Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 109

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ferigutza spune:

F. buna vestile intr-adevar. Sa speram ca o sa recastige cat mai multe functii..in special respiratul independent, functii motorii ale bratelor si mainilor, etc.


Cat despre partea cu termoreglarea e un proces de durata, poate sa ii ia pana la un an pana se invata corpusorul ei mititel. Si o sa depinda si de ce inervatii vor lucra si care nu....

Mult noroc si sanatate Diana mica!

Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Ce vesti bune! Ma bucur ca in sfirsit au venit din gura unui doctor.
Eu am incredere ca puterea de recuperare a unui organism in crestere e foarte mare iar medicina moderna inca nu a reusit sa gaseasca o "masura" la acest proces.

Laura, Dumnezeu sa va ajute in continuare si sa va dea in continuare puterea de care aveti nevoie!

Soni, ai pm cu telefoanele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc fetelor care mi-au trimis PM cu Nr telefon! Sint cu moral pamint si astept sa-mi revin ca sa pot vorbi cu Laura si sa o ajut EU , nu ea pe mine! Is terminata psihic de 3 examene saptamina asta da i-mi revin, repede ! tre sa dorm! Ah! Examene luate bine ! Nu e pt asta e pt oboseala!

Pup toate si va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Ferigutza, multumim pentru explicatii, ce bine ca avem printre noi pe cineva in masura sa ne dea detalii..

Si voiam sa va spun despre situatia contului din canada, Laura nu l-a deschis inca, dar urmeaza sa se intilneasca astazi cu avocatul cu care va discuta, printre altele, si modalitatea cea mai buna de a deschide un cont de tip "donatie", astfel incat sa se salveze ceva bani care in mod normal ar trebui sa fie taxabili... O sa va tin la curent cu hotararea lor si imediat ce am datele contului il voi posta la Umanitare.

Doamne Ajuta ca Diana sa se faca bine!



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:


Sper din tot sufletul ca Diana sa-si revina cat mai mult si parintii ei sa se poata bucura de micuta comoara pe care o au.Eu impreuna cu iedutele mele ne rugam pt. insanatosirea Dianei. Multa sanatate si putere de a lupta.


Mariana - mamicuta de 3 -ANDRA, SARA si ANTONIA(21.11.2006)
ANTONIA gazuta cea mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Dumenzeu sa fie cu micuta Diana. Rugaciunile si gandurile noastre bune sunt cu voi in acesta perioada din viata voastra. Dumnezeu sa faca o minune si micuta Diana sa se refaca cu bine. Doamne ajut-o pe Diana!

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

ingerasul meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

]Ingrid Ecaterina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ne rugam si noi de aici din China pentru Diana!Pe Dan il vor opera Luni!DOAMNE AJUTA-NE COPII!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

doinabita, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine luni! Ne rugam pentru ca operatia sa dea rezultate si sa va intoarceti fericiti acasa!



www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Buna la toata lumea,

Ieri ne-am intors din vacanta si nu ne-am putut abtine sa nu mergem la puiuta mica si scumpa sa o vedem. Ca de obicei era frumoasa ca o zina si cind ne-a si zimbit s-a luminat toata incaperea. Arata bine, insa era obosita mititica. Nu a rezistat prea mult, a adormit si in felul acesta am stat mai mult de vorba cu Laura. Mi-a spus ca Dienuta a fost mai bine in zilele precedente cu toate ca a mai facut putina febra. A fost mai vesela mai ales ca l-a vazut si pe tati mai des. Andrei e mai binisor, incearca sa se miste cit mai mult insa cu grija si cu ajutotul lui Dumnezeu va putea merge inapoi la lucru in 2-3 saptamini.
Laura era mai obosita, are atitea pe cap, ma si mir de unde atita putere. Fata asta este un zmeu, se zbate pentru tot si alearga in toate partile. Doamne da-i in continuare putere si tarie ca este un suflet nemaipomenit. Ne-am rugat impreuna pentru Dan Bita si mamica lui, si ne-am bucurat tare ca analizele Sabinei au iesit bine.
Astazi (luni) urma sa vina doctorul la Dianuta si cu ajutorul lui Dumnezeu sa-i dea vesti bune Laurei. Tot azi Laura va avea mai multe vesti in legatura cu trust account-ul pe care vrea sa-l deschida pentru Diana.
Toata rezerva Dianei este plina cu baloane, card-uri, jucarii, casete cu desene animate, carti, si cadouri de la voi si puii vostri. Culorile vesele din jurul Dianei cred ca ii fac bine. Din cite am inteles peste 2-3 saptamini ii vor scoate corsetul si hallow-ul de metal pentru a verifica cum s-a sudat gitutul si ce mobilitate are. Tot atunci ii vor face si un MRI.
Rugati-va mamicilor sa dea DD sa fie bine, trebuie sa fie bine.

Doamne ajuta!
Lia

Rugati-va pentru Diana
http://www.piczo.com/Forsweetdiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:



Comorile lui mami

Mergi la inceput