"Clona"

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Da, si mie mi-a placut de Nazira. A dovedit ca are si o latura umana, trecand peste resentimente, insa Said a demonstrat ca e capabil de o cruzime de neimaginat, cu atat mai mult cu cat el inca o iubeste pe Jade.


Legat de Zein, chiar se insoara cu Jade? Eu credeam ca Jade ramane cu Lucas. Lamuriti-ma, please.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Zein se casatoreste cu Jade??? Serios??? pai si cu lucas cum ramane ??

In seara asta tot la 22:45 incepe.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Imi spune si mie cineva in cateva randuri ce s a intamplat in seara asta ? Pliz..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy33 spune:

Buna fetelor, n am rezistat tentatiei de a spune si eu doua vorbe despre acest serial. Nu mai stiu exact pt. a cata oara este dat acest serial, dar nu stiu de ce spun ca este originalul. In ce consta diferenta? In ceea ce priveste pe Mel nu avea nici un motiv sa se drogheze, necazurile ei sunt vax pe langa ce tragedii traim unii dintre noi, lipsuri, si multe altele si nu ne mai drogam. Iar Maysa imi este asa de nesuferita ca numai palme i as da. Dragoste cu sila nu se poate, degeaba face pe sofisticata daca nu intelege o chestie asa de logica.Parca tot timpul calca in strachini, niciodata nu o nimereste. Nu a contribuit cu un gram de tandrete, intelegere si afectiune pt. membrii familiei, vesnic si a plans de mila. Jade mi se pare impulsiva, traieste dupa cum ii dicteaza sentimentele, sigur ca are de suferit dar pana la urma se descurca. Sigur ca nici Lucas nu putea rapi fetita, a avut dreptate din punctul acesta de vedere. Mi e mila de Leo, nu are nici un rost pe lumea aceasta, ce a facut doc. a fost o crima, dupa ce si a satisfacut curiozitatea de om de stiinta, acum la lasat de izbeliste. Mie mi se par ipocriti barbatii arabi din serial, fac atata taraboi sa nu se uite, ca raspundesc coruptia, dar cand este vorba de ei, le ies ochii din cap cand vad ceva ....sexy. Imi plac foarte mult dansurile, Jade danseaza super, ca si cei din episodul de aseara. Oricum au lungit serialul pana la extreme, ca in final sa i cupleze sau sa i pedepseasca pe toti intr un singur episod. Urasc chestia asta. Incep interesant, pe urma o lalaiala, iar in final iti dau cu tifla in cap. Veti vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Totusi, ce s-a intamplat aseara, ca eu, iar am picat de oboseala si am ratat vizionarea epidosului. Offf

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hai sa-ti povestesc eu cateva scene, dar iar nu l-am vazut de la inceput ca am avut musafiri:
Deci:
Latifa o primeste pe Jade in casa si o ascunde de Mohamed pana a doua zi. Cand acesta descopera vrea sa faca scandal, dar chiar atunci suna unchiul Ali la usa. Jade incepe o discutie cu unchiul Ali despre situatia ei.
Leozinho nu-si gaseste locul acasa, Dalva observa ca e agitat, acesta pleaca si se duce la Yvette acasa ii spune ca a gasit-o pe femeia visurilor lui. Ea fara nici o mimica il intreaba cine e, iar el, in loc de raspuns, o saruta cu foc si se prabusesc pe canapea...
Mai inainte, Yvette la club (Nefertiti) vede un barbat mascat (in arab, cu turban si voal pe fata), are un impuls ii ridica acoperamantul si-l saruta. Nu arata cine e barbatul dar EU presupun ca e Leo.
Maysa ii propune lui Mel sa plece sa-si termine studiile in strainatate, iar ea refuza, zicand ca fericirea ei este in Brazilia. Descopera cu ajutorul Telminei ca mama ei este amanta lui Said si-si da seama ca l-a "lucrat" pe Xande.

Cam atat, daca imi mai amintesc iti scriu!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by katty


Mai inainte, Yvette la club (Nefertiti) vede un barbat mascat (in arab, cu turban si voal pe fata), are un impuls ii ridica acoperamantul si-l saruta. Nu arata cine e barbatul dar EU presupun ca e Leo.

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei



Intr-adevar,Leo este!



www.flickr.com/photos/9422654@N02/" target="_blank">Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Merci, blueeyes2003!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

katty ,

multumim. intr-adevar ne-ai luminat

ah ce rau imi pare ca n-am vazut ..as fi vrut sa vad cand s-a dus leonzinho la yvette .. imi place tare mult de ei doi..

cred ca nici in seara asta n-o sa vad si sunt 2 episoade

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Nu erau si vinerea doua apisoade, parca aseara a fost doar unul!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput