Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alincic spune:

Buna fetelor,citesc cu lacrimi in ochi in fiecare zi noutatile despre Dianuta si mamica ei.Ma rog si eu pt ele,ca Bunul Dumnezeu sa faca o minune.
Si voi sunteti minunate,pentru tot ce faceti
Pot sa vad si eu saitul despre Diana,sau ceva poze?unde sunt?Multumesc anticipat.

Doamne,ai grija de Diana si fa o minune pentru acest copilas,si parintii sai.Te rog sa asculti rugaciunile noastre si sa o vindeci.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Nelia, multumesc. a fost tare ciudat. ca altadata s-a mai intamplat sa sun de cateva ori pana sa raspunda, dar acuma nimic. chiar ma ingrijorasem! ce ma bucur ca ati reusit sa vorbiti cu ea! multumesc si eu pentru vesti, sunt semne de la Dumnezeu ca nu a abandonat familia aceasta; pup manuta minunata a Dienutei scumpe cu mare drag si sunt convinsa din tot sufletul ca e doar o mica parte din ce poate ea sa ne arate!

mi-o inchipui inconjurata de desenele copilasilor vostri, ce idee superba!

Lara, da, si eu i-am spus de pagina cu pozicile facuta de tine, a fost foarte emotionata. ce idee frumoasa ai avut! Alina, linkul e in semnatura Larei.

hai ca ne da emotii mari mutarea asta. fetele dragi, incercam sa sunam si maine dimineata deci, ca sa vedem daca s-a decis pana la urma plecarea?

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Chiar, si eu as vrea sa vad site-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by piticutz

Chiar, si eu as vrea sa vad site-ul.



http://www.piczo.com/Forsweetdiana?cr=5&rfm=y

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Pentru cine vrea sa vada site-ul, dati click pe link-ul de mai jos...


quote:
Originally posted by Lara

MyMirela

Doamne, da-le putere sa treaca peste toate si ajuta-i sa se intoarca cu bine acasa si sa fie din nou o familie fericita!
Diana, scumpa mica, sa fii puternica si sa lupti! Fetita mea care e de varsta ta, ma intreaba mereu de tine. Abia astept sa-i spun ca esti bine, acasa.
Ne rugam si suntem cu gandul la voi!


www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
---------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saje spune:

Oh Doamne, Dana, ce vesti bune, tremur si pling! Simt si eu ca micuta Diana va invinge.
Doamne fii alaturi de Diana si parintii ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Ma bucur sa aud vesti bune! Si sper si la mai bune! Doamne ajuta sa ajunga cu bine si sa aiba o recuperare miraculoasa! Nu pot sa-mi iau gandul de la ei.
Iar cu pozele, chiar imi faceam griji sa nu fi facut o gafa, pentru ca le-am luat fara acceptul Laurei, dar am vrut sa fac asta pentru a asocia imaginea Dianei la rugaciunile nostre. E un copil atat de frumos si de inocent! Sper din tot sufletul ca va trece cu bine peste toate suferintele groaznice prin care trece.
Doamne, ai grija de ei!




www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
---------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Nelia, scuze. Multumesc, le-am vazut si eu pe fetele tale, sunt foarte frumoase! Chiar si bebele din burtica e foarte fotogenic :)Felicitari! Multa sanatate si sarcina usoara!
Conchita multumim pentru vesti.
Doamne ajuta!

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
---------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


are cineva vesti noi, au ajuns fetele la Vancouver^


Dumnezeu sa le ajute!

http://www.floriinro.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu am intrat cu sufletul la gura, credeam ca gasesc vesti. Asteptam...

CORNELIA www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">13+ , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

Mergi la inceput