"Clona"

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Si eu pe net urmaresc si ma oftic de numa ca nu gasesc rezumate cate as vrea eu sa vad
Am urmarit serialul cand fost difuzat prima data in Ro, dar din pacate nu am reusit sa vad decat pana pe la jumatate ca am plect din tara. Abia astept sa vad sfarsitul si ce se mai intampla

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2, www.dropshots.com/jasmineB" target="_blank"> 3

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Si pana la urma cate episoade sunt? Stie cineva? Sper sa nu se termine saptamana urmatoare. pt/ ca plec din tara, si as muri de ciuda sa nu vad sfarsitul. Citisem undeva ca are 250 episoade/ Ne confirma cineva?
Cat despre nunta lui Jade, ar fi super daca era adevarata, adica nu doar pt. o zi, in schimb nu-mi place de ea , se joaca cu sufletul lui Said, saracu' , mi=e mila de el.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Azi sunt 2 episoade, nu? supeeeeer!! am pus la cuptor prajiturica cu prune, astept sa se faca si sa ma bucur de ea la CLona


Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Hai ca deja exagereaza cu monologul lui Lobato si cu problema lui Mel.
Sunt alte aspecte mult mai importante in film care sunt neglijate, iar de o saptamana vad cum cel putin jumatate din episod trebuie sa il ascult pe Lobato. Devine deja enervanta lalaiala asta pe aceeasi tema..

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Crinuta, incet incet o sa arate si alte marturii de acest gen, cu oameni reali care au sau au avut probleme cu drogurile. Asa am vazut eu la difuzarile anterioare, sper sa nu bat campii ca am vazut doar pe sarite in timp ce butonam telecomanda. Se vrea a fi un fel de campanie impotriva consumului de droguri.

Si episoadele de sambata cand sunt in reluare lunea? Ca e la 6 nu ma deranjeaza, de cele mai multe ori se pupa cu primul alaptat asa ca pot sa le urmaresc.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Buna dimineata fetelor indragostite de Clona.
si eu mare fan.inchipuitiva ca la prima difuzare ultimul episod a fost dat de ziua mea.si eu am lasat musafirii si m-am instalat la tv.hal de gazda.noroc ca sunt buni prieteni si si-au vazut de gratar si dulciuri in compania sotului.acum vad uneori cand nu adorm sau nu uit.
fetelor care intrebau cand se termina pot sa le spun ca mai este si fruuuumooos.prima data a inceput in august si s-a terminat in mai anul urmator.
Crinuta,eu consider ca e chiar foarte educativ monologul lui Lobato.ba dupa mine ar trebui difuzat in scoli.deabia acum incepe declinul lui Mel si va fi insotit pas cu pas de inspravile lui Lobato.
e adevarat ca suntem nerabdatoare sa vedem ce se intampla cu personajele principale,dar nu strica putina educatie.si am observat in mai multe telenovele ca era si cate o campanie de informare despre cancer de san,tutun etc.ba chiar si in serialele americane.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pai si eu consider foarte educativ ce fac ei, dar cand de o saptamana vad doar asta peste jumatate de episod, ma deranjeaza.
Sa faca campanii in scoli, as fi prima care i-ar sustine, dar aici se cam exagereaza.


Androix, eu asa cred, ca luni dimineata se difuzeaza episoadele de sambara, sau de vineri ( in cazul in care sambata dimineata nu a fost episodul de vineri seara).


Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Te cred, da mie una mi se pare genial felul in care s-au folosit de popularitatea serialului ca sa traga un semnal de alarma, nu numai pentru cei care au probleme ci si pentru cei care ar putea avea un consumator in familie si habar nu au. E adevarat ca poate fi deranjant, dar sunt convinsa ca a fost si este o metoda cu muuuult mai eficienta decat orice campanie in scoli. gata, nu mai zic nimic, nu pot sa spun ca pe mine ma deranjeaza, probabil va ajunge la un moment dat sa ma agaseze dar deocamdata gasesc interesant ce povesteste Lobato acolo.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Daca am pierdut cele doua episoade de ieri, unde le pot vedea pe net?

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Bombonicaaaa

Si eu pe net urmaresc si ma oftic de numa ca nu gasesc rezumate cate as vrea eu sa vad
Am urmarit serialul cand fost difuzat prima data in Ro, dar din pacate nu am reusit sa vad decat pana pe la jumatate ca am plect din tara. Abia astept sa vad sfarsitul si ce se mai intampla

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2, www.dropshots.com/jasmineB" target="_blank"> 3

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL




tu pe care site urmaresti rezumatele?
si eu tot ca tine...nu gasesc cate as vrea eu sa vad


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput