Constanta!!! (89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Sa ne traiasca copilasii frumosi si destepti!!!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Tatiana succes mult!
Michelle butelii gasesti si la orice statie de benzina care vinde asa ceva. succes. si bine ai venit in Eforie!
Sanzi cum esti? ce fac amigdalele? cum a fost aseara??? moama da toata lumea din state s-a trezit azi cu noaptea in cap??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Sanzii please, trimite-mi si mie adresa celui mai apropiat magazin cu tinute de seara de langa tine(sa vad si eu ceva modele)!!!!
Tatianaaaaaaaa wow si tu ai gastigat la loterie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:

La multi ani la toti copilasii de pe aici, sa aveti o viata minunata alaturi de parinti!
Noi suntem aglomerati, am deschis o mica firmulita care deocamdata inghite bani, am ramasi si fara masina ca le tot ia sotul pe amandoua, copiii cresc...
Cel mai tare ma bucur ca am inscris-o pe Alexia la gradi si din toamna intra si ea in randul lumii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, mersi de intrebare...
Aseara am avut febra (e serioasa treaba) acum transpir si am o stare tare incomfortabila...
Nu pot sa mananc nimic, si tate medicamentele pe care le iau la vomit...




It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hm, inseamna ca e o gripa pacatoasa. incearca sa bei macar multe lichide si sa pui o compresa calda pe gat. NU bea cald ptr ca daca e o problema pe amigdale caldura nu le face bine deloc, mai bine mai rece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua!
Multumesc de urari, Cristina, Camelia si Mihaela!
Stiu ca n-am mai intrat pe aici de un secol, dar trebuie sa va fac urari, sa va fie copilasii sanatosi si fericiti!
In seara asta avem banchet, asa ca sunt pe fuga!!!tb sa ma pregatesc...avem poze noi, pt cine doreste sa ne revada...
Tatiana, ma bucur pt voi...cum ati reusit? la vize?
Crix, distractie placuta la nunta. Sa ne pui poze, sa te vedem nasa...pupicei tuturor!

P. S> Nu stiu daca v-am spus, din toamna, oficial, sunt titulara la Scoala nr. 39 "Nicolae Tonitza" din Inel2/ Marvimex...am reusit sa ajung mai aproape de casa, si am renuntat la liceu....asa ca pt mine se incheie un an foarte greu, caci am muncit foarte mult pentru acest transfer! abia astept vacanta...eu si pustii

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fiquelle, eu am invatat la 39.ma bucur ca ai reusit ce ti-ai propus.noi ieri ne-am plimbat in sfarsit cu telegondola.nu mai scap de razvan acum.va pup pe toate si va doresc un we minunat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare dragutelor,
Am citit tot ce ati postat cat am fost in concediu...
Tatiana, recuperare rapida lui Cosmin. Ma bucur mult pentru voi! Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine de acum incolo.
Sanzi, Simona, va asteptam...
Fisun, merci inca o data pt comanda! Le vin perfect copiilor!
Crixia, pupici Alexiei pe manuta!
Mav, sa fie intr-un ceas bun! Sa fiti sanatosi cu totii!

Noi am avut un concediu de vis, Sicilia e superba, am vizitat atatea locuri minunate...
Dar cum nu puteam sa ne recreem doar noi adultii, am fost si impreuna cu copiii o saptamana,la Olanesti, unde ne-am distrat si ne-am simtit extraordinar, tocmai pentru ca eram impreuna.
De marti sunt in concediu de studii pt ca incep sesiunea...

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Buna-seara!
N-am mai avut timp sa intru pe DC decat asa ,in fuga.

Madamsadamy,imi pare rau ca nu am putut sa ajung atunci in parc,am strans cateva lucrusoare pentru fetita,sa-mi spui cum sa facem sa intre in posesia lor.


Isidora,unde ati stat in Balcik si cat v-a costat cazarea?
O seara buna,tuturor!



Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea

Mergi la inceput