"Clona"

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Veronica stai linistita ca va plati cu varf si indesat toate rautatile.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

salutare fetelor.imi poate spune cineva cate episoade are serialul Clona?si unde pot gasi rezumatele episoadelor.si poate imi dati si un sait oficial al filmului.
as vrea sa va spun ca nici eu nu rezist seara sa vad episoadul si atunci ma trezesc dimineata la ora 6 si il vad in reluare.
am vazut ieri ca unchiul Abdul i-a facut propunere lui Mohamed sa isi ia o a doua sotie,dar el a spus ca nu vrea pt.ca se intelege bine cu Latiffa.si nu inteleg pana la urma Noemia se va casatori cu Mustafa?si cred ca Jade se va intalni cu Leo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kapsunik spune:

countesa uite aici un site al filmului de unde poti lua rezumatele episoadelor si nu numai http://www.elclon.go.ro/main.html

sau poti incerca si aici http://oclone.on.neobee.net/novela/clona/romanianhome.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Cine-mi spune si mie ce s-a intamplat in seara asta, n-am reusit sa ajung la timp acasa, si am prins ceva pe la sfarsit, cand Jade venea de undeva, s-a intalnit cu Lucas? plss...

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

quote:
Originally posted by countesa

salutare fetelor.imi poate spune cineva cate episoade are serialul Clona?si unde pot gasi rezumatele episoadelor.si poate imi dati si un sait oficial al filmului.
as vrea sa va spun ca nici eu nu rezist seara sa vad episoadul si atunci ma trezesc dimineata la ora 6 si il vad in reluare.
am vazut ieri ca unchiul Abdul i-a facut propunere lui Mohamed sa isi ia o a doua sotie,dar el a spus ca nu vrea pt.ca se intelege bine cu Latiffa.si nu inteleg pana la urma Noemia se va casatori cu Mustafa?si cred ca Jade se va intalni cu Leo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Ce faceti fetelor,mai urmariti Clona?
In afara de sambata cand ratez cele 2 episoade,incerc sa urmaresc cat pot!
Nu mai retin exact dar parca se apropie de final,nu? Ce pacat!




Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

nu mai este nimeni pe aici,nu mai povestiti ce s-a intamplat in Clona.am vazut si eu azi dimineata in reluare ca s-a casatorit Jade cu Zein si ca Said era foarte nervos ca nu se astepta ca Zein sa ii aduca un cadou lui Jade un inel de logodna.Mohamed vorbea cu unchiul Abdul care ii spunea ca a gasit o familie pt.casatoria copiilor sai si pt.casatoria s-a cu o alta femeie.Ia facut cunostinta cu respectiva domnisoara si el a inceput sa vorbeasca cu ea si in acest timp i-a vazut Samira si i-a spus Latifei ca Mohamed vorbeste cu o femeie Latiffa s-a aranjat si s-a dus langa Mohamed si i-a spus acelei domnisoare ca ea este sotia lui Mohamed si ca in contractul prenumtial a lor scrie ca Mohamed nu are voie sa isi ia o alta nevasta si a incept sa danseze pe langa el si tipa respectiva s-a suparat si a plecat.
Jade a fost foarte fericita cand l-a vazut pe Zein.si Mel a fost arestata pt.posesie de droguri intr-o discoteca.Lucas era la hotel si astept sa se termine nunta si sa poata sa puna in aplicare planul cu Jade.S-a intalnit cu Ivette si i-a spus de planul pe care il are cu Jade si a rugat-o sa ii ajute.Ea s-a dus la nunta si a reusit sa vorbeasca cu Jade si sa ii spuna ca ii va ajuta sa fuga.
Cam asta s-a intamplat in episodul trecut.astept episodul de azi.
va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

La ce ora e in reluare???

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by Androix

La ce ora e in reluare???

Andreea, mama de Filip si Georgia



La 6 dimineata!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Fetelor si eu astept nunta Jade-Zein
cum urmaresc rezumatele postate pe internet, sunt putin mai in urma decat voi.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput