"Clona"

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Belutza, countesa, , Androix a creat capitolul 2 ptr. fanii Clona. Capitolul asta a ajuns deja la pag. 22.

clona(2)



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hwk_83 spune:

buna fetele vad ca se discuta de zor aici despre clona
cum sunt fana inraita si obsedata as putea spune ( avand in vedere ca e a 3 sau a 4 oara cand ma uit la film am o rugaminte mare de tot la voi
ma chinui de o viatza sa aflu o melodie din film si nu reusesc
e track-ul pt zein si jade
e o melodie arabeasca lenta ...ca o doina ceva de genul:))
am ascultat o multime de cantece dn filmul asta dear de melodia asta nu reusesc sa dau ..si sunt obsedata de ea..
as fi super bucuroasa de m-ar putea ajuta cineva
tx girls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_maryem spune:

Buna tuturor.
Sunt noua pe acest forum care m-a ajutat mult in perioada sarcinii si nu numai.
Intrebarea mea este daca dupa mai stiti careva unde as putea sa gasesc clona ( 2001 ) toate episoadele cu sau fara subtitrare. Am vazut serialul de vreo 4 ori dar as vrea sa il vada si sotul :) pe care l-am inebunit cu clona, deoarece dupa ce am vazut acest serial am ramas impresionata de lumea din orient asa ca nu am stat pe ganduri si...dusa am fost si acolo mi-am intalnit sotul meu cu care am o casnicie fericita :) Am incercat sa dau de acest serial dar nu stiu unde, am gasit doar Clona 2010 dar nici nu se compara cu originalul :(
Va multumesc pentru ajutor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_maryem

Buna tuturor.
Sunt noua pe acest forum care m-a ajutat mult in perioada sarcinii si nu numai.
Intrebarea mea este daca dupa mai stiti careva unde as putea sa gasesc clona ( 2001 ) toate episoadele cu sau fara subtitrare. Am vazut serialul de vreo 4 ori dar as vrea sa il vada si sotul :) pe care l-am inebunit cu clona, deoarece dupa ce am vazut acest serial am ramas impresionata de lumea din orient asa ca nu am stat pe ganduri si...dusa am fost si acolo mi-am intalnit sotul meu cu care am o casnicie fericita :) Am incercat sa dau de acest serial dar nu stiu unde, am gasit doar Clona 2010 dar nici nu se compara cu originalul :(
Va multumesc pentru ajutor :)

Maria


buna,
nu stiu daca poti descarca gratuit de undeva acest serial, insa am gasit un anunt care te-ar putea interesa. singura problema ar fi expedierea...
http://targoviste.olx.ro/clona-o-clone-2001-cu-subtitrare-ro-iid-294023446

am mai gasit o informatie (insa are 2 ani vechime) : se pare ca poti viziona toate episoadele, on-line, gratuit, pe www.hulu.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Citat:
citat din mesajul lui hwk_83

buna fetele vad ca se discuta de zor aici despre clona
cum sunt fana inraita si obsedata as putea spune ( avand in vedere ca e a 3 sau a 4 oara cand ma uit la film am o rugaminte mare de tot la voi
ma chinui de o viatza sa aflu o melodie din film si nu reusesc
e track-ul pt zein si jade
e o melodie arabeasca lenta ...ca o doina ceva de genul:))
am ascultat o multime de cantece dn filmul asta dear de melodia asta nu reusesc sa dau ..si sunt obsedata de ea..
as fi super bucuroasa de m-ar putea ajuta cineva
tx girls


probabil asta e ..??
http://www.youtube.com/watch?v=DqBUskCtlO4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://www.oclone.net/videos.htm - dar vad ca sunt doar fragmente din fiecare episod

Mergi la inceput