Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Piticutz, multumim! Slava Domnului ca sunt bine! Sa ne rugam sa fie asa in continuare!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Doamne, ai grija de Diana sa se faca bine.
Sanatate si recuperare rapida si taticului, iar Laura iti doresc sa ai putere sa treci peste toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

multa sanatate familiei si ne rugam cu totii pt voi si in special pt diana
as vrea si eu nr de telefon dar daca e problematic, nu-i bai ca nu sun
cum s-a intamplat accidentul?
mie mi se pare tare sever si mi se parea destul de safe traficul pe aici
Doamne, ce nenorocire


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

wow,piticutz,astea sunt vesti bune! daca-si poate misca buzele si poate comunica voit,chiar daca nu are inca voce,eu cred ,si sper din tot sufletul, ca e un semn bun! Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi_dumy spune:

Doamne, Doamne ajut-o pe Diana sa se ridice din cadere,curata-i trupul de boala,inconjoar-o cu dragostea ta parinteasca,trimite catre familia ei,toata intelepciunea semenilor.
Si toate acestea ,te rog ,pentru toate trupurile si sufletele aflate in suferinta.
DOAMNE! AJUTA-NE CA SA NE AJUTAM!



Mimi & Daria (4 nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Multa sanatate micutei Diana!!!!!!
Suntem si noi alaturi de Laura si Andrei si asteptam cu nerabdare vesti din ce in ce mai bune!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Fetelor, am vorbit si eu un pic cu Laura. Scuze ca nu am respectat programul, dar eu nu prea pot sa sun in timpul saptamanii.
Diana era treaza si mai cerea alte desene:) Scumpa mica.
Laura ne roaga doar sa ne rugam pentru ei. Doamne ajuta sa fie totul bine. Si asteptam sa ajunga in Vancouver, caci doctorul lor de familie le-a spus ca asa ar fi bine, sa vina intai si aici sa vada care e situatia.
Multumim fetelor care posteaza noutatile, in felul asta are si laura timp sa se mai organizeze.
Laura multa putere si ne rugam pentru voi.

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Citesc si eu de 2 zile ce se intampla, as fi vrut sa scriu de la inceput insa nu-mi gasesc cuvintele.

Laura, fie ca Bunul Dumnezeu sa fie alaturi de voi, multa putere si rabdare sa treceti peste tot, Diana sa redevina fetita care a fost, insanatosire grabnica ei si lui Andrei.

Doamne Ajuta !


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

quote:
Originally posted by philip

multa sanatate familiei si ne rugam cu totii pt voi si in special pt diana
as vrea si eu nr de telefon dar daca e problematic, nu-i bai ca nu sun
cum s-a intamplat accidentul?
mie mi se pare tare sever si mi se parea destul de safe traficul pe aici
Doamne, ce nenorocire


philip&andreea




Eu am intrebat despre accident, dar din pacate nu mai retin in ce imprejurari a zis Laura ca s-a intimplat.Tin minte ca a zis ca nu a mai fost nici o alta masina implicata si ca, parca, s-au izbit de o copac.Atita stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Doamne ajut-o pe Diana sa se faca bine si parintilor da-le putere sa o ajute sa treaca peste tot greul.Laura suntem cu gandurile indreptate spre voi.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput