Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Doamne ce tragedie
ma-m rugat si ma rog in continuare pt micuta Diana
Fie ca Bunul D-zeu sa faca o minune
Doamne Ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Laura..... nu pot decit sa pling..... si sa ma rog..... Dumnezeu e Mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aska spune:

Maine, pe 1 iunie, chiar de ziua copiilor, la ora 15.00, ma voi ruga si eu alaturi de voi pentru micuta Diana.
Fie ca Dumnezeu sa indeplineasca o minune pentru ea si pentru parintii ei. Doamne Ajuta!

Tatiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Doamne ajut-o pe micuta Diana!

Comorile lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ma rog cu credinta si speranta pentru Diana...asa cum o fac pentru fetita mea, in fiecare zi...
Te rugam Doamne, sa salvezi viata acestui ingeras, te rugam sa o porti pe Diana pe bratele tale, cu multa grija...sa-i binecuvintezi pe parinti, pe medici pe toti cei care sunt langa ea...
Doamne ajuta!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Mi-e fizic rau citind cata durere poate incerca aceasta familie...
Cata nedreptate...

Insanatosire grabnica micutei, multa putere familiei si daca e si altceva ce putem face pentru a-i sustine, va rog sa scrieti...


mmi www.webshots.com/user/_mQQm_" target="_blank">Kiki
& amazing Dedi aka Disa aka Dida aka DJ aka DD 11 1/2
& extremely private ex-"Pauu mic": When I was a boy of 15 1/2, my parents were so ignorant I could hardly stand to have them around. But when I got to be 21, I was astonished at how much they had learned in just seven years. AMR 5 1/2 [from Mark Twain]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Laura a scris aici acum cateva zile.
Poate ca doar la sectiunea aceea va avea timp sa se uite si poate ar fi bine pentru ea sa aiba toate postarile acolo.


-------------------------
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !
-------------------------
Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Cata durere! M-am uitat si la pozele Dianei, sunt in albumul Laurei, nu vreau sa accept ca o papusica atat de dulce e incercata atat de greu. Doamne te rog fa o minune!
Fetelor care mai luati legatura cu ea, intrebati-o daca are nevoie de ceva, de bani, daca sunt in spital toti probabil ca nu au nici un fel de venit, am putea sa ii trimitem pe adresa spitalului intr-un card.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Sa dea Domnul sa se refaca micutza si sa nu ramana cu sechele. Ma rog pentru ea si familia ei.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Ne rugam ca Diana sa se faca bine ,Dumnezeu e mare si o poate ajuta!!!

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

MAI-IUNIE 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput