Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Conchita multumim mult pentru vestile intr-adevar extraordinare!!!!!!!!!!! Vreau si eu pe PM adresa Laurei de email.

Laura multa putere sa-ti dea Dumnezeu si sa ne dai numai vesti bune de acum inainte! Diana fii tare, Dumneuzeu si Maica Domnului sa te pazeasca de rele!

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Multumim,Conchita,pentru vestile extraordinare
Doamne ajuta sa primim numai astfel de vesti de-acum,din ce in ce mai bune!Dumnezeu sa-i ajute pe Diana,Laura si Andrei!

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karinabianca spune:

Doamne, ce ma bucur si eu de aceste vesti bune! Bravo, sufletelule! o sa fie bine! sa ne rugam in continuare! eu sunt convinsa ca Bunul Dumnezeu ne-a ascultat si ne va asculta in continuare rugaciunile!
Conchita, multumim mult pentru vesti!
sanatate si numai bine tuturor!
karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Mi-a fost greu sa scriu aici. Nu-mi gasesc cuvintele, e foarte grea incercarea prin care treceti...
Ma rog si sper alaturi de voi!

Diana, puiut mic, abia astept sa ne uimesti pe toti! Sunt sigura ca atunci cand vei creste mare iti vei aminti de chinurile prin care treci acum doar ca pe un vis... Sa fii curajoasa si sa lupti!
Noi suntem cu sufletul si rugaciunile alaturi de voi!
Doamne Ajuta!


"Everything happens for a reason"
--------------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagoiu spune:

http://www.danionvasile.ro/carte.php?id=5
In cartea asta exista un canon de rugaciune pt copilul bolnav. Nu stiu cum sa facem sa ajunga la Laura, poate descarcati una din voi si i-o trimiteti. Si poate il citim si noi pt papusa Diana

Diana mica si minunata, ingerii si Maica Domnului sa te ocroteasca in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Fetelor, sunteti minunate!
Sunt fericita ca am citit atatea vesti bune in ultimele ore si ma voi ruga in continuare alaturi de voi ca sa urmeze alte miracole!


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

iubitele, nu-mi mai multumiti.
am trimis adresa pe PM tuturor celor care au cerut-o.
Irina (bagoiu), am descarcat, copiat si trimis canonul pe adresa Laurei.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Ma rugasem si eu pentru Diana cand am auzit, intre timp am fost plecati, cand am revenit am cautat sa vad ce mai face copilasul. Am citit cu groaza pana la capat tot ce s-a scris aici, acum nu pot decat sa rasuflu usurata ca este totusi cat de cat bine, ma bucur din suflet ca a supravietuit copilul! Sper sa poata pleca la un spital mai bun, chestia cu eutanasia m-a ingrozit!
Tot ce am citit pana acum sunt vesti minunate care dau multe sperante, insa greul continua si ma voi ruga si eu din tot sufletul pentru acest copilas nevinovat si pentru parinti. Sunt cu sufletul aproape de toti trei, si sper sa citesc si poimaine vesti bune (maine internam pe cineva drag in spital pt o operatie foarte grea).
Asa e viata, plina de necazuri.
Multa sanatate, curaj si binecuvantari pentru Diana, Laura si Andrei!

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Domane ajutut-o pe Diana sa se faca bine!Laura sunt cu sufletul ,cu gandul cu rugaciunile alaturi de tine!sa ai puterea de a lupta pentru Diana!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Mare e puterea ta Doamne!
Doamne ajuta in continuare sa fie totul bine!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput