"Clona"

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Ei, pai daca se putea rezolva prin intermediul avocatilor se termina serialul prea repede.

Si-atunci unde mai era drama, suferinta personajelor....Ar fi fost prea simplu. Jade ar fi fost de mult maritata cu Lucas si ar fi avut aceleasi conflicte casnice gen Lucas-Maysa.

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kapsunik spune:

ce s-a intamplat aseara in clona? cine imi poate spune si mie? eu aseara am adormit pe la 22:30 si nu am mai apucat sa vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Jade a lamurit neintelegerea cu Lucas, s-au intalnit iar Zoraide a acoperit-o din nou pe Jade.

Xande i-a cerut lui Mel sa nu se mai vada un timp.

Alicihnia a anuntat ca e gravida iar prostanacul era in al noualea cer.

Fetita lui Jade "s-a imbolnavit" de dorul mamei...

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ati vazut ca de astazi dau Clona mai devreme?La 22.45...

------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by dana n.

Ati vazut ca de astazi dau Clona mai devreme?La 22.45...

------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;









Da, dar tot e tarziu, si la cat de des schimba ei ora de difuzare, mi-e si frica sa ma bucur..

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Fetelor!! Ce Lucas-Leo-Said? L-a-ti vazut pe Zein?!
Ce tip!!!Le-a dat gata pe femei, pana si pe barbati.
Am inteles ca o sa se indragosteasca de Jade, si o sa se casatoreasca cu ea. Ce noroc pe capul ei, cum o fi sa ai toti barbatii la picioare?
Mi-a placut de Nazira in seara asta ca a lasat-o pe Jade sa o vada pe Kadija.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

Exact la Zein ma gindeam si eu.moaaaama ce mai barbat si ce mai dans a facut cu berta. melodia era super tare.Nazira a fost de nota 10,am iertat-o de toate rautatile facute pina acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by matildasep


Mi-a placut de Nazira in seara asta ca a lasat-o pe Jade sa o vada pe Kadija.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."



A fost faza episodului de aseara! Mi-a placut mult de tot!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

N-am prins de la icneput episodul de aseara, dar n-am ratat nici eu dansul lui Zein! un pupic pt Nazira, sper sa nu si-o fure de la Said!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Ati vazut ca incepe cu jumate de ora mai repede episodul? Azi cum incepe ca inca n-am program acasa sa vad....

Fetelor, aseara n-am respirat asa m-a tinut in suspans episodul. Mi-a placut de Nazira. Am ramas mirata, cum de a lasat-o la Jade sa intre. Ce dragut!!!

Da, se marita Jade cu Zein,...de abia astept sa vad.




de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput