Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

Atotputernice Doamne, Tamaduitor al sufletelor si trupurilor, care cobori pe oameni si tot Tu ii ridici, care pedepsesti si vindeci din nou, ai mila de Diana. Intinde-Ti bratul Tau tamaduitor,vindeca pe ea, si ridic-o din patul de suferinta. Dumnezeule ai mila de ceea ce a zidit mana Ta, intru Iisus Hristos, impreuna cu care esti binecuvantat si cu bunul si de viata datatorul Sfantul Duh, acum si in vecii vecilor. Amin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu mai suna ocupat, dar nici nu raspunde. Ma gindesc totusi ca dupa operatie o duc pentru un timp in alta parte, cum e la noi reanimarea. Fetele!?!

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

In zonele cu aparatura medicala nu e voie cu telefoane mobile deschise. Interfereaza.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu e mobil, e telefonul fix din salonul Dianei.
Doamne, sper din tot sufletul ca totul e bine cu micuta, am asa o stare de agitatie, nu sint in stare sa fac nimic, ma invirt intre doua butoane: Refresh si Redial...

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:


Doamne,
ajuta un pui mic!!


Alinuk si bb Teo 10 /01/2007
poveste de bb / / www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
nasterea - una dintre minunile lumii
franturi de viata
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Cand vad atatea cazuri de copii bolnaviori, parca ma simt vinovata ca eu sunt sanatoasa
Doamne ajut-o pe Diana!

http://www.foreverliving.com/
http://www.flp.ro/

http://new.photos.yahoo.com/liliana_ignat/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

E o durere nespus de mare DD sa o intareasca pe Laura sa-i dea mult curaj, rabdare si putere Dienuta are nevoie de ea puternica.
Doamne, fa un miracol pt Diana Maria, sa fie bine si sa se refaca usor, ne rugam ca operatia sa fie o reusita mare.

Doamne Ajuta .

pupam mamicile si pe cei mai dragi bebici
Nadia de Lidiuta
o nastere cu miros de cafea 08.02.2007
varsta Lidiuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

nelia, am trimis deja PM cu detalii despre rugaciunea Sfantului Anton si despre post,unei fete care o sa-i transmita. Daca vrei si pentru tine iti trimit PM
Am vorbit si cu una din maici tocmai cand mergea la rugaciuni,i-am zis povestea ,numele Laurei si al Dianei dar n-am stiut numele taticului.
Ma rog si eu mereu si sa credeti ca Diana va putea multumi singura Cerului !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Laura , suntem alaturi de tine si ne rugam sa fie totul bine.
Doamne ajuta copila mica sa se faca bine


Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Am incecat si eu sa sun chiar acum, dar nu raspunde.
Am vrut doar sa va spun ca eu o cunosc pe Laura si pe Diana si pe Andrei.Sunt o familie atat de frumoasa si niste oameni buni. Diana este o fetita plina de viata si de energie. Un copil frumos cu bucle blonde. Nu pot sa cred ce s-a intamplat.
Am intrebat-o si eu pe Laura daca are nevoie de ceva si mi-a spus ca doar sanatate.

Sa ne rugam pt Diana!

Mergi la inceput