"Clona"

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

am vazut pe reprize aseara , ba adormeam , ba ma trezeam ... pe scurt .. mel incepe sa se drogheze , said se intoarce acasa si afla de la ranya ca o prietena de-a lui jade a venit in vizita si a dormit cu ea in camera , said se duce s-o intrebe pe jade de vizita acelei femei , ranya vine si ea si se isca un "scandal" intre ea si jade ..said se duce la mohamed acasa sa afle mai multe despre "prietena " lui jade, il intreaba pe unchiul abdul daca stie cine=i acea femeie si o intreaba si pe latifa... el organizeaza o cina unde sunt invitati toti directorii , inclusiv lucas cu maysa , jade nu vrea sa ia parte la aceasta cina , insa fara nici un rezultat .said o vrea si pe ea si pe ranya la aceasta cina..

si cam atat am vazut eu ..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mai povestiti, mai povestiti care ati vazut, ca eu dorm dusa la ora aia


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

fetelor povestiti, va rog, ca eu dupa 2 ani de stat acasa am inceput serviciul de 2 zile si sunt frinta.bucurati-va care mai puteti sta acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

eu stau acasa , dar nu prea sunt in casa la ora aia sa ma uit si cand sunt , adorm

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinya spune:


..Mey ce nu intelegeti...e clar ca Leo e clona lui Lucas..ca doar am vaz primul episod...e "facut"din celulele din alunita lui Lucas..dar exista o scuza pt care vor sa para ca e a lui Diogo...serialul este o telenovela si trebuie tratata ca atare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

o fi telenovela, dar nu cred ca trebuie tratata ca atare. nu o poti compara cu celelalte telenovele care sunt jenante, de=a dreptul, cel putin unele.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Lavynia, eu am inteles, este f logic, dar am citit descrierea filmului pe site-ul "Acasa" recent si m-a zapacit

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Leo e clar clona lui Lucas...reiese foarte clar din film...referitor la ce zic cei de pe acasa, care sunt pe langa subiect intotdeauna, no coment!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kapsunik spune:

buna! imi poate spune si mie cineva cum se numeste actritza care joaca rolul Samirei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kapsunik spune:

l-am gasit! numele actritei care joaca rolul Samirei este Sthefany de Brito app si am gasit si un site al filmului!!! e superb! are toate episoadele si toate melodiile din film!!(m-am indragostit de melodia larei fabian - meu grande amor)
intratzi si voi! nu o sa regretatzi, e superb! http://oclone.on.neobee.net/romanianhome.htm

Mergi la inceput