiecare zi ne dai un semn prin Diana ca ne iubesti si nu ne lasi!

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Dana, esti extraordinara si minunata, are noroc Laura cu prietene asa ca tine!
cand face Laura rost de un telefon, abia astept numarul ei.
si, da, fetelor, noi cand incepem sa strangem pentru un ajutor?

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput