Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 45

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Corina, ai sunat? Ceva vesti, e totul ok?

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Asteptam Corina!
Doamne ajuta-i micutei!!!!!

mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

E foarte bine ca ne informam cu google, dar eu as zice ca din respect pentru Laura sa ne abtinem de la concluzii personale pe subiecte controversate si sa pastram rezultatele cautarilor pentru noi insine; asta daca nu avem pregatire medicala. Parerile celor care stiu ce vorbesc (profesional) sunt bine venite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

si eu va rog din suflet sa nu divagam, Diana e pe mana medicilor si asta e important acuma,exista momente cand orice sfat e binevenit, dar acuma noi nu putem sa spunem nimica doar citind google.





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandanescu spune:

Mea culpa !
N-am vrut decit sa spun, in conluzie, ca INCA exista speranta ca aliniind credinta cu stiinta sa vedem sansele micutei Diana Maria si sa nu abandonam in nici un moment batalia si incercarile prin care trece nedrept astazi.
In ceea ce priveste celulele stem exista centre specializate mai peste tot in Canada (acum legale) si ca se lucreaza la diferite proiecte importante pentru ameliorarea si prelungirea calitatii vietii omenesti.
Acest site este Stem cell Network si este aici : www.stemcellnetwork.ca/" target="_blank">http://www.stemcellnetwork.ca/
Inca o data sorry !
Dandanescu - tatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

De multe ori am incercat sa scriu acest mesaj, dar nu am reusit din cauza lacrimilor

Dumnezeu sa aiba grija de micuta Diana si sa le dea multa putere ei si parintilor ei sa lupte! Multa, multa sanatate!

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Se pare ca Corina a uitat sa sune. Am sunat-o eu pe Laura pt ca deja ma speriasem vazand ca nimeni nu zice nimic si credeam ca poate Corina stie ceva si nu poate sa ne spuna. Slava Domnului, e totul ok, atat cat se poate.
Azi au incercat iar sa ii dea sa manance putina pasta de banane, dar se pare ca are oscilatii de saturatie de oxigen (mai mic decat normal), iar medicii incearca acum sa afle daca mancarea da aceste oscilatii. Pt ca i-au dat de mancare, operatia se va amana, se pare ca s-a facut o programare fixa pt lunea urmatoare.
Dupa vizita de dimineata, Laura nu mai stie sigur daca vineri vor pleca in Canada. Unii medici neurochirurgi nu sunt atat de siguri ca Diana e transportabila. Asa ca sunt in asteptare si cu plecarea.

Din pacate nu am putut sta prea mult la telefon cu Laura, eu am program mai fix la job, insa eram prea in tensiune de ce nu sunt vesti.
DanaA, suni tu diseara, ok? Laura asteapta telefonul tau.

Doamne ajut-o pe Diana!


Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Corina, ai reusit sa suni?

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Carmen, am postat in acelasi timp! deja mi se ridicase tensiunea de grija, multumim mult pentru vesti.

sun eu maine dimineata, daca e ok cu voi.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Ana, suna tu dimineata. Pt mine e mai greu. Sun eu maine seara.

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput