"Clona"

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kapsunik

l-am gasit! numele actritei care joaca rolul Samirei este Sthefany de Brito app si am gasit si un site al filmului!!! e superb! are toate episoadele si toate melodiile din film!!(m-am indragostit de melodia larei fabian - meu grande amor)
intratzi si voi! nu o sa regretatzi, e superb! http://oclone.on.neobee.net/romanianhome.htm



merci...misto sit-ul


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!
Stiti cumva cate episoade sunt in sera asta?


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana;www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

In seara asta un singur episod de la 23:15 ca de obicei, maine seara sunt 2 episoade de la 21:45.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by belutza

In seara asta un singur episod de la 23:15 ca de obicei, maine seara sunt 2 episoade de la 21:45.

belutza




Mersi!

------------------------

[TimesNewRoman]www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana;www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba[/TimesNewRoman]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

cu placere

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

la ce episod sunteti?
eu tin pasu cu rezumatele de pe internet


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ce s-a mai intamplat? Am pierdut ultimele 2 episoade.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Said o aduce pe jade acasa si gaseste niste bagaje la usa , jade intreaba ale cui sunt , said a spus ca ale ei , ea intreaba unde pleaca , iar said ii spune ca o sa vada . ( vroia sa o trimita in maroc , vorbise cu unchiul abdul sa aiba "grija" de ea pana se termina termenul acela de 3 luni) . Said pleaca nervos din casa , ranya o intreaba pe jade ce se petrece , iar jade ii povesteste ca e indragostita de un brazilian cu care nu s a putut marita ,ca nu l iubeste pe said si o roaga de ranya sa o ajute, ranya o lasa sa dea tel din camera ei , l-a sunat pe lucas si i-a spus sa o fure pe khadija pt ca ea va pleca in maroc , dar singura , fara fetita. n-au apucat sa vb prea mult pt ca apare said , jade se ascunde si ranya ii spune lui said ca vorbea cu amina .

Albieri se duce la prietenul lui ( preotul) si ii spune ca vrea sa vb cu el ( vroia sa-i spuna despre clona) . Edna suna la un detectiv particular pt a-l urmari pe Albieri.
Albieri se duce acasa la Deusa ca sa se intalneasca cu Leo , iar Deusa il ia pe albieri si se duc la atelier la Edvaldo ca sa-l lamureasca ca nu e nimic intre ea si albieri ,intr-un final edvaldo accepta sa se intoarca acasa la deusa.

Clarice care era maritata cu cel mai frumos barbat din Rio cum spune ea :)) ..tavino parca il cheama pleaaca in excursie cu copiii si cu el , cu barba-su , iar el ii baga lu nevasta-sa ca tre sa se intoarca in rio in seara respectiva pt ca are de lucru la niste acte,dosare ... minciuna, vroia sa mearga la carnaval el.
s-a intors in rio , iar pe drum spre carnaval s-a intalnit cu mohamed,latifa ,nazira,zoraide.( nu mai stiu sigur daca erau si fetele cu ei) - astia asteptau un taxi. tavino opreste masina si le spune sa urce ca-i duce el , si-i duce direct la carnaval :)))))
mohamed isi acoperea ochii si le acoperea ochii si femeilor ca erau barbati dezbracati si vopsiti. :))
si cam atat . nu prea am talent la povestit , sper sa intelegi ceva crinuta :))

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Si inca ceva ..Clarice se intalneste cu fiul unui prieten de-al fostului ei sotz, Escobar si se duce cu el in acelasi bar unde era Escobar cu Alicinha, i-a salutat .. Lui escobar nu-i venea sa creada . Ajunsi acasa ( Escobar cu ALicinha) , scorpia de alicinha ii spune lui escobar sa investeasca banii care-i mai avea el in ceva , cum ar fi sa cumpere un apartament , pt ca daca-i pastreaza Clarice o sa aiba pretentia sa-i imparta cu ea . Escobar pune botu` si e hotarat sa cumpere un apartament pe numele Alicinei..pt ca in felul acesta Clarice n-o sa mai primeasca nimic.

Iubita lui Lobato ( negresa) se duce la el pt ca nu o sunase si-l gaseste pe jos inconstient din cauza bauturii bineinteles si cheama o ambulanta.

Daca-mi mai aduc aminte , mai scriu :))

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

bebeluta, merci de descriere...urmaresc in pas cu voi rezumatele pe net...da intotdeauna sunt bine venite niste informatii in plus!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput