Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

fetelor ce mai stiti de DIANA NOASTRA SCUMPA SI DRAGA ?

sper din tot sufletul sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

offff .... abia am asteptat sa ajung acasa sa citesc vesti bune. in seara asta s-a rugat si gaga mic pt Dienuta

Doamne ajuta!

mami de annelies (30.06.2005)
urmeaza poze noi :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Cici, pe tata il cheama Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doamne ajuta medicii sa gaseasca o solutie buna ca sa o faca bine pe Diana!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu am mai sunat, dar nu raspunde nimeni. A reusit cineva sa vorbeasca cu Laura sau cu Andrei?

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Nelia, cu Andrei nu se poate vorbi. E in alta parte internat. Telefonul e in camera Dianei.
Am incercat si eu si nu raspunde. Ma gandesc ca poate Diana nu a fost adusa in camera, e la reanimare undeva si Laura e cu ea.

Doamne ajuta!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Am tot incercat sa sun si eu, acu vreo ora nu raspundea nimeni, de vreo 15 minute e tot ocupat.
Zicea ca au avut mare noroc (daca se poate spune asa)dupa accident, in primele masini care au trecut pe linga locul accidentului si au oprit s-au aflat doi doctori care i-au acordat micutei Diana primul ajutor, respiratie gura la gura, tinind-o intr-o pozitie in care stiau ei ca e bine, pina la sosirea ambulantei.Pe urma, a fost de mirare ca a mai trait si pina la spital... Acu sa vedem ce o mai fi...cineva acolo sus deja o ocroteste, e cert.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Fetelor, acum am vorbit cu Laura. Diana a iesit din operatie. Totul a decurs bine. Acum o curatau pe fata unde a avut lipite tuburile pt respiratie. Laura era incantata ca ii vede fata mai bine Dianei si spera sa-i fie si fetei mai usor fara tuburi. Inca nu stie daca Diana va putea sa vorbesaca.
Am intrerupt conversatia cu Laura ca tocmai intrase medicul. Am sa o sun peste 15 minute .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

La fel ca si danaA, ii cunosc pe Laura, Diana si Andrei. Laura a fost alaturi de mine in momente in care eram cu moralul la pamant, si-a gasit intotdeauna timp sa vorbeasca si cate o ora la telefon sau sa-mi scrie macar un mesaj de incurajare! Atat ea, cat si sotul ei Andrei sunt niste oameni absolut deosebiti, o familie frumoasa si fericita pana la cumplitul accident ... aseara intrasem pe forum sa-i scriu Laurei un PM, in care sa-i spun ca urmeaza sa vin in Canada; am intrat pe acest subiect fara sa-mi treaca vreun moment prin minte ca ar putea fi vorba de Diana, grashunica Laurei ...
Am reusit sa iau legatura foarte putin cu Laura pe la ora 18,00 la noi ( 8,00 dimineata la ea ) ... nu a putut sa vorbeasca deoarece tocmai se trezise Diana si era si un medic la ea ... am sa mai incerc acum.
Sa ne rugam pentru Diana si pentru parintii ei, greu incercati in aceste momente!



Cami
www.idieta.ro/show_ticker_image.php?scope=&rigla=10&slider=13&&weight_start=71,7&weight_current=59,4&weight_target=59,7" target="_blank">Silfiduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Doamne ajuta pe micuta Diana sa se insanatoseasca!

Mergi la inceput