Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 138

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

DOAMNE AJUTA SA FIE BINE DIANA MAINE LA TESTUL DE INGHITZIT!
DIANA-TE PUPAM DULCE SI FII O LUPTATOARE IN CONTINUARE
!

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am intrat sa scriu ca sint alaturi de Diana, dar vad ca nu mai e pe 10, ci miine testul... Diana, Laura, Andrei - sint alaturi de voi si ma rog din tot sufletul meu de mamica ca testul de miine sa fie o reusita. Diana mica, doresc la fel de mult ca tine sa ajungi acasa, sa maninci ce-ti pofteste inimioara si sa te joci cu pisoiul tau drag. Si pe mine m-a induiosat mesajul Liei si nu vad cum ar putea sa nu te induioseze pina la lacrimi cind citesti cind un puiut atit de mic si nevinovat isi doreste ceva atit de simplu si normal pentru oricare copil din lumea asta: sa manince ciocolata si mincarurile ei preferate, acasa, in timp ce se joaca cu pisoiul...

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">33+ , www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia.... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Testul este azi, dupa pranz. Din repezeala Lia a scris data de 11. O sa va tinem la curent cum aflam ceva vesti.
Doamne ajuta papusa mica.

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doamne, ajuta-i Dianei s atreaca cu bine peste acest test, sa ingjita normal, sa ajunga acasa si sa se bucure de pisoi; sa manince bomboane si ciocolata, dar si pizza cu spanac!

Diana, suntem alaturi de tine si stim ca vei reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Din pacate vesti nu prea bune:

"M-a sunat Laura. Vestea nu e buna deloc, Dienuta nu a trecut testul de inghitit. Nu mi-a dat detalii pentru ca nici ea nu le aflase inca. Se pare ca a aspirat ceva si asta nu semn bun. Va incerca sa ma sune mai pe seara dupa ce vorbeste cu doctorul si asistenta care a facut testul. Era tare necajita."

Laura, suntem alaturi de voi. Nu-i nimic, o sa treceti cu bine peste urmatorul test.
Doamne fie-ti mila de puisorul mic si ajut-o sa isi recapete puterile.
Of, of. Nici nu stiu ce sa mai zic.
Doamne ajuta.

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Dumnezeule...ajuta-i copilului mic si frumos sa-si revina, macar cite un pas mic spre vindecare!

noi suntem aici, ne rugam mai departe pentru Diana, Laura si Andrei!

http://www.floriinro.ro/


In der Kürze liegt die Würze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Offf, imi pare tare rau
Pup luptatoarea mica pe ochisori frumosi..
Lasa, e prima batalie pierduta, razboiul inca nu s-a terminat.. sper sa iasa invingatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Imi pare nespus de rau...dar asteptam explicatiile medicului, ma gandesc ca s-ar putea face totusi o interventie , o reconstructie ca mancarea sa ajunga pe unde trebuie ?? Oricum sunt curioasa de ce spu medicii, poate exista totusi o solutie.

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Imi pare tare rau... Doamne ajuta sa fie doar un mic pas batut pe loc si de acum sa fie bine. Multa sanatate fetita scumpa!

Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Imi pare tare rau, . Dar hai sa nu pierdem speranta, nu se mai poate repeta testul acesta, dupa ceva timp?

Mergi la inceput