"Clona"

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxica spune:

unde se pot vedea rezumatele daca nu tot filmul pe net? va rog spuneti-mi si mie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

episoadela de sambata seara se difuzeaza duminica dimineata in reluare de la ora 5:00-7:00.luni dimineata nu se difuzeaza nici un episod.episodul de luni seara se difuzeaza marti dimineata de la ora 6:00-7:00.eu ma uit in fiecare dimineata in reluare pt.ca seara nu rezist sa il vad.
am citit pe un site ca sunt 255 de episoade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Mersi, countesa.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by roxica

unde se pot vedea rezumatele daca nu tot filmul pe net? va rog spuneti-mi si mie!





pe www.youtube.com cauta dupa El Clon - Resumen 330 de exemplu
schimbi numarul si vezi rezumatul urmator...adica incepe de la 1 si merge pana la 353 ...restul urmeaza


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Nu face nimeni "Clona" cap II? eu zic ca merita dar eu nu stiu , ca acum l-as face.

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

azi vazut episoduil de ieri?daca nu vi-l povestesc eu.
Zein l-a sunat pe Said sa ii spuna sa se intalneasca pt.ca vrea sa ii spuna ceva in legatura cu Jade.Said l-a intrebat pe Zein de ce nu a adus-o pe Jade cu el.Zein i-a raspuns ca s-a indragostit de Jade si nu o sa o mai aduca inapoi pt.ca s-a indragostit de ea.Said s-a enervat si i-a dat o palma la Zein.apoi a aparut unchiul Ali si i-a spus la Said ca Jade odata ce a divortat de ea nu ii mai apartine.Said s-a enervat si i-a spus lui Zein sa nu o mai aduca pe jade inapoi pt.ca nu o mai vrea.
In acest timp unchiul Abdul i-a adus un posibil sot pt. Nazira.Nazira a fost foarte incantata si s-a dus sa-si intampine viitorul sot.A vazut doi tineri ca stau de vorba cu Abdul si a crezut ca unul dintre ei va fi sotul ei dar posibilul sau sot era mai batran decat ea.Nazira s-a enervat si i-a reprosat ca nu se gandeste decat la el si la ea nu se gandeste deloc.
Latiffa i-a spus la Kadijja ca vor merge sa o vada pe Jade in Brazilia,iar Samira a spus ca ea nu se va marita pt.ca vrea sa isi termine scoala si apoi vrea sa calatoreasca si ar vrea sa se faca ziarista.
Amin l-a intrebat pe Mohamed daca poate sa aiba patru sotii si daca una poate sa fie mai batrana decat el.si Mohamed i-a spus ca daca munceste si are bani poate sa aiba cate sotii vrea.
Lucas s-a intors acasa si a incercat sa vorbeasca cu Mel pe care a intalnit-o si a dus-o acasa.dar fata s-a enervat ca nu o baga nimeni in seama si ca Maysa face orice pt. a o desparti de Xande.
Dalva i-a telefonat lui Lobato si i-a spus ca Mel este acasa si daca poate sa vina sa vorbeasca cu ea pt.ca Lucas si Maysa nu se mai inteleg cu ea.Cand a venit Lobato Mel tremura foarte tare si a inceput sa strige la lucas si la Maysa si a fugit in camera ei.Lobato s-a uitat la ea si apoi i-a spus lui Lucas ca Mel este plina de cocaina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Mersi, countesa, pt. rezumat, inseamna ca pot sa ma bazez pe tine? De sambata plec o saptamana , si nu am cum sa vad , singura mea sansa sa aflu de aici ce se intampla.
Cred ca o sa vina aventura cu Leo, si eu no sa vad

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Am facut eu capitolul 2.
Poftiti la clona (2)

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

ce s-a intamplat aseara in Clona.
Lucas si Maysa sunt foarte suparati pe Mel.Noroc ca nu s-au mai certat si au putut vorbi civilizat despre problema ivita in legatura cu Mel.Lucas a vorbit cu Dalva si i-a spus ca plecarea cu Jade s-a amanat putin si ca asta nu inseamna ca nu va avea loc.
Cel mai importanta lucru din tot episodul a fost faptul ca unchiul Ali l-a vazut pe Leo s-a intalnit intaplator la ruine cu Albierii si cu Leo.Atat de puternic a fost impactul vederii unei persoane care seamana leit cu Lucas incat Ali s-a prabusit si i-au trebuit mai multe clipe pana sa isi revina.La intrebat pe Aklbierii cer a facut si el i-a spus ca la adus pe Diogo inapoi.ca nu a putut sa isi revina dupa moartea lui Diogo si a dwecis sa il reinvie sub chipul lui Leo.Ali i-a spus ca ceea ce a facut contravine legilor morale ca numai Dumnezeu are dreptul sa dea si sa ia o viata.Albierii a spus ca a venit la el sa il intrebe ce sa faca acum.Ali i-a spus ca este constient ca Leo nu are pe nimeni pe lume adica nu are nici mama si nici tata.Albierii a spus ca aceste relatii se formeaza in timp.
In acest timp Jade era foarte bucuroasa si ii povestea lui Zoraide ca o sa fie foarte fericita cu Lucas si ca dupa ce v-a ajunge in Brazilia o sa-l paraseasca pe Zein si o sa se mute cu Lucas,si i-a mai spus ca spera ca a doua sotie a lui Said sa nasca baiat si asa o sa o ia pe Kadijja cu ea.
Lucas s-a dus si a vorbit cu Mel si i-a spus ca o va ajuta in relatia ei cu xande si ca va vorbi cu el sa il aduca inapoi la serviciu.si s-a dus la mel si au inceput sa faca o lista cu obiectele de care Mel are nevoie in casa in care locuieste cu Xande.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

da, am vazut si eu aseara ...

mi-a placut de ali cand s-a luat de albieri

belutza

Mergi la inceput