Constanta!!! (89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by ege

a nascut cumnata mea,un flacau de 3800 gr,cwezariana.am xcautat-o pe mamacita dar nu am dat de ea.pan la urma i-a facut dr dinca anestezia.


In primul rand felicitari,sa-i traiasca grasunul,sa fie sanatos,iar ei recuperare usoara!
In al doilea rand,imi pare foarte rau,intre 27 si 30 seara am fost la Albena.Dar poti sa-mi spui la ce salon este,sa merg s-o felicit personal?
Sunt convinsa ca a fost multumita si de dr.Dinca.

Edit:am citit de problemele voastre:cu vaccinul nu stiu cum o pot ajuta,in afara de ce o sfatuisem=sa-si ia din timp,sa nu lase pe ultima secunda...Dar de bebe ma voi interesa maine;cum se numeste?

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png


Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Sunt nervoasa de nu mai pot; am reusit sa transmit din nou comanda pentru ca foarte multe produse nu au fost pe stoc; nea Caisa zice ca o sa ajunga pe luni marti.
Fisun,am transmis si 400'.

pentru toti copilasii,sa va dea Doamne Doamne multa sanatate si sa-i ascultati pe parinti!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)

uite asa cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani de 1 IUNIE!!surprize multe si sa fie sanatosi! pentru toti.
Irina pentru nea caisa

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La multi ani cu bucurii, tuturor copilasilor! Copilarie fericita!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
la multi ani piticotilor si piticutelor, mici si mari! sa ne traiasca sanatosi si sa vina repede la cele care inca ii asteapta!
moama, chiar ca bila neagra pentru nea caisa asta....imi pare rau fetelor ca va tin atat pe jar.
Fisun cum e cu nepotelul tau, e ok?
Mamacita cum a fost la albena? ati fost cu Alex?
pupici tuturor si o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani copiilor de toate varstele!!! Cei mici sa creasca mari, frumosi, baftosi si..."mintosi"!
Madalina la multi ani pentru ieri!
ege multa sanatate micutului.

Aseara am incercat sa postez dar mi-a dat "oroare", asa ca mesajul s-a dus pe apa sambetei.
O zi superba, distractie placuta alaturi de cei dragi!

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buna,
sunt proaspat venita in constanta-eforie nord, nu-mi vinde si mie cineva o butelie de aragaz?
mihaela

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata si de la noi.eu azi am liber, zi de curatenie.vad ca e cam innorat azi sa speram ca iese macar un pic soarele.
la multi ani tuturor piticilor.si mamicilor ca si ele sunt copii.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Salut, Constanta si LA MULTI ANI!!!!! pentru pitici.Distractie maxima azi sa aveti parte de o zii cat mai buna.
LA MULTI ANI!!!!!!Madalina sa fii fericita, sanatoasa si sa arati mereu la fel de bine(stii tu).
Fisun sa va traiasca grasunelul si sa treceti cu bine peste prblemele aparute.
MIchelle, bine ai venit printre noi, o butelie de aragaz o poti achizitiona de la orice masina cu butelii, nu stiu sigur cat este contravaloarea.
Tania mi-a tare dor de tine cand vrei sa ne vedem?Calculeaza-mi tura azi liber.....maine de munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

LA MULTI ANI TUTUROR COPILASILOR FETELOR DIN CONSTANTA,SI NU NUMAI!TATIANA,FELICITARI!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput